0 oy
253 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
YapAn var mı merak ettim evde bAklavalık yufka var börek yapmak istiyorum nasıl yaptınız anlatır mısınız 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim annem yapmıştı ben pek beğenmedim içindeki nişasta tadı geldi hep bana. Ama beğenen çok var. 
tarafından
Yaa bende evdekini değerlendirmek istedim bilemedim yapan vardır  ınşalalh yoksa yufka İle börek yapma huyum yoktur el açması yaparım hep
tarafından
Ya bana da hep ağzıma nişasta tadi geldi hep o nişastayı ağzımda hissettim
tarafından
O yüzden hiç sevmedim baklavalık yufka ile yapılan börekleri
tarafından
Ben de bı kere yaptım daha son oldu
-Reklam-
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Ayy denemiştim yıllar önce, böreği kesme aşamasında ufanmaya başlıyor. Ağza gelene kadar ki yolculukta %70i dökülüyor zaten.
tarafından
Değmez mi yapmaya acaba napsam ki ://
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Ben yapmıştım çok güzel oluyo hatta her sene annem bayramlarda falan yapar YouTube dan bakmıştım ben tarifine 
(3,505 puan) tarafından
https://youtu.be/OdaqYTWBUUA
Bu tarifle yapmıştım ben patatesli yapmıştım bı de 6 yufka değil 4 yufkayı üst üste vermiştim 6 yufka çok kalın gelmişti bana
tarafından
Çok teşekkür ederim canım bir paket bakalavalık yufkayı kullandın mı bi tepsi için
(3,505 puan) tarafından
Evet kullandım canım
tarafından
Bende denicem tavsiye ettiğin tarifi teşekkür ederim canım
(3,505 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(513 puan) tarafından
Ben hep yaparım herkes hazir sanıyor citir çıtır oluyor 
tarafından
Yaa nasıl yapyosun canım
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Börek deilde elmali kurabiye gibj yapiyolar bende denemek istiyorum ama cesaret edemedim malzeme heba olmasin diye deneyen varsa bana söylesin babayiniz hayrina
tarafından
Evet bi tatlı denedim tadı berbat olmuştu atmak zorunda kaldım bende denenmiş bişey yapıyım dedım
(4,217 puan) tarafından
Aslinda bakalvalik yufka değişik bişey kokuyor ya bende evde soğuk baklava denedim hayatımda yaptığım ve yediğim en berbat şeydi atmak zorunda  kaldim hiç almam yoksa yarisi duruyor bende değerlendireyim dedim
tarafından
Bende daha Almayı düşünmüyorum beceremedim biri ziyan oldu içinde kaç adet olduğunu bilmediğim için ıkı paket almıştım birini bari börek yapıyım değerlendireyim dedım
0 oy
(562 puan) tarafından
ben bunu hep yapıyorum çokta güzel oluyor evde kıyma yoksa peynirle de yapabilirsin
tarafından
Teşekkür ederim canım bende görünmüyor netim mi çekmedi acaba
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Ben yapıyorum kıymalı böğrek çıtır çıtır oluyo pastane böreği gibi üç yaprak üç yaprak yağlayıp sarıyorum ben
tarafından
Tarif var mı canım
(1,529 puan) tarafından
Tereyağı süt sos yapıp yufkayı sarıyorum çok kolay lezzetli birşey çıkıyor ortaya ben kıymalı ve patatesli yapıyorum kıymanın ve patatesin olduğu.zaman içi yumuşak dışı çıkır oluyor
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(1,247 puan) tarafından
Ben yapıyorum çok da beğeniyoruz 
(1,247 puan) tarafından
https://youtu.be/aCVl_bbOyaE bu tarifle yapıyorum
tarafından
Teşekkür ederim canım denicem
(1,247 puan) tarafından
Patatesli de yapıyorum o da çok güzel oluyor. Patatesi haşlayıp eziyorum. Tavada soğanla salçayı kavurup patatese ekliyorum biraz da kırmızı pulbiber koyuyorum
tarafından
İnşallah bende yaparım canım eşim beğenirse börek için alırım baklavalık yufkayı ☺️☺️
(1,247 puan) tarafından
Afiyet olsun şimdiden ☺️

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 369 göst.
18 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
14 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Pakize333 (1,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
2 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Papatyacicegi (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,116 puan) tarafından soruldu

385,914 soru

11,537,470 cevap

35,209 kullanıcı

...