0 oy
961 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Ben istemiyorum ama söylesem çıkartma diye yanlış anliycak gözümün önünden ayrılınca kızım kendimi kötü hissediyorum kızlar

47 Cevaplar

+18 oy
tarafından
İyilik yaramıyor dedıklerı bu  bence iş mi yaptırıyor sanki
-Reklam-
+6 oy
(1,088 puan) tarafından
Biraz empati yapın lütfen yarın birgün size babaanne olacaksınız Allah nasip ederse torununuzu gelininizin izin verdiği şekilde mı seveceksiniz yada izin mi alacaksınız. 5 dk çıkarsın ne var. Ne olacak yani bunda. Dövüyor mu sövüyor bakmıyor mu da bundan rahatsız oluyorsunuz 
+3 oy
(3,480 puan) tarafından
Şimdi gelirler babaannesi mecbur cikarcak diyenler 
(178 puan) tarafından
Aynen canım
(369 puan) tarafından
eee ama öyle canım belki sizinkiler torunlarının kıymetini bilmiyodur ama herkes aynı değil tabiki babaannesi de gezdirir dedesi amcası halası dayısıda bu çok normal bisey bakmasalar bakmiyo derler birgun elinde tutup Bi kapının önüne çıkartmışlar yok derler kizlar sakin normal olan şeyi anormal çevirmeyin yahu
(3,480 puan) tarafından
İzin alip hersey yapabilirler ama anneye söylemeden alıp dışarı çıkmak nedir benim kaynanamda doğum yaptıktan sonra çocuğuma tapiyo e bende beklerdim ki keşke karnimdayken Bi kere halimi hatırımı sorsaydi midem bulanıp kustukca sanki yalandan yapıyormuşum gibi dalga geçerdi seninki biraz naz galiba derdi ben cocugumu kaynanamdan kıskanıyorum bunu açıkça söylüyorum herkese tahammülüm var bir tek ona yok
(369 puan) tarafından
ama onun yaptığı yanlışa yanlışla cevap vermek olurmu hiç
evet sorsaymış iyi olur olurmu sormamış
ne bileyim yani kıskanmak Bi yere kadardır kaynanam cocugumu seviyor diye kıskanıyorum çok tuhaf geliyor ben bu cümleyi burdaki bayanların yazmasında öğrendim hiç insan anneane veya babaannesinde çocuğunu kıskanırım yarın birgun sizde anneanne olacaksınız yapmayın kizlar
(3,480 puan) tarafından
Hatam varsa bende yasattigimi yasiyim
+3 oy
(3,480 puan) tarafından
Ayy yorumları okurken  sinirlendim babaannesi de olsa annesinden izinsiz kimse kafasına göre çocuğu alıp götüremez anne ile babaanneyi birbirinden ayırın herkesin içi sizin ki kadar rahat olmayabilir bende hamileyken kaynanam yüzüme bakmazdı midem bulaniyo dediğimde yüzünü asardi bebek karnımdayken kıymetsizdi de dışarı çıkınca mı kıymete bindi kadının kendi çocuğu sorumluluğu annesinin üzerinde istediği yapabilir ki kaynanalar kendi essek kadar oğullarının afedersiniz gtlerinden ayirmak istemiyoken el kadar bebeği annesinin gözünün önünden ayırmak istememesi gayet normal önce sapla samanı bi ayırın bende kaynanamin cocugumu gezdirmyi gec çocuğuma elini sürmesine bile tahammül edemiyorum kızın üstüne gitmek yerine bi zahmet empati kurmayı deneyin...
(369 puan) tarafından
herkesin kendine göre sorunları var canim herkes kendi yaşadığını bilir ama başlık yazanlar neden öyle yazdıklarını belirtseler belki benim gibi düşünenlere azda olsa anlamlı gelir basın sagolsun çok üzgünüm bunu okudum için
(3,480 puan) tarafından
Üstünden zaman geçti bende çok üzülmüştüm çok şükür rabbim bir evlat verdi ama buna her baktıkça diğer bebegim aklıma geliyo hiç kimse biz ne yaptık diye kendini sorgulamadi
(369 puan) tarafından
Rabbım şimdiki yavrunuza uzun sağlıklı yıllar nasip etsin çok şükür bak en azında sizinki bitane olmuş ben daha onun üstüne yaram kabuk baglamadi Rabbım insallah banada yakın zamanda nasip eder azda olsa yaram kabuk baglar
(3,480 puan) tarafından
