+1 oy
799 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar eşimin arkadaşı her konuşmada karısını ön plana atan bir adam dakika başı karım da karım böyle bir adam şimdi onlar dubaiye gidecek karısıyla eşimden rica etmiş onları eşim havaalanina bırakacak çok gücüme gitti sinirlendim eşime güveniyorum gerçi gitme desem de gider ne bileyim siz olsanız birakirmisiniz of of

44 Cevaplar

+16 oy
(87 puan) tarafından
Bence eşinizi kiskanmadiniz adamın karısına olan ilgisini kiskandiniz eşiniz götürünce zorunuza giti :)
(7 puan) tarafından
Hayır yani taksiyle değilde niye eşime diyor
(4,210 puan) tarafından
Erva kesinlikle katılıyorum
(5,893 puan) tarafından
insan arkadaşından böyle bir şey rica edebilir ne var bunda?
erva, aşırı haklısın:)
-Reklam-
+3 oy
(8,316 puan) tarafından
Sen adamı vve kadını kıskanmıssın. Elbette bırakabilir. 
+3 oy
(15,168 puan) tarafından
Sen kocan o adam gibi sana düşkün değil diye bozulup alakasız bı şeye kiziyosun şuan. 
(13,687 puan) tarafından
Alnından öperim
(13,687 puan) tarafından
Milyonlarca artı..
(15,168 puan) tarafından
Ben de seni öptüm ahdhshs
(655 puan) tarafından
Tam yazmak istedigim, ayrıca karısını övmesi ile hava alanına bırakmasi arasındaki bağlantıyı çözemedim.
(15,168 puan) tarafından
Ben de çözemedim
+2 oy
(1,598 puan) tarafından

