0 oy
177 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (270 puan) tarafından
Çok kötüyüm kızlar artık sinir krizi geçiriyorum bebeğime bagiriyorum ağrılarım çok var çocukla zor ilgileniyorum kimsem yok. 30 gün oldu normal doğum yapalı 16 tane iç dış dikişim var toplamda dikisler düştü ama 4 gündür ağrıdan ölüyorum ne yapmam lazim

4 Cevaplar

+3 oy
(7,444 puan) tarafından
Canım bi kontrole mi gitsen ? Birde bu psikoloji hiç iyi değil bebeğine bağırınca eline ne geçiyor ? Ağrıların geçiyor mu ya da şu anda ağrının olmasının sebebi bebeğin mi ? Bebeğinde sadece travma oluşturursun ne olursa olsun bağırma savunmasız sana muhtaç tek derdi sen olan senin kokun ve sıcaklığın olan bir canlı senin parçan senin canın..
(270 puan) tarafından
İnan bağırınca oturup saatlerce ağlıyorum psikolojik olarak hiç iyi değilim çok yorgun ve uykusuzum yardım edecek kimsem yok ama 2 gündür artık öyle davranmiyorum bebeğime bende çok üzülüyorum inan
(7,444 puan) tarafından
Kuzucum yargılamıyorum benimde yardım edenim yok akşamları ve haftasonları sadece eşim yorgunsun ama geçicek bebeğinin uykuları uzayacak seni çok iyi anlıyorum benimde 21 aylık ve 3 aylık oğlum var o yorgunlukları biliyorum hemde çok iyi biliyorum ama inan geçicek daraldıkça bana da yazabilirsin özelden konuşuruz rahatlarsın bende sana yardımcı olmaya çalışırım istersen :)
-Reklam-
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Ne yapılır bilmiyorum ki bende bayağı acı cekmistim aslında şimdiye kadar geçmiş olması gerekiyodu 
0 oy
(4,928 puan) tarafından
Dr gitmen gerekiyor ağrıması normal değil 1 aya iyileşmiş olması lazımdı,belki enfeksiyon falan kaptiysa oda ağrı yapar ihmal etme,kadın doğuma git 
(270 puan) tarafından
Çok korkuyorum alttan muayne edecekler diye çok zor bir doğum oldu
(4,928 puan) tarafından
Canım korkma mecbur gitmen gerekiyor dra gitmessen daha kötü olabilir Allah korusun bende 2 aydır yeni doğum yaptım zor oldu seni çok iyi anlıyorum,bendede zordan hemoroid çıktı onun tedavisiyle uğraşıyorum doğumdan beri sürekli alttan muayene oluyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Üşüttünmü acaba ya

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 102 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Efanikraninannesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Efanikraninannesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
20 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sinos2194 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 143 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (984 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,248 cevap

34,780 kullanıcı

...