0 oy
167 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (7,036 puan) tarafından
Kizlar airfryer almak istiyorum ama hangi marka almalıyım uygun fiyatli ve kulanisli olarak sürekli kızartma yapıyorum ev batiyir yorulduk artik sizce kulanislimi yani alırsam pişman oourmuyum 

6 Cevaplar

0 oy
(120,062 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

sendemi gamzeeee :woot:

(7,036 puan) tarafından
Hangisi sevdos senin fritöz bende pek sevemiyorum onları çok karsiydim ama çocuklar çok. Seviyir patates kızartması e haliyle çok şık yapıyorum
ekledim foto ondan
(7,036 puan) tarafından
Sadece patatesli oluyir bunda sevdos köfte felanda olurmu bunda.
hersey oluyo kofte patates kabak biber patlican nugget
(7,036 puan) tarafından
Bakayım canım bide işin eşimi ikna etme kısmı var ona göre gereksiz mis tabi o yağın çilesini bilmediği için
-Reklam-
0 oy
(742 puan) tarafından
Karaca kullanıyorum memnunum 
(7,036 puan) tarafından
Peki fiyatı nedir bütçem çok kısıtlı malesef  eşimde pek destek vermediği için :⁠-⁠(
(742 puan) tarafından
Ben 2700e almıştım şimdi bakmış 4.500 olmuş ama piyasaya bakacak olursak gayet normal aslında
(742 puan) tarafından
Bak aşağıda meliste yazmış . Onunki ile hemen hemen aynı benimki . Benimkinde sadece sulu yemek var onunkinde köz özelliği . Alacak olursan onu alabilirsin daha avantajlı bence fiyat olarakta yoksa hemen hemen aynı . Görümcemde ondan kullanıyor
0 oy
tarafından
Karaca kullanıyorum canım benim çok memnunum fiyatı da iyi 
(7,036 puan) tarafından
Baktım cnm çok güzel şekli falan çok kibar bide bana seninki hangi model soylermisin
tarafından
https://ty.gl/sr8szyz55n
Benimki bu aşkım yeterli oluyor. Sulu yemek pişirmeliler de var ama ben gerek görmüyorum biz zaten kızartma tavuk vs için alıyoruz ondan bu ideal geliyor. Alacaksan Karaca uygulaması indir üye ol ilk defa Alışveriş yapıyorsan %10 indirim yapıyor Karaca öyle al canım
(7,036 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol ❤️ bende bunun beyazını beğendim
tarafından
Şimdiden hayırlı olsun o zaman ❤️
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Kumtel benimki 
(7,036 puan) tarafından
Peki güzel pisiriyormu cnm
(13,857 puan) tarafından
Yani biz memnunuz pratik bir de benim baya isimi goruyor
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Philips kullanıyorum memnunum kuru olan var diyen var yağıyorum kuru olmuyor biz memnuuz aksam et yaptim   cok guzel oluyor koku yok  kagidini kullanıyorum zemini temiz kaliyor
(7,036 puan) tarafından
Vala kuzum ben normalde çok sevmiyorum ama nerdeyse her sabah evde kızartma oluyor ev batiyor her yağ içinde kalıyor yağ kokusunda çabası bide yağ hep kalıyor onuda tekrar kullanmak istemiyorum ama atmakta istemiyorum o yüzden bana şart oldu :⁠-⁠)
(5,954 puan) tarafından
Alinca iyiki almışım dersin aktif kullanirsin canım
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Xiomi tek atar
(7,036 puan) tarafından
Hangi model cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 121 göst.
1 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde MiranAsaf (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
3 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meva&35 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 302 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (113 puan) tarafından soruldu

384,980 soru

11,514,240 cevap

35,174 kullanıcı

...