Gücüne gidecek bir şey 

TABİKİ BIRAKA BİLİR ÇOK DOĞAL BİRŞEY 

ÖMRÜ HAYATIMDA BU KADAR KISKANÇLIK GÖRMEDİM 

(7 puan) tarafından
Kız adam çok değişik gerçekten normalde benim arkadaşlarımı eşim tek gider getirir götürür sıkıntı yok bu adamı hiç sevemedim
(1,598 puan) tarafından
Adamı sevme zaten sevmek zorunda değilsin ama eşinin arkadaşı saygı duy karısına aşık ne güzel bu yüzden sen kıskançlık yapıyorsun
(9,571 puan) tarafından
Karısına olan düşkünlüğü ile havaalanına bırakması ne alaka ben ordayım ? Bu detayı neden verdin? Adam tek gitse sorun etmezdin karısı ile gidecekler diye kıskanıyorsun
(1,598 puan) tarafından
Gerçekten öyle cnm bunlardan bı kaçtane benim etrafımda da var fitne fesatlık başka bir şey değil hadi kadını tek bırakacak olsa eşini kıskanmis derim ama bununki adamın eşine olan ilgisi sevgisi
+1 oy
(1,005 puan) tarafından
:D eşim herkesin özel şöförü zaten alıştım ben takma boşver kırışıyoz ayool
(7 puan) tarafından
Ya canm normal olsa neysede bu çok değişik adam her şeye önce karım diyor karı da baya geniş ne bileyim
(1,005 puan) tarafından
:D kocana güveniyor musun
(1,005 puan) tarafından
Güveniyorsan boşver güvenmiyorsan o dakka fenalaş hastaneye götürsün gelip seni :)))
(7 puan) tarafından
Eşim herkesle konuskandir yani 3 yıldır birseyini görmedim ama ne bileyim
(1,005 puan) tarafından
Hemcinslerime güvenmiyorum
+1 oy
(220 puan) tarafından
ne var bunda nolcak arabası var eşinin ve hava alanna bırakmasını istemis 
+1 oy
(574 puan) tarafından
Adam belli ki karısına çok düşkün anlamadığım dubaiye gidecek paraları var neden eşin goturuyor taksiyle neden gotmiyorlar
(7 puan) tarafından
Benim kocam filozof ya ondan heralde valla bilemem canm işte herkes hayat yaşıyor bizde sinir krizi
(574 puan) tarafından
Benim fikrim kocan kendi isteğiyle gidiyor sna da beni zorla yolluyorlar diyor
(7 puan) tarafından
Evet aynen öyle
+1 oy
(415 puan) tarafından
Yani tam olarak rahatsız eden ne sizi
+1 oy
(533 puan) tarafından
Bunda ne var ki ? Kafaya takacak kadar bilemedim 
+1 oy
(418 puan) tarafından
Ne öyle bir arkadaşı nede oyle bir yardimseverligi olamaz yemin ederim yakarim o arabayi nekadar deli oldugumu bilir 5 yildir arkadaslariyla dahi gorusemez bitti 
(7 puan) tarafından
Ah keşke bende öyle olabilsem
(418 puan) tarafından
Olucaksin hayatim ikigun bagirir kizar ondan sonra yola gelir hobi bahçemiz var esim dediki sabah gidiyim aksama kadar bahceyle ugrasiyim dedi dedim hayirdir bu cocugu leylekler getirmedi anamin evindende getirmedim al cocuklarida oyle git yada otur evde cocuklarla ilgilen ben kuaföre falan gidicem işim var dedim kizdi hadi görüşürüz dedim ciktim evden geldimki yemegi hazırlamış cayi demlemis cocuklari uyutmus boyle olcak
(1,205 puan) tarafından
Dilek çok güldüm ya kusura bakma. Yani özenemedim de. Allah dağına göre kar verirmiş. Ama bence eşine biraz yumuşa bacım,daha önce bir halt yemediyse
(418 puan) tarafından
Yok çok şükür yemedi ama zamaninda o benim tepeme çok çıktı duymadigin hakaret kalmadi soylemedigi laf kalmadi hep benim ezikligimden binevi kendinden soguttu yani eskisi kadar gözümde degeri kalmadigi icin sesim cikmaya basladi umursamjyorum gitmiyeceksin bakacaksin yapacaksin isine geliyo gelmiyosa annenin evi orda diyorum demekki boyle yaraniliyormus bunu anladigimda daha cok bastirdim umarim sogudumun farkindadir degilsede elbet bigun varır
(1,205 puan) tarafından
İnşAllah geç varmaz farkına ve bir an önce toparlanırınız bacım
+1 oy
(374 puan) tarafından
Normal cnm bunda bir şey yokki neden boşa canını sıkıyorsun 
+1 oy
(68 puan) tarafından
Yanında esi varsa bırakabilir ama yoksa genişlik de Konya ovası det susarım.
+1 oy
(408 puan) tarafından
Eşi var ya yanında bacım su. Neden bu kadar dert ettin ki
+1 oy
(523 puan) tarafından
Sadece kadını götürmüyor ki yanında eşi de varmış.
+1 oy
(1,132 puan) tarafından
Biri vardi annemlerin eski sitede adam afedersin ga vatmış karım karım deyip karisini arkadaslari ile mustehcen sekilde izlemek istiyormuş boşanma sebebini sorunca anlatmisti böyle birseyden mi şüphelenip rahatsiz oldun. Anlayamadim yoksa ortada asla kiskanip kizilacak birsey yok 
+1 oy
(10,329 puan) tarafından
Bıraksa ne olacak anlamadım ben çok saçma şeylere takılıyorsunuz eşi de var kadını bırakmıyor tek. Eee adam karısına düşkün olabilir bunun sizle ilgisi ne
+1 oy
(119,251 puan) tarafından
gucune giden esinun birakmasimi yoksa arkadasinun dubaiye gitmesi sizin gitmemenuzmi
0 oy
(994 puan) tarafından
Neden gücüne gidiyor bırakabilir çok doğal,boş yere sinirlenmişsin
(7 puan) tarafından
Aman valla banane defolsun gitsin akşam bizimle olup yemek yemek varken böyle bir tercihi varsa cehennemin dibine gitsin
0 oy
(895 puan) tarafından
Ay ne alaka ya .O kadar güvenmiyorsan bu adamla işin ne?
0 oy
(7,235 puan) tarafından
Abartmiyor musunuz çok normal bişey. Arkadaşı gelir başka şehirde yaşıyor karısıyla veya tek eşim almaya gider.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 357 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Gulsen0404 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 369 göst.
8 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 469 göst.
0 oy
2 cevap 73 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zhramt (79 puan) tarafından soruldu