Rabbim imtihan edip mükafatını veriyo size de en kısa zamanda bu mutluluğu yaşatsın
(369 puan) tarafından
insallah canim Rabbım herseyin en hayırlısı nasıl etsin
+2 oy
tarafından
Ayyy bitane yapıştırasim geliyor sizin gibilere bir çocuk  sizde var sanki  Allah aşkına kendinizi ne sanıyorsunuz anlamıyorum 
(178 puan) tarafından
Doğru konuş önce sen kaynanam beni hiç sevmedi bebek yokken de sevmiyordu istemiyordu yani ben taşıdım ben doğurdum kızımı nasıl seviyo anlamış değilim
tarafından
Yamukk konuşmuyorum gayete doğru konuşuyorum sever oğlumun çocuğu de ayrıca bebek evde havasız kalacağına gezmesi dışarıya çıkmasının ne kötü tarafı var seni sevmeye bilir sende karşılıklı sevmiyorsun galiba ama bu arandaki probleme neden çocuğu alet edip götürmesin diyorsun götürsün hava aldirsin kafasına göre çocuğuna bir şey yapmıyorsa senin izninle çıkıyorsa çocuk nesi kötü
(178 puan) tarafından
İzin almadan kafasına göre cikartiyo bebek daha yurumuyo konusmuyo benim yanımdan alıp gitmesi yanlis
(1,408 puan) tarafından
Aynen birisi bi onlar doğurdu
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Sen de çık kiz ne kadar güzel hem sen dinlenirsin üste hemde çocuk hava alir 
(178 puan) tarafından
Cıkarsam peşlerinden hemen yanlış anliyo bakışları değisiyo kadinin canım
(1,043 puan) tarafından
Tamm çıkma kendine vakit ayır inan bazıları arayipta bulamıyor rahat ol
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Bende oyleyimde baska cocugun yoksa sende cik.yaninda nolcak sanki ben ofglum.yokken hep beraber cikardk oglum biraz kucuk oyuzden hava soguk olunca cikaramiyorum.oda surekli cikmaya aliskin oldgndan durmiyor 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yani ne gibi Bi yanlış var ki bunda kadının da torunu sonuçta ben olsam bende yanlış anlarım 
0 oy
(13,871 puan) tarafından
Niye istemiyorsun bakamiyor mu. Yani dişari cikarip yola falan mi bırakıyor. Bahçe korunakliysa sorun etme bence. Ne güzel ilgileniyor işte. 
(178 puan) tarafından
Köy bahçesi canım bakıyor aslında ama benim içim rahat değil
(13,871 puan) tarafından
Aslinda büyük bir nimet valla ilgilenen birinin olmasi. Çocuk içinde iyi olur. Sen hep yaninda durdurursan çocuğun özgüveni de olmaz. Birak koşup oynasin.
(178 puan) tarafından
Daha yürümüyo canim
(14,032 puan) tarafından
Benim oğlum 3 yaşında kaynanam kayinpederim doğduğundan beri bahçeye götürürler bahçe dediğim karşı kaldırımda hemen iyi oluyor çocuğum hayvanların arasında büyüyor bağışıklık kazanıyor hemde temiz hava alıyor ben çıkarsam çok tutamıyorum yemek temizlik beklediği için ama onlar götürünce baya duruyor dışarıda çok iyi oluyor bence bunda rahatsız olacak bir şey yok
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Hava alıyor çocuk sende evin işlerini yao daha ne istiyon kız benimkileride alsalar öyle kafayı dinlerim azicik
(178 puan) tarafından
hava alıyor ama bensiz bir anda götürmesi yanlis daha yuruyemiyo 1 yaşında canım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Çıkarmasındaki sıkıntı ne? 
(178 puan) tarafından
Daha yurumuyo canım ve ne gerek var çıkarmasına ben varken ona mı düşmüş istesem zaten ben çıkarırım
(9,247 puan) tarafından
Yani aranızda belliki sevimsiz şeyler olmuş ben dua ederdim alsada bes dk otursam diye
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bazen anlam veremiyorum  çıkarsın ne var sende işini gücünü yap  bebeklerımız bizim   topulu bişey değil Allah'ın emanetidir  onların da bır karakteri var bıtey onlar  
