0 oy
139 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (55 puan) tarafından

Sağlık ocagindan 2. Kez topuk kani istendi ve tiroid degerleri yuksek cikmis dedi buda zeka geriliği demek miş.. bizim gibi olan var mi endiselenmeli miyim bilmiyorum cok üzgünüm :(

4 Cevaplar

0 oy
(4,157 puan) tarafından
Saglik ocaginda kanlar bekletilip sonra yollaniyor genelde o sekilde hatali cikiyor. Benim kiziminda yiksek cikti baska bi hastaneye sevk ettiler. Hemde  ikinci kez alindi o normaldi sevk ettikleri hastanede de aldilar orda da normal cikti. Oglunda yine ayni yuksek cikti. Bidaha aldilar normal. Zaten saglik bakanligindan arayip normal olfuguna dair belgeyi isterler.il saglik ilce saglik mudurlugunden. Korkma yani birsey yoktur. Yanilma oluyor
(55 puan) tarafından
Hemsirede ayni seyi soyledi ama insan yinede tereddut ediyor acaba bisey cikar mi diye
(4,157 puan) tarafından
Stres olma oluyor boyle seyler
(55 puan) tarafından
Saol canim peki sizin sonuclar kac  gunde cikti
-Reklam-
0 oy
(12,966 puan) tarafından
Bize de aynısını demişti endişelenme

Bende korkmuştum zeka geriliği deyince 

Bizim hafif sarılık varmış bu yüzden yüksek çıkmış olabilir demişti dr 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bizde sarılıktan yatmıstık o zaman yüksek çıkmıştı taburcu olduktan üç gün sonra tekrar bakıldı normaldi degeri. Sonra il sağlık müdürlüğünden aradılar troid hormonu yüksek çıkmış bi daha kan verin diye. Bende dedim bakıