0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Ben geçen hafta pazartesi bayramın 4. Günü anneme bir sebepten darıldım o günden beri hiç aramadım. Oda beni merak edip hiç aramadı. Dün akşam babam aradı hiç arayıp sormuyon hayır mı diye bende sizde beni aramiyorsunuz gibi bir sitem ettim bugünde annem aradı ben babamla konuştuğum sitemini duydu da  hal hatır sormak için aradı sandım. Nasılsın iyinsin çocuk nasıl Faslı bittikten sonra bu perşembe günü oraya gelip gelemeyeceğini sordu hastane randevusu varmış çocukları bırakacak kimse yokmuş 2 küçük kardeşim var bu arada. Ben o kadar kırıldım ki kendimi kullanılıyormuş gibi hissettim eşime sorup dinerim dedim ama sormadan izin vermiyor gelemem dedim sorsam eşim hit derdi hiçte karışmaz o konuda. Ama şimdi ben vicdan yapıyorum gitsem mi diye acaba siz olsanız gider misiniz

1 cevap

0 oy
tarafından

Valla başkası olsa Kılıkcı kıpırdatmam ama anne farklı olur bence git sonra pişman olursun vicdanın 2 katına çıkar ne olurda olsun anne sonuçta çok ta büyük sorun değilmiş kırılıyor insan tabi ben de anneme çoğu şeyde kırılırım ama annem işte önsözde yapamıyorum :)

-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 93 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Aslanaslan (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 294 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
+1 oy