0 oy
311 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Evlendikten sonra bir süre beraber oturduk ve bu süreçte bana saymadık lafı yapmadık şeyi kalmadı hiç ses etmedim ezdikce ezdi elaleme rezil etti en ufak kusurumu eve her gelene anlattı millet eve gelince şov amaçlı evinden kovar küfürler ederdi dersiniz ki sen bu kadına naptın. Keşke bişey yapsaydım içimde ukte kalmazdı en azından anne anne diye arkasına döndükçe o beni hor gördü kuması gibi davrandı neyse doğumdan sonra ayrıldım kavga ettim yeter artık çektirdiklerin diye baya sesimi çıkardım ve bir daha onların yanına gitmedim gel zaman git zaman ben 1 aydır yine bir aradayim bunlarla ve dün gece görümcesi yatıya geldi gece yarısına kadar benim arkamdan attı yine . Hamileyim yine işine gücüne koşuyorum yaptığı şeyleri sineye çekip anne demeye devam ediyorum bir tas çorbasını önüne koyuyorum bir kez Allah razı olsun demek yerine en ufak kusurumu bile anlata anlata bir hal oluyo . Annemi kaybettim 1 ay olmuyo daha üzgünüm gerginim neymiş köpek gibiymişim bir dua kuran okumuyormuşum , oğluma yemek yedirmek yerine mama veriyomuşum oğlum 14 aylık mamaya alışkın bazen yemeği red ediyor . Bir sürü şeyler saçma sapan, bulaşık Makinesine bulaşık atarken çamaşır suyundan geçirmiyomuşum . İstiyoki elimde yıkıyım.sonrada makineye atayım . Her seyimi kusur bilip sürekli benim arkamdan atıp tutuyor . Siz olsanız bu insana ne yapardınız söyler misiniz . Ben her defasında sineye çektim anne dedim alttan aldım . İyi olmaya çalıştıkça sadece kusurlarimi gördü bildi . Eşşek gibi işini de yapsam Allah razı olsun demez kusurumu görür anca . Çok kırıldım sabaha kadar içim içimi yedi . Bu arada kendime ait evim var dayalı döşeli ama eşim ailesine yakın ev yapmak istiyo işi burda olduğu için ev yapana kadar da bir arada olmak istiyor. kendimi ezdirmiyorum laf ettirmiyorum eskiden yaptığı hiç biseyi bana yapamıyor kaynanam . Ama arkamdan atmaya dedikodumu yapmaya devam ediyor işte . Yüzüme kedi gibi arkamdan iş ceviriyo 

8 Cevaplar

+4 oy
(8,933 puan) tarafından
Bütün suç sende cnm kusura bakma böyle Bi kadına hala hizmet edip suratına bakıyorsun 
(1,210 puan) tarafından
Katılıyorum.
-Reklam-
+1 oy
(3,692 puan) tarafından
Ya evine git ya da kaynananın evinde kendi evindeymiş gibi davran. Yat öğlene kadar. Kıymet bilen biri değil demek ki. Yapma. 
0 oy
(13,094 puan) tarafından
Ben basardım o ortamı noldu hayırdır beni mi çekiştiriyorsun derdim ha o kadına da ne arkasından ne yüzüne anne demem. Hak etmiyor çünkü asla aynı evde oturma  
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Kocan görmüyor mu duymuyor mu bunları 
0 oy
(5,868 puan) tarafından
O evi bırakıp oraya gitmen baştan sona hata senin bacım. Git evine otur kocan gelmezse kendi bilir
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ay bune böyle illa kalmak zorundaydan böyle devam et saygı göstermezse sende gösterme işim olmaz öyle kadınla be birde işini gücünü mü yapıyorsun odamdan çıkmam yerinde olsam ezdirme kendini her lafı söyle kime ne ya benim okuduğum okuyacağım duadan Kur'an'ı Kerim'den hadsiz ya valla haddini bildir onun bence ben sinirlendim burda 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Ben olsam bu insanın çorbasına fare zehri koyarım:)) tabi şakada ne böyle sanki kendi gelin olamamış geri kafalı seni milletin yanında azarlayınca egosu tavan yapıyor demekki heç sevmem öyle insanları kurulu evin varmış git evinde otur eşin anasında beklesin
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Baştan konuşmasına izin vermişsin eşin de ikinizin arasındaki dengeyi kuramamış bu yüzden toparlayamamışsınız. Ben olsam görüşmezdim. Yani kalkıp bana hakaret eden insanla aynı havayı solumazdım. Tabi herkesin yaşantısı farklı..

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 514 göst.
0 oy
15 cevap 376 göst.
0 oy
2 cevap 327 göst.
19 Mart 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 668 göst.
11 Ocak 2020 Aile kategorisinde Zeynep bebek (458 puan) tarafından soruldu

380,081 soru