0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
19aylik kızım bir kaç kez tuvlette götürdüm biz gittiğimiz için merak ediyordu şimdi bez takmak istemiyor tuvlete götürdüm çişini yapıp geldi bez takmadı kac saate bir goturmrm gerek geliyormu diyince yok diyor bez takılıyken çiş diyordu götürüyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(14,435 puan) tarafından
30 dk da bir götür bence benimki 36 aylık yeni başladık 30 dkda götürüyorum 
tarafından
Tamam canım öyle yapayım
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
daha seninki kucuk canim arkadaş 30 dk demis o kadar dayanamaz heleki ilk gunler normalde cocuklarin tutma yetileri 2 yasindan sonra basliyor o yuzden ilk gunler cok altina kacirir zamanla azaliyor hic endişe etme 22 aylik minigime ogrettim 1 ayi gecti yebi yeni duzene girer gibi oldu ilk gub surekli altina yapti ikinci gun yariya düştü gub gectikce azalmaya başladı ben lazimligi salona koydum surekli sordum var mi diye var dediginde lazimliga oturtuyordum hala da oyle yapar biraz pekistirene kadar en azindan
tarafından
Merhaba canım yarim saate bir götürüyorum daha sadece bir defa altına çiş yaptı o da benim hatamdi elbise toplamaya balkona gitmistim geldim baktım anne çiş diyor altına yapmışti sizin ilk gün nasıl geçmişti
(1,169 puan) tarafından
merhabalar canim bizim ilk gun komple altina kacirdi ikinci gun cikardigi tayt 10 taneyse 7 ye dustu 3. gun 5 derken yani tahmini rakamlar verdim sonra yavas yavas nadir kacirmalari oldu gun gectikce oda soylemeye baslamisti simdi oyuna dalarsa veya yetisemezse yada arada uykusunda kacirdigi oluyor ama cogunu hallettik buna şükür diyorum sizde insallah zorlanmadan atlatirsiniz bu sureci

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 157 göst.
0 oy
13 cevap 147 göst.
16 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,547 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
16 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Svdszmn (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 344 göst.
10 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (259 puan) tarafından soruldu