0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Hep bı kaç gün ikerde gidiyo kizlar doktorum dedi bı hafta önce gittim iki hafta sonra gel belli olur dedi 11+5 oluyorum gorunurmu baya emin konuştu 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok canım ben 13 hafta oldum hala da diyorum gitmem 4 aylık olunca sonra 
(16 puan) tarafından
Özele gidiyorum canm sende özele mı gidiyon bna dedi ogrencez de ondan
tarafından
Evet canım bende özele gidiyorum ama hala erken oldugunu düşünüyorum
(16 puan) tarafından
Anladm canm bakalm doktor kesim konisti bakalm hayırlısı
-Reklam-
0 oy
(1,408 puan) tarafından

Özelde genelde belli oluyor tabi Doktor'un tecrübesi önemli<3:)

(16 puan) tarafından
Özele gidiyorum canm hatta geçen hafta baktı küçük ama dedi iki haftaya ogrencez dedi
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Hayır cinsiyet en erken 13.haftada kesinlik kazanır ondan önce atnasyon dede de inanma
(16 puan) tarafından
Canm gittin mi 12 icindym ztn de bakalm
0 oy
tarafından
Benim ki gozukmemisti 12+1dim bayramdan sonra gel gözükür demişti 16 haftalık olcam yarın giderim bende artik
(16 puan) tarafından
Anladm canm  bna 9 hafta da baktı bacak arası göründü ama çok minik daha dedi bide hep bnm ilerde gidiyo şükür 9+2 gittiğimde 9+5 di yada arada bı hafta oynuyo sürekli
tarafından
Anladim canim olabilir belki görebilir ozaman benim özel hastane olduğu için sık gidince maddi yönden zorluyo bende o yüzden geç gidiyom kesin olsun diye
(16 puan) tarafından
Anladm canm bizm burda ilk muane sonrası 10 gün ücretsiz bende ayda iki kere gidiyom zaten ikili ve şeker yüklemede olck orda ne kadarki muane ücreti burda 410 TL ikili 250 şeker 250 TL mis
tarafından
460 gülüm ya benim doktor değilde yainda ki asistan 10 günlük süre içinde gidince dışarı çıkıp Bi sıkıntımı var kananan mi oldu geldin falan diyo bende kendimi tuhaf hissediyom gitmek istemiyom
(16 puan) tarafından
Anladm canm bna da soriyo yok diyorum muane zaten oradaki asistan bayadir orda teyzemin doğumunu yaptıran bı doktor vardı ondan beri var şimdi başka var tabi hiç öyle hesap sorar gibi degk bizzat bı sorun varsa hemen beni alır baya yardımcı oluyorlar
0 oy
(15,823 puan) tarafından
12 haftalık bugün arkadaşım öğrendi ozeldee
(16 puan) tarafından
Bende ozeke gidiyom canm sanrisam makinaları baya ayrintili erken ogreniliyo  bn devkete gittiğimde çok ilgisizdi burda bn bebeğimin kordondaki kan akışına kadar görüyorum inslh öğrenirim bende
(15,823 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah ❤️ Sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim
(16 puan) tarafından
Saol canm amin cumlemize

380,343 soru

11,388,343 cevap

34,893 kullanıcı

...