0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar ehliyete kayıt oldum Mayıs'ta cagirirz dediler ama çağıran olmadı Mayıs dersleri ne zaman başlıyor bilen biri var mı zaten çok heyecanlıyım  derse gitmeden de sınavı geçebilen var mı acaba hem çalışıp hem akşam ders olmuyor saatleri uymuyor

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bı arayın sorun
-Reklam-
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Ben motor ve trafik dersine gittim. Arayin kursu ne zaman başlıyor dersler diye sorun 
(860 puan) tarafından
Yarın başlıyor dediler haftaya da ise baslayacam iş çıkış 7de ders işe 6da başlıyor nasıl yani motor anlamadım
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Benim kardeşim masllah suphanallah e.sinsvda da direksiyon sınavında da ilk girişte geçti ama ben e.sinav 2. Sinde geçtim direksiyon ilkinde kaldım. Ama e.sinsv ilkinde de doğru yaptığım sorunun cevabını sildim yanlış yaptım diye kaldım 
(860 puan) tarafından
Ne zaman girdin sınava zor muydu
(2,614 puan) tarafından
Kolaydı sorular 7 Mart'ta girdim e.sinava. Direksiyon sınavına da 29 Nisan'da girdim
(860 puan) tarafından
Peki yazılı sınavını geçince kaç gün içinde direksiyon dersi için çağırdılar seni bir de direksiyon zor mu park felan korkuyorum
(2,614 puan) tarafından
Zor değil canim hocaları dikkatli dinledin mi benim ehliyet işi çok uzadı Şubat'ta yazildim hala daha devam Mart'ta sınava girdim geçtim.ki benim direksiyon derslerimde bitmişti sınava girerken  nişanın sonunda direksiyon sınavına girdim
(2,614 puan) tarafından
Ben bilmiyordum e.sjnsva girip geçtikten snra derslere girilecegini ben e.sinavdan önce dersleri bitirdim sınava girdim snradan öğrendim
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Arayip sormalisin baslamis olmali
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Arayın sorun bi
(860 puan) tarafından
Sordum yarınmis
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Ama ilk e. Sınava girin sonra ders alın ben bunu bilmiyordum ilk derslere girdim snra e.sinava girdim sonuç bildiklerimi de unuttum hatırlatma dersi aldım snra yine hüsran oldu 

İlk sizde konuşun e.sinava girin snra derslerinize baslayin
(860 puan) tarafından
Nasıl yani
(2,614 puan) tarafından
İlk e.sinava girin geçin sınavdan direksiyon derslerinizi öyle alın sürücü kursuyls görüşün ilk bı tanışmaya gidin direksiyon dersi alacağınız yere zaten ilk gün bişe yaptirmiyorlsr ilk arabanın iç tanıtımı kaput bagas tanıtımı yapıyorlar ben daha önce araba kullanmamıştım diye hoca sadece sürücü kursunun çevresini sürdürdü park falan yapmadım
(860 puan) tarafından
Yazılı dersler bugün başlıyor zaten ayın 18inde son ondan sonra bakicaz
0 oy
(130 puan) tarafından
Ben çalistigim icin saatleri uymuyordu. Sadece ilk derse gidebilmistim. Verilen kitaba da bakmaya pek firsatim olmamisti acikcasi ama cok yuksek puanlarla gectim.
(860 puan) tarafından
Yeni mi aldın peki
(130 puan) tarafından
2014 yilinda aldim canım
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Bol bol çıkmış sorulara bakın uygulamalari var indirin calisin 
0 oy
(3,862 puan) tarafından
ben de nisan ayinda kaydoldum, bu 2 hafta teorik dersler var ama katilamiyorum .21 mayista teorik sinav var , bi arayip sorun bence 
(860 puan) tarafından
Anladım sordum canım benimde yarın dersler başlıyor
0 oy
(390 puan) tarafından
Ben de martta yazildim 15 mayista ilk ders olacak.Telefonuma mesaj geldi.Temmuzda e sinav olacak
(860 puan) tarafından
Arada zaman çok değil mi peki
(390 puan) tarafından
Bana da oyle geldi ama tam bilmiyorum.Gidince tekrar soracagim ins
(860 puan) tarafından
Bana dediler ki yarın başlıyor 18ine kadar hafta sonu ile birlikte 11gun ders gorcem ondan sonra sınav harcını yatirinca sınav günü vericek bence senin ki çok uzun geldi 1.5ay felan var arada
(3,862 puan) tarafından
canim o kadar gec olur mu ya ? martta kayit olmussun  temmuzda sinav mi olur
(390 puan) tarafından
evet 28 martta sanirim kayit oldum.mesaj geldi 15 mayista dersler basliyor.kayit zamani bana soylenen buydu.sasirdim ama bekliyoruz bakalim.
0 oy
tarafından
Cok zamanım maidigk için derslere girmedim sayılır ama zaten soruları çalışırsan geçiyorsun 
(860 puan) tarafından
İnşallah ya
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ben derslere gidemedim bebeğim küçüktü evde son 2 gün çalıştım geçtim korkma basit sorular ilk yardım . Araç yol onceligi .ağırlıklı soruluyor araç akşamından  bı 2 soru gelmişti. İlkyardım müdahalelerini ezberleme. Gerek manevraları 
(860 puan) tarafından
Çalışıyorum soru çözüyorum direksiyondan da baya korkuyorum park felan nasıl girdin mi sen
(1,737 puan) tarafından
Parkuru ezberliyorsun ogretiyorlar ben ilk sınavda paralel parkta kaldım arada 3.,5cm sarı çizgiye degmedgi için bıraktılar. Hoca direksiyonu sağa cevirseydi de sarı çizgiye degseydi gececektin dedi
0 oy
tarafından
Valla ben derslere gittiğim halde kaldım:) ikinci sınava da derslere gitmeden girdim geçtim:))))

Direksiyon derslerim var benim de ama hiç gidesim yok:(
(860 puan) tarafından
Tebrikler git kuzum ya yeri geliyor ne kadar lazım oluyor ne zaman girdin sınava en çok neyden çıkıyor
tarafından
Ocak 7 de girdim kaldum 2 martta geçtim  uzun zaman geçti üzerinden hatırlamıyorum ama animasyonlu sorularda hep takıldım ben soru çözerken hep düz soru çözdüm animasyonlu çözmedim onlara da bakmanı tavsiye ederim bide bol bol soru çöz inan çok faydası var ilkin de derslere gittim diye hiç soru cozmemistim 2. Sinde derslere gitmeyince sınav tarihine kadar soru çözdüm baya işe yaradı akılda kalıcı oluyo

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 75 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 280 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 378 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 409 göst.