0 oy
214 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (56 puan) tarafından
Bir yazı okudum internette. Normalde internette yazılanları ciddiye almam ama forumda yazan kadınlar vardı. Hamilelikte olan mide sorunları kronik hale dönüşmüş ve hamilelikteki kusmalar mide sorunları kalıcı hale gelmiş. Benim durum çok fena açıkçası korktum. Doya doya yemek yiyebileceğim günleri bekliyorum. Böyle bir tecrübesi olan var mı yani mide sorunu kalıcı olan? Doğumdan sonra mide sorunlarınızdan hemen kurtuldunuz mu? Cevaplarsanız cok sevinirim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ay cok uzgunum ama evet :( hamılelıgım hep kusarak gectı, sureklı kustugum ıcın mıde kapakcıgım gevsemıs o yuzden de kalıcı gastrıt sorunum oldu 3 sene olucak dogum yapalı mıde hapı almadan gecıremıyorum günümü ne yazık ki, hap almama ragmen yaglı salcalı acı seylerı hala yıyemıyorum 

(56 puan) tarafından
Hadi ya benimde gastritim var cok fazla kızartma yemediğim sürece sorun olmazdı hamilelikten önce ama bu başka bişey rahat bir günüm yok. Demekki benimde ilerleme ihtimalim var. Çok üzüldüm ya çok geçmiş olsun sizede
tarafından
Benım hıcbırseyım yoktu hııccc ınan bak, neler yerdım bana mısın demezdı, ama hamılelıkte tuvaletten cıkamadıgım gjnu bılırım kusmaktan, oyle rene gavıscon falan da kesmezdı hap yazmıstı doktor Allah razı oslun hala da aynı hapı ıcıyorum ama gel gelelım mıde koruyucu ılerıde kemık erımesı yapıyor, onu napıcaz bılmıyorum
(56 puan) tarafından
Umarım kavuşursun sağlığına benimde aynı şekilde gecmiyor.  Gastritin dönemleri oluyor gecme ihtimali var sizinkide iyileşir belki. Cok zor anlıyorum ben sizi:(
tarafından
Yine de mıdemın kopacagını bılsem degıyor bu bebişlere bılıyomusun :) sen iyi düşün umarım gecer dogum olunca :)
(56 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
(258 puan) tarafından
Benim hamileliğim her gün kusmakla geçti günde 3-4 defa ama dogurdugum andan itibaren hiçbirşey kalmadı bende çok şükür 
(56 puan) tarafından
Umarım benimde böyle olur ya o günü bekliyorum sabırsızlıkla
(258 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni. Sabah kusmadan kahvaltı yapamıyordum resmen kahvaltıdan tiksinmiştim. Şimdi çok şükür geçti o olay rahat rahat yiyorum. Inşallah seninde geçer az daha sabır
(56 puan) tarafından
Çoook tesekkür ederim iyi dileklerin için
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Valla mide yanması kaldı bende de ya bazen varya alevler çıkıyor sanki içimde 
(56 puan) tarafından
Ya demeyin çok zor geçmiş olsun. Şu an benimde öyle kalıcı olacağını düşünmek bile istemiyorum. Geçmiş olsun sizede
(12,490 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah sende kalmaz
0 oy
(618 puan) tarafından
Bende kaldı hep mideme baski yapiyodu doğumdan sonra çok kötü oluyodum midemi tam boşaltınca rahatlıyodm hatta bi defa dayanamadım artık acile gittik doktor bide ilacı verdi eskisi gibi değil ama olunca onu içiyorum 15 dakikada kesiyor 
(56 puan) tarafından
Ya demekki okuduğum yazı doğruymuş kimilerinda kalıcı olabiliyor sanırım. Çok geçmiş olsun sizede çok zor bir durum gerçekten. Benim hiç derdim yokmuş diyorum şu an mide sorunlarından sonra.
0 oy
tarafından
Benim kalmadı çok şükür 
(56 puan) tarafından
Ne güzel umarım benimde kalmaz
tarafından
Umarim
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Doguma kadar kustum ben dogdu kuş gibi hafifledim mide bulantım sadece ac karnina su icince oluyor simdi
0 oy
(3,469 puan) tarafından
Benim doğum yapar yapmaz geçti 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 356 göst.
19 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde jefasse (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 2,216 göst.
0 oy
2 cevap 143 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...