0 oy
730 göst.
Aile kategorisinde (3,458 puan) tarafından
Kizlar kaymakamlar beni hiç isteyemiyordu. Kavga kıyamet evlendik biz. Eşimi evlatlıktan falan sildiler zamanında. Düğünde ve istemede vardi eşimin ailesi sadece onun dışında hiç görüşmedik. Taaaa ki çocuk doğana kadar. Çocuk doğdu boz görüşmeye başladık başta soğuktu gene bana karşı ama artık çok iyi sağolsun bana hediyeler aldı alışverişe götürdü.  Her gittiğimde etli yemekler yaptı emziriyorum diye. Sürekli kompostolar pişirdi her hafta yoğurdumu bile mayalayıp yolluyor. Eşime harçlık veriyor durumumuz iyi olmasına rağmen. Yemeğe falan götürüyor bizi. Bende hiçbişey olmamış gibi davranıyorum. 

AMA

Içim soğumuyor kızlar içimde bir yerde hala eskinin üzüntüsü var. Diyemediklerim boğazımda düğümleniyor sanki. 

12 Cevaplar

0 oy
(9,652 puan) tarafından
Pişman demekki kuzum ya zamanla sende unutursun baksana neler yapıyor akıllanmış demekki herkes ikinci şansı hakeder
tarafından
Hahha:) kız Valla 7 de neyse 70 de, de odur. O yüzden tınlama fazla belki eşinin senin yanından oluşundan dolayı yapıyordur torunun etkısı olabilir.. İnan birisi başta sevmıuorsa öyledir. İnnama :) inanmış gibi yapabilirsin
(3,458 puan) tarafından
Senin canını daha çok acitmislar belli :)
tarafından
Kim  çekmemiş kii :))) ama artık sorar mısın umrunda mı :)) takmıyorum takmiyacammmm
(9,652 puan) tarafından
En güzeli:) bak yaşanmışlıklar tecrübe olmuş bugune
tarafından
Aynen öyle vallahi :) Allah hidayet etsin inşaallah.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yapmaları gereken zamanda yapmaları gereken şeyleri sonradan yapmalarının bir anlamı olduğunu sanmıyorum. Ben de öyleyim. Her zaman o önemli günlerde bana hissettikleri içimde, şu an altınlar serseler ne olur. Kendini affettirmek için çabaları varmış ama en azından. Rafa kaldır o eski zamanları,değer veriyorlarsa şimdi.. 
(3,458 puan) tarafından
Yaa yaptıkları inan çok kıymetli ama bir türlü içimdekiler yok olmuyor onlarda olmasa tadından yenmeyekte iste
0 oy
tarafından

Hiiiic umursama derim ben kinci biri değilimdir sonuca bakarım ben kanser hastasiykeb evlenme kararı aldik biz bi anda gelişti ailesi başta tepkiliydi haliyle hatta annesi beni ilk tanismada evlerine gitmistim getirme flan demiş eşime yansidi hersey ben sonradan öğrendim yüzüme istemiyorum etmiyorum vs bisi olmadi evlerine ilk gittiğimde zaten suratları asikti vs.  

Evlendik bi sene içinde beni tanıdıkça kızları gibi oldum kaynanam sonradan yüzüme söyledi baştan hiç istemedim ama tanıdıkça değişti dusuncem flan dedi kaynatam kızımızsın sen gelin falan değil der herseyime yardim etti kaynanam ayni seninki gibi suan cok sukur hic sorun yok bosver de gec :) sen kazanirsin canini sikmaya degmez

(3,458 puan) tarafından
Haklisin canim bende elimden geleni yapıyorum onlara karsi
tarafından
Ben hic bisi olmamış gibiydim hep ve çok şükür meyvesini topladım benim için aile önemli yanıldıklarını görmeleri gerekiyordu seninkilerde görmüşler ve yakınlaşmaya çalışıyorlar herkes bi sansı hak eder
(3,458 puan) tarafından
Öyle çok şükür bu günümüze
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Kendini affetirmeye çalışıyordur canım sonuçta herkes bi şansı hak eder 
(3,458 puan) tarafından
Öyle canim verdim bende o şansı. Yüzüme karşı melek gibi kızmış dedi eşime
(1,816 puan) tarafından
Senin içinmi dedi melek gibi diye eyer öyleyse çok iyi ama emin ol seni hala istememiş olsaydı arkandan konusurdu konuştuklarıda senin kulagına gelirdi
(3,458 puan) tarafından
Evet benim için yanimda eşime dedi melek gibi kız diye. Yok şükür duymadım öyle birsey
(1,816 puan) tarafından
Düzelmiştir canım inşallah
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Her zaman derim kaymakam iyidir Allah kaynanadan korusun:P

