0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
............

9 Cevaplar

0 oy
(8,008 puan) tarafından
Yemin şimdi kızıma kızdım herşeyi takma üzülme delirirsin diye kızım 7 yaşında 
(93 puan) tarafından
Keşke söz kadar kolay olsa yapmak
-Reklam-
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Gerçekten bu postu kendim açtım sandım. Bu illetin adı OKB. Senelerdir savaşıyorum. Bazen düşünüyorum acaba normal bir insan bu takıntılar olmadan nasıl hayat sürüyor diye.  
(93 puan) tarafından
Sen tedavi goruyormusun
(2,055 puan) tarafından
Psikiyatriye gittim ilaç verdi biraz rahatlattı ama devamı gelmedi. Lohusa depresyonu ile birleşti bir de benim. Psikoloğa gidiyordum o da memlekete gelince kaldı.
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Profesyonel Bi destek al bence. İllaki ilaç kullanman gerekmeyebilir. 
(93 puan) tarafından
Nerden Alicam devlete gittim psikiyatriye emzirirken ilaç veremem cokk düşük veririm oda etki edermi bilmem dedi bende istemedim ..psikolog bile kendim dedim ver diye ama psikolog ne yapacak bana ben zaten neyi yapmamam gerektini biliyorum sorun bunu asamamak
(2,948 puan) tarafından
Psikolog sana şunu yapma demeyecek ki bu davranışın altındaki sebebi bulmana yardım edecek. Durduk yere takıntı sahibi olmaz kimse bir kaybetme korkusu ne bileyim bir şey vardır altında. Bunu bulup atlatmaya yardım edecek. İlaç olarak düşünme sadece mutlaka bir psikoloğa yada psikiyatri ye git
0 oy
(911 puan) tarafından
Acaba içindekileri bir kağıda mı yazsan bir nevi günlük tutmak gibi veya çok cNın sıkıldığında yazmak gibi yeni hobiler edin örgü ol resim çiz kasnak yap aklını elini oyalıycak bende çok takan biriyim stres yaparım çocuğum için kendimi  düzeltmeye çalışıyorum sende çocuğun için çabala o da ilerde senden ne görürse aynısını yapıcak çocuğunun da bu şekilde yaşamasını ister miydin? doktora gittim doktor 40 hafta böyle geçmez dedi çocuğunda stresli olur dedi. Namaz kıl, Kur'an oku kendini rahatlatacak şeyler yap hatta hayalhanem diye bir kanal var onu izle çok rahatlatıcı çok öneririm Mehmet Yıldız konuşanın adı vesvese hastalığında diyor ki hayal dünyanıza siz engel olamazsınız evinizin kapısından geçene mani olabilir misiniz? Herkes gelir geçer ama siz eve aldıklarınıza mani olabilirsiniz çünkü ev senin evin yani kalbine aldıklarına mani olabilirsin çok güzel bir anlatıcı 
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Ben de öyleydim, git destek al. İlaç demiyorum destek al. 

Herkes uyuduktan sonra tlfnun flaşı ı açıp evi gezerdim, yastıklar bile*****k olmazdı. Tezgahta bir bardak kalsa sabaha kadar uyuyamazdım. Aynaları sürekli silerdim. Destek aldım, geçti gitti
(93 puan) tarafından
Destek derken nerden Alicam anlamadim
0 oy
(4,389 puan) tarafından
Rabbimden şifa diliyorum senin için 
(93 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Zor bir imtihan, herşey senin beyninde bitiyor, bitirmesi uzun ve zorlu ama başarınca çok güzel sonuçlar ve nimetler var, ınşallah 
0 oy
(1,985 puan) tarafından
Çok zor olduğunu tahmin edebiliyorum. Rabbim yardımcın olsun insallah. 
0 oy
tarafından
Youtube dan izzet güllüyü dinle çok etkisini görüceksin

Bu vesvese oluyo üstüne düşersen senin peşini bırakmaz ocağın altı açıkmı acaba diye sürekli kontrol etme açık yada değil ilgilenniyorum hiç birşey olmaz de zor biliyorum ama aşıcaksın yada çocugun altını iyi temizledimmi acaba diye kontrol etme temiz yada değil ilgilrnmiyorum de birşey olmaz de vesveseyi küçük görürsen küçülür büyük görürsen çoğalır hasta eder sana vesvese geldimi hiç birsey olmaz sizinle ilgilenmiyorum sizinle savaşmıyorum benin bir dünyam var ben hayatımı iç dünyamda yaşamıyorum siz beni yönetemezsiniz de sürekli tekrar et sesli tekrar 
(93 puan) tarafından
Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum dusunmemem lzm evet

İlgili bir soru bulunamadı

381,723 soru

11,428,004 cevap

34,988 kullanıcı

...