0 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (777 puan) tarafından
Kızlar emzirmeyi keseli bir sene olacak ama kestiğimden beri düzene girmedi doktor olabilir dedi ama sizdede var mı düzensizlik önceden 28günde olurdum ama dönemim uzadı sanırım çünkü hiç 28günde olmuyorum mutlaka gecikiyo 

4 Cevaplar

0 oy
(12,795 puan) tarafından
hep vardı doğumdan önce de . doğumdan 6 ay sonra düzenli olmaya başladım
(777 puan) tarafından
Benim dönemim uzadı sanırım çözemedim
(12,795 puan) tarafından
değişmedı 3 gün
-Reklam-
0 oy
tarafından
Günü güne saati saatine olurum sinir oluyorum :D
(2,103 puan) tarafından
Böyle kişilere o kadar imrenirim ki. Emin ol olmamak daha zor. Ben olduğumda sevinçten secdeye yattığımı bilirim sen düşün artık ne kadar zor olduğunu olmamanın.
(777 puan) tarafından
Benim doğumdan sonra düzenliydi bir süre ama daha sonrasından cozuttu benimde bir kaç kere öyle olduğum olmuştu sanırım sende hemencecik hamile kalanlardansın benim gibi bu korku ondan gibi geldi bu korkuyu bilirim
(2,103 puan) tarafından
Yok kızzzzz :) polikistik over sendromu var bende. O yüzden düzensiz adet olurum. Olmayınca sinir,stres,patlayacak gibi olurum. Sivilce desen bir yandan. Ondan dedim. Ilk çocuğum için kilo verdim,rahim filmi çekildim öyle hamile kaldım.
(1,541 puan) tarafından
Canım ben evlendim hamile kaldim ve düzensizlik var ve kızım daha küçük o yüzden korkuyorum
(777 puan) tarafından
Hmm anladım canım bende bişeyde çıkmadı kadın doğuma gitmiştim benim oğlumda 3 yaşına girecek ama 2. Çocuk için gerçekten hazır değilim zaten ilki hazırlıksız oldu ikincide öyle olsun istemem gerçekten psikolojim kaldırmaz çünkü oğlum beni gerçekten çok yordu birde destekçin olmayınca dahada zor oluyo eşimde çok yardım edemiyo
0 oy
(3,129 puan) tarafından
Bende de sürekli vardı hipotiroidi var adetim duzensiz 
(777 puan) tarafından
Ben kadın doğuma gittim test yaptrdım smir testi filan yaptı kadın birde ama hiç bişey çıkmadı söyledim düzensizliğimide normal dedi bana
0 oy
(7,405 puan) tarafından
İki aydır bozuldu düzenim geçen ay 5 gün gecikti bugün üçüncü günü hala tık yok
(777 puan) tarafından
Benimde 2 gün gecikti test almak için erken diye almadım 5gün geçerse alacağım negatifse en azından şüphen yok boşver :D
(9,014 puan) tarafından
Yine de içim rahat etmedi ağar Bi ilaç kullanmaya baslicam yarın Bi de kan ile baktirip
(777 puan) tarafından
Bu kesin sonuç veren testler var canım ondan alabilirsin normal gebelik testlerinden değilde hmm o zaman senin şüpheli durumun var kan verirsen daha iyi tabi
(9,014 puan) tarafından
Verdim bakalım canım...
Evet ya ezcasi sonradan söyledi  9 güne kadar garantili falanmis 30 tlymis:DD
(777 puan) tarafından
30 tlyse iyi kız ben üç sene önce 50 küsür verdiğini hatırlıyorum:D tabi ondada pozitif çıkmıştım ayy o günler geldi aklıma :”)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 64 göst.
0 oy
1 cevap 36 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bhr27 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 69 göst.
15 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Selin19 (6 puan) tarafından soruldu

383,067 soru

11,466,245 cevap

35,068 kullanıcı

...