+1 oy
901 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (914 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Es selâmu aleyküm ☺️ rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaAllâh.

38 Cevaplar

0 oy
(2,603 puan) tarafından
Ve aleyküm selam sende oralara çok çok selam söyle isim Hande☺️
-Reklam-
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Aleyküm selam . Çok güzel Allahim hepimize nasip etsin 
0 oy
tarafından
Aleyküm selam canım rabbım hepimize nasip etsin oraya gitmeyi 
0 oy
tarafından
Aleyna ve aleyküm selam.

Gözlerim den yaşlar süzüldü.

Dua eder misin rabbim bana, aileme ve bütün isteyen ümmeti Muhammed'e nasip etsin oralara gidip görmeyi ❣️
0 oy
(6,291 puan) tarafından
Canım Allah kabul etsin ziyaretini benim annemde gitmeyi çok istiyor iki sorum var kadınlar arası gidiliyor u ve maliyeti ne he bi de hemen gidiliyor mu bir sırası mı var 
(914 puan) tarafından
Kadınlar gidiyor lâkin dinen yanında mahremin olması gerekiyor. Kadın kadına gidince Allâh ın koyduğu şeriat kanunlarına aykırı davranmış olursun.
(6,291 puan) tarafından
İlk sorumun cevabı için teşekkürler iki sorum daha vardı
(914 puan) tarafından
Biz iki kişi eşim ve ben birde 18aylik oğlum toplam 80milyar. Burada alışveriş vs yüz bin diyelim.  Ümre hemen gidilir. Hac da sira var.
(6,291 puan) tarafından
Oooo baya pahalıymış
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Aleyküm selam canım senin yerinde olmayı çok isterdim şimdi..Rabbim bize de nasip etsin inşaAllah gelip görmeyi.
0 oy
(6,909 puan) tarafından
Ah canım benim nasıl istedim nasıl oğluma dua eder misin sağlık sorunları var adı Muhammed epilepsiden şüpheleniyolar çok mutlu olurum hazır mübarek yerlerdeyken 
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Ve aleyküm selam Rabbim bizelere de nasip etsin hayatta en çok istediğim şey rabbim niyetimi biliyorsun nasip eyle bizden de selam söyle dua et rabbim hayrını kabul etsin inşallah
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Ve aleyküm selam. Amin inşallah ☺️ benden de çok selam söyle oraya adım Sevgi ♥️☺️
0 oy
(7,577 puan) tarafından
Ayyy ne mutlu Rabbim kabul etsin inşallah kızım için dua istesem İsmi Naz 14 yaşında tek büyütüyorum bahtı açık olsun iyilerle karşılaşsın diye dua etsen oralarda kızımın adı geçse şimdiden Allah razı olsun canım.
(914 puan) tarafından
Duâ ettim cânım haberin olâ hâyr olsn her şey Allâh 'tan İnşaAllâh ☺️❤️
(7,577 puan) tarafından
Allah razı olsun canım nasıl içime su serpildi.
(914 puan) tarafından
Şimdi Yasin ve 100ihlas okudum tüm duâ isteyenler için senin kızınıda andım İnşaAllâh râbbim her işini kolaylaştırsın dar anında hep Hızır aleyhisselamı yetiştirsin.
(7,577 puan) tarafından
Allah senden razı olsun kardeşim.
0 oy
(1,200 puan) tarafından
Aleyküm selam canım çok kıskandım şuan orada olmanı açıkçası Allah bizede nasip etsin kızımla ve eşimle birlikte inşallah ❤️
0 oy
(5,261 puan) tarafından
Allah bizlerede nasio etsin inşallah eşimle en buyuk hayalimiz❤❤
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Aleyküm selam Amin inşallah 
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Ve aleyküm selam bizlerede dua et rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Amiiin Rabbim bizede nasip etsin eşimle çocuklarımla inşallah banada dua edermisin hamileyim sağ salim kazasız belasız doğurayim da hayırlı evlat olsun inşallah diye şimdiden Allah razı olsun 
(914 puan) tarafından
İnşaAllâh kardeşim İnşaAllâh râbbim hâyırlısı ile doğumunu kolay kılsın ❤️☺️
0 oy
(5,818 puan) tarafından
Aleykümselam aminnn inşallah gitmek bizede nasip olur 
0 oy
(2,684 puan) tarafından
Alekum selâm canim senden bir ricam var kız kardeşim kus ve bitane çocuğu var ailem almak istiyor çocuğu babansina vermek için kızda eşine evine dönmek istiyor onun için dua edermisin evine donsunler Allah için kardeşimin adı hediye çocuğu Yusuf 
0 oy
(1,351 puan) tarafından

Ve Aleyküm selâm canım sen de selam söyle peygamber efendimize (s.a.v ) dualarında unutma canım rabbim ibadetini huzuru dergahında kabul etsin oralara girmeyi bizlerede nasip etsin Aminnn ❤️:'( 

0 oy
(119,226 puan) tarafından
ve aleykum.selam.foto silinmis ☹️
0 oy
(435 puan) tarafından
Aleykümselam dua bekleriz inşaallah rabbim kabul etsin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 646 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,993 soru

11,344,514 cevap