0 oy
73 göst.
Aile kategorisinde (105 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ya ben herșeyi kafaya takan biriyim bi turlu kafamdan atamıyorum eșim bana biși dediğinde çok alınıyorum ve küsüyorüm ona konușmuyorum sizce doğru mu yapıyorum ya aklıma çok kötü șeyler geliyor ya beni aldatırsa bir gün hiç aklımdan çıkmıyor ne yapacam çok kıskanç biriyim bununla nasıl bas ede bilirim ya kafaya takmak istemiyorum hiç olumsuz bisi düşünmek istemiyorum son sürekli olumsuza bakıyorum iyi seyler düșünemiyorüm bana bi akil bi fikir verin her erkek ayni mı sizce 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
tarafından
Erkekler aşırı kıskançlığa gelmez 

Sürekli kafanda kuran, sürekli tavır aldığında bir süre sonra uzaklaşr bende eskiden böyleydim en sonunda eşim ayaklarım geri geri gidiyor eve girmek istemiyorum dedi sonra kendime çeki düzen verdim şimdi herşey rayına oturdu kafanda kurma hayat bu bilemeyiz ihanet eder mi etmez mi yani ortada birşey yokken neden eşinin sana ihanet ediceğini düşünüyorsun bu biraz kadına da bağlı sen böyle devam edersen uzaklaşır 
(105 puan) tarafından
Ya bilmiyorum çok alınkan biriyim ve çok kafaya takiyorum olumlu düşünemiyorum bi turlu
-Reklam-

İlgili bir soru bulunamadı

381,700 soru

11,426,982 cevap

34,987 kullanıcı

...