(3,458 puan) tarafından
Geç dalganı tabi :))
(3,446 puan) tarafından
Canım her insan hata yapar keşke içinde hiç birşey birakmasalrdi ama bu saatten sonra içini doksen bile ne olacak ki unut yeni baştan vasla herşeye kaymakam a git mesela:P
(3,458 puan) tarafından
:))) peki bacım
0 oy
tarafından
onlar unutulmaz otuz senede gecse aklinda kalbinde kalir canim.

esin için ve iyi davrandigi icin unutmus gibi yapacaksin 
(3,458 puan) tarafından
Öyle yapıyorum bende
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Dana eşine ve çocuğuna karşı çok iyiyse geçmişi unut gitsin canım. Sende iyi davranmaya çalış ve belli ki pişman 
(3,458 puan) tarafından
Pişman mı torun sevgisinden mı bilmiyorum canim
(3,136 puan) tarafından
Her ikisidir canım
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Bundan sonra yapacak bişey yok aranı iyi tut 
(3,458 puan) tarafından
Onlar iyi olduktan sonra bende iyi oluyorum iste
(1,639 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Pişman olmuşlar demek ki herkes bir şansı hak eder
(3,458 puan) tarafından
Öyle bende şanslarını verdim
0 oy
(7,172 puan) tarafından
Kıymetini bil benim ki aynı sokakta oturuyor günde iki kere gelirdi doğumdan sonra bir tas çorba getirmedi . Anca çocuğu uyandırıp gider sevme bahanesi ile . Ne beş kuruşunu gördük ne de ilgisini 
(3,458 puan) tarafından
Yani onlar benim kiymetimi bildikten sonra bende onlarinkini bilirim
0 oy
(786 puan) tarafından
Bosver canimm artikk sana karşı iyilerse sıkıntı yoktur
(3,458 puan) tarafından
Yani şükür iyiler canim da içimde yok edemiyorum geçmişi
(786 puan) tarafından
Zmnla geçer belki canimm allah kalbine ferahlih verir inşallah
(3,458 puan) tarafından
Amin amin şuan en çok bu duaya ihtiyacım var
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Artık olan olmuş eğer sen eşinin ailesinin pişman olduklarına inanıyorsan veya sana gerçekten samimi bir şekilde kin tutmadan kötülük beslenmeden davranıyorlarsa sende affet. Herkes affedemez. Bnim eşimin ailesi de yanı şekilde düşmanlar bana evlendik hamileyim ve eskisinden daha kötüler inan yüzüme gülüyorlar ama arkamı dönünce konuşuyorlar kötü kötü kin tutuyorlar. Tek kabahati de oğlunu svemiş olmam. Kıymetlerini bil eğer gerçekten samimiylerse. 
(3,458 puan) tarafından
Kıymet bilmek bana ağır kaçıyor yani onlar bilsin benim kiymetimi çünkü her şeyi yutup yüzlerine güldüm hiçbirşey hissettirmedim saygısızlık etmedim onlar iyi olursa kendi iyiliklerine olurlar olmazlarsa beni ve oğullarını kaybederler
(2,159 puan) tarafından
Kıymet bilmek derken benimkiler hala kuyu kazma peşinde de bazen başarıyorlar o yüzden demek istedim ama sen eşini kendi tarafında tutabiliyorsan ne mutlu sana :)
(3,458 puan) tarafından
Canim öyle ki az bir ters laflarinda dünyayı yıkar baslarina alır benide oglumuda birdaha yüzümüzü göstermez onlara.
Bana hep der ki çok büyük bir yuregin var ben senin yerinde olsam kendi anne babamla hayatta muhatap olmam umrumda olmaz.
(2,159 puan) tarafından
Vayy beee helal olsun. Soyu tükenmemiş demekki böyle adamların. Benim eşimin de ailesine karşı bnim arkamda durduğu çok oldu ama sonradan yumşuyor onlara larşı:(
(3,458 puan) tarafından
Anlattım ya sıkmıştılar birbirlerini ben istemesem görüşmezdi onlarla

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 282 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kaavi (1,963 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 349 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 346 göst.
4 Kasım 2023 Aile kategorisinde Minik eller (0 puan) tarafından soruldu