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Çıkartsın ne güzel işte sende işlerini hallet dinlen birazcık benim kendi annemle babamda alır çıkarır gezdirir kaynanam ve kayınpederimde kıymetini bil bence 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Köy bahcesiymis yani napabilir veya ne kadar uzağa götürebilir,eger rahatsiz oluyosan anne hep beraber çıkalım bende hava alirim dersin olur biter,eylülde eşimin köyüne gittik çocukları alıp tarlalara gidiyolardı veya kayinpederim evin oralarda oglumu gezdiriyodu meyve toplayıp yediriyodu cokta kasmamak lazım 
(178 puan) tarafından
Daha yürümüyo ve 1 yasinda endişeleniyorum hep gözümün önünde olsun istiyorum canım
(9,626 puan) tarafından
Anlıyorum seni ama olucak bis varsa senin yanında da olabilir,benim kizimda o zaman daha yeni 1 yaşına girmişti oglumda 2 buçuk yaşındaydı hic endişelenicegim bi durum olmadı babaannesi dedesi sonuçta bi zarar gelsin istemezler torunlarına.
0 oy
(10,521 puan) tarafından
Niye ki cnm biseyini mi gördün 
(178 puan) tarafından
Görmedim canım ama bensiz çıkarınca istemiyorum kızım hep gözümün önünde olsun istiyorum
(10,521 puan) tarafından
Anladım cnm o zaman arkalarından gideceksin
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Bu konularda net olmak lazım istemiyorsan söyle bir kere kırılır bı daha yeltenmez. Çocuk senin çocuğun söz hakkı senin. Valla müge anlida görüyoruz ne oluyorsa öyle köy bahçesinde kapı önünde vs oluyor. ya da sen de çik onunla bakışları değişip yanlış anlıyosa anlasın. Elinde işin olsa bile bırak cik.belki bı süreden sonra vazgeçer 
(178 puan) tarafından
Aynen haklısın canım
0 oy
(12,650 puan) tarafından
kendime dert ararken ben :p
(178 puan) tarafından
Tabi canım dert arıyorum
0 oy
tarafından
Ciddi misin bu konuda bak böyle yaparak çocuğunu kendine tek hapsediyorsun bırak çocuk birileriyle eğlensin ki hem çok mutlu olur hem senin işine gelir keyif yap kendine valla şuan öyle bieseyim olsa özellikle derdim kaynanama kıza bak benim işim var derdim isimi gücümü yapardım gerçekten bazen ufacık şeyi kötü görmeyin torunuyla oynama hakkı yok mu kadının 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
O konuda bende hassasım daha doğmadı ama şimdiden konuşuyoruz böyle şeyleri sevmem herkes evladıyla istediği gibi yaşasın ben istemiyorsam yemek bile yediremez diye düşünüyorum 
(178 puan) tarafından
Ben çok kavgalar ettim senin istemedigin şeyleri yapiyolar canım ne yapsan da engel olamiyosun
(1,092 puan) tarafından
Katlanırlar her arayıp gelmicez dediklerinde uyuyor derim bende dinlenicem o ara derim yani incitmeden
(178 puan) tarafından
Öyle yap canım ben yapamadım işte şuan zaten  emekliyo daha konusmuyo aliyo benim yanımdan götürüyor kavga etmemek için kendimi zor tutuyorum
(1,092 puan) tarafından
Eşimde sevmez öyle şeyleri zaten bir keresinde memeyi kesince hep bende kalır dedi eşim sert çıkıştı annesi var o cagirirsa gelip görebilirsiniz demişti kaldı ki gelip yanımdan alacak sanmıyorum
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ne güzel ya. Ben yanlış bir şey görmüyorum. Hem çocuk hava alır hem sen dinlenirsin biraz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 253 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 400 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 349 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Berfin 2134 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 463 göst.

380,089 soru

11,378,660 cevap

34,864 kullanıcı

...