0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (271 puan) tarafından
Bir haftadir banyoda asiri gider kokusu var denemedigim yol kalmadi bir turlu geciremiyorum lavabo acici kullanmaktan ginagi geldi. Mide bulanacak kadar kotu kokuyor. Afedersiniz misafir gelse kokudan ben mahcup oluyorum sizin denediginiz bir yontem var midir lutfen cozum istiyorum:(

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sıcak havalarda oluyor sanırım karbonat ve sirke döküyorum sonra sıcak su üstüne birde bir kapak yumuşatıcı 
(271 puan) tarafından
İse yariyorsa deneyeyim teşekkürler:)
-Reklam-
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Giderlere tıraş köpüğü sıkıyordu Instagram da biri. Benimde lavabodan geliyor koku kapatıyorum üstünü öyle koku gelmiyor 
(380 puan) tarafından
Anaaa bende deniycem bnu
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Benimkide öyle ballaji bir öisagir gelince utanıyoum halbuki hergün domestosla yıkarım  el yıkama lavabosuna tablet koku koyuyorum gerçi daha köyü kokuyor en sonumda kaynanam gider borusuna baktı hortum düz olmamalı tırtıklı ya onu açık yamultulduğunda daha az koku oluyor 
0 oy
tarafından
Banyonun giderlerinde mermer kullanıyorum lavabonunkinde de kapak. Başka yolu yok çünkü denemediğim şey kalmadı
0 oy
(513 puan) tarafından
Gider kokusu dediğiniz elimizi yikadigimiz yerde mi yoksa banyoyu yıkayıp kirli suyu gönderdiğimiz deliği mi diyorsunuz 
(271 puan) tarafından
Banyoda kirli suyun gittigi delik canim
(513 puan) tarafından
Oraya ne yap biliyor musun kesin çözüm buzdolabı poşeti su doldur ağzını düğümle tam deliğe koy işin olunca kaldır geri koy sıfır koku
(271 puan) tarafından
Tamam deneyecegim teşekkür ederim inşallah faydasi olur
(513 puan) tarafından
Oluyor ben yaptım:)
0 oy
(692 puan) tarafından
Annem giderin ızgarasıni buzdolabı poşeti geçirip koydu koku kesildi seninki de çıkıyorsa dene çok iş görüyor 

Bende benim odamın banyosunu koli bandıyla bantlamistim kullanmıyorum ama oraya 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben kapattım canım komple İzmir'de oturuyorum bizimkide çok kötü kokuyo. İçine poşet yıkadım Gider taşları var onlardan aldım uzerinede fircaligi koydum başka türlü gitmiyo o koku çünkü 
0 oy
tarafından
Aynı durum bende de var ve benim ki yaz kis geçmiyor malasef eşim alt yapıdan diyo bizimkini naparsan yap gitmez diyo ama burda fikir verenlerinkini denicem bizim apartmanda ki binaların hepsi ayniymis
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Porcoz banyo var onu kullanıyorum baya işe yarıyor yaz kış kokuyor banyo hep onu kullanıyorum 1 hafta falan kokmuyor sonra tekrar başlıyor ve ben tekrar kullanıyorum öyle bir döngüdeyiz 
0 oy
(5,536 puan) tarafından
Bizimde öyle ya valla bende bakayım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
5 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SiyahMasal (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweet rainbow (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 118 göst.

381,244 soru

11,413,507 cevap

34,959 kullanıcı

...