0 oy
1,262 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Geçen hafta hasta olmuştum abim hastaneye götürdü arka koltukta bu arkadaşı vardı önde kuzenim neyse abimle kuzenim çiğ köfte almaya indi biz arabada kaldık bana iyi misin kötü gördüm seni dedi 2 gün öncede kardeşimin asker şenliği vardi o da geldi biraz konuştuk işte öyle havadan sudan sonra içime birsey oldu sanki onu seviyormusum gibi bı kıskanma ilgi falan oldu abimle sürekli bize gelen giden birisi ben bosandim 2 yaşında oğlum var oğlumu da çok seviyor oynuyor ilgileniyor çok etkilendim asla abimin arkadaşlarının hiçbirine karşı böyle düşünmemiştim abiminde her konuda güvendiği birisi kimseye birşey de diyemedim size anlatmak istedim

26 Cevaplar

0 oy
(2,222 puan) tarafından
Sende evlensende biz de kurtulsak kız :)) ne çok meraklsiin kocaya 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yasin daha çok küçük ve böyle küçükken neden sürekli evlilik aşk düşünüyorsun kendini eğit geliştir oku eğlen gez toz yani neden evlilik enden birine bağlanma ua
0 oy
tarafından
Ne ayran gonulusunuz iki çift güzel laf söyleyene hemen aşık olup seviyorum sanki diyorsunuz biraz kendinize saygınız olsun mu acaba 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Öğretmen noldu peki görücü gelcekti diye hatırlıyorum sanki
(7,973 puan) tarafından
Bide 45 yaşında bir adam vardı :d
(1,529 puan) tarafından
Ne yaşıyor.bilemiyoruz ama bir anlık kurtuluş için gider bu kız yazık ya baba evinde de olmuyor ama böylede olmazki
(7,973 puan) tarafından
Ozaman çalışıp ayaklarının üstünde durmak zorunda yine mutsuz olursa evlilikte sıkıntı
(1,529 puan) tarafından
Çalışmama izin vermiyor ailem demiş bir paylaşımında büyük bir şehirde yaşamıyorsa aile etraf ne der falan diye salmazlar çok kötü bir durum ama bu şekilde olmiycani anlaması lazım yoksa kandırılar acımaz kimse ze.vki için canım cicim derler işi bitince gelmeseydin derler Allah yardımcısı olsun
0 oy
(3,603 puan) tarafından
Şuan  bir boşlukta olup kendine hayat arkadaşı  bulup ona  sığınmak  istiyorsun fakat bir kere insanın dili yanar eğer ikincide de dilin yanarsa kendine gelip  toparlanman  çok zor olur  25 yaşına  kadar bekle  o zaman daha olgunlaşıp  mantikli düşunursun  acele karar verme
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Canım zor hayatın olmuş evet seni anlıyorum ama sana sadece nasılsın diye sormuş buda çok normal bir soru yani sen daha çok gençsin emin ol hayatına daha iyi birileri çıkacak ama lütfen evlenme çalış kendi ayaklarının üzerinde dur eminim bunu başarabilirsin daha çok gençsin o yüzden evliliği aklından tamamen çıkar ve oğlunla kendine bir hayat çiz. Şuan boşluktasin bu yüzden derin düşünemiyorsun Rabbim yardımcın olsun

Emin ol Kendi paranı kazanınca çok daha güçlü olacaksın her istediğini yapabileceksin oğluninda seninde kimseye minnetiniz olmayacak

İlgili sorular

+1 oy
44 cevap 825 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Melisanisa (10 puan) tarafından soruldu
+1 oy
54 cevap 677 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde Begonya (7,677 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 375 göst.