0 oy
143 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,533 puan) tarafından
Cildim cok beyaz 10 dk da kizariyorum asiri kotu oluyor çillerim cogaliyor. Cok kaşiniyor. Ne önerirsiniz? 

Aynı sekil de bebek icin ?

11 Cevaplar

0 oy
(4,133 puan) tarafından
Benım güneş alerjim var yuzum cok kızarip kasınıyor ve acayip şişiyor. Dr bana la roche posay tavsiye etti cok memnunum cok az sürdüğüm halde işe yarıyor. Spf 50 bnm ki turuncu olan kutu
-Reklam-
0 oy
(348 puan) tarafından
Geçen yil sürekli sinoz 50 spf kullandım memnunum
0 oy
(6,817 puan) tarafından
bende oylee yaa gunesi gorur gormez kızariyorum
0 oy
(1,865 puan) tarafından
La roche posay kullandım çok memnunum 
0 oy
(186 puan) tarafından
Solanteyi öneririm ben de beyazım normalde bonenin izi çıkardı anında öyle fark olurdu solante kullandıktan sonra yanma vs yaşamadım. Fakat tek sorun yağlı ve kalın bir yapısının olması. Az kullanıyordum ben parlak parlak durmasın diye
0 oy
(10,302 puan) tarafından
La roche sana trukid evladına :) 
0 oy
tarafından
Eşim her sene alır hiç de kullanmaz hemen hemen her markadan almıştır krem şeklinde olanlar çok yapışkan  yağlı oluyor yazın sicakta insan bunaliyor en son niveanin sprey şeklinde güneş kremini almıştı o biraz iyidi tavsiyem sprey şeklinde olanlardan almam ve  50 spf üzerinde birşeyler al canım 
0 oy
(130 puan) tarafından
Hem sana hem bebegine la roche posay oneririm. Ozellikle bebek icin ben oglumda kullandim ilk tatile giderken almistim 1 gram yanmadi koruyuculugu yuksek cok begendim sonra hep onu kullandim.
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Bioderma aldım çok güzel ben de beyaz tenliyim kizaririm normalde çok azaldı  
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Bende kararsızım ya missha çok iyi diyorlar 
0 oy
(2,031 puan) tarafından
Her cildin ihtiyacı olan krem farklıdır öyle her güneş kremini bilmeden kullanırsanız daha da beter olur. Ya cildiyeye  gidin doktor önersin ya da cilt tipinizi araştırın ona uygun kremi bulup alin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
27 Mart 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Buse saglam (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 114 göst.
14 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
19 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi25 (1,013 puan) tarafından soruldu

378,993 soru

11,344,345 cevap

34,809 kullanıcı

...