0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından
Kızlar bu olan şeylerden çok etkilendim piskoloji olarak hiç iyi değilim piskiyatriye gitmeyi düşünüyorum. Başıma gelen şeyleri herkes biliyor. Ben yine buraya yazıyorum kötü yorum gelicek biliyorum ama benim dertleşcek kimsem yok oyuzden yazıyorum. Ben eşime bir şans vericem sana dedim eve döndüm lanet olsunki kafamı toplamaya bunları düşünmeye bile fırsatım olmadan geldim eve şimdi gidemicek kadar aciz bir insanım. Kocasına söyledikten sonra zaten tüm düzenimiz bozuldu kocası bana ulaştı fotoları sil konuyu kapatalım dedi tamam dedim ama sonra benim zaten evliligim bitti bana tehdit savurdu kan kusturucam onu yapıcam bunu yapıcam kafam allak bullak oldu bu adamda ne dediğini bilmiyor sonra yine konuyu kapat diyor onunda piskolojisi bozulmus belli. Arada kaynayan yine benim. Kafam kazan gibi.

10 Cevaplar

+1 oy
(7,951 puan) tarafından
O adam tehdit ediyo boş sallıyor bence Kac gün oldu o adam öğreneli niye ozaman susmuş namaz kil abdest al dua et ins feraha çıkarsın bak burdaki insanlar yargılamayı çok seviyo senin yaşadığın şeyleri yaşadım bende ama irdelemedim uzatmadim kafama takmamaya çalıştım 
-Reklam-
+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Bacı sende bizim psikolojimizle oynuyorsun gpnlerdir senin postların aldatmanın alasını yaşamışsın nede olsa herkes hata yapar deyip adamı affet. Sonra da ortalığı karıştır. Seni anlamak zor 
0 oy
tarafından
Piskalojisi bozulmamış kadının kocası pezevenkk afedersin karisini pazarlıyor ikisi aynı pohhh o yüzden kadında korku yok 
0 oy
(703 puan) tarafından
Seni anlayamıyorum gerçekten saçmalıyorsun hemde öyle böyle degil yazık gerçekten 
(242 puan) tarafından
Ne yapayım bilmiyorum bende
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Allah ferahlık versin
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Bacım artık boşan bitsin cilen. Herkesten uzak dur. Senin yararına olacak. 
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Bunları görünce kocama haksızlık yaptigimi düşünüyorum 
(242 puan) tarafından
Ne konuda
0 oy
(2,415 puan) tarafından
Sen naptığını biliyorsun en suçlu kocanken milletle uğraşıyosun kelke bu kadar kocanla uğraşsaydın
(242 puan) tarafından
Kimle uğraşıyorum
(2,415 puan) tarafından
O kadınla niye uğraşıyorsun? Zorlamı kocanı yoldan çıkardı en suçlu kocan onunla uğraş biraz
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Bazı erkekler durur durur sonra patlar adam eşine birşey yapmasın kinlenip namusu sonuçta aman insanın midesi kaldırmıyo kimin eli kimin cebinde belli değil ya bu devir ne b.oktan bir devirmiş böyle
(242 puan) tarafından
Ah ah bilmiyorum ki olabilir. Çünkü daha eşin benim karşıma çıkmasın dedi.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 390 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 957 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 762 göst.
5 Nisan 2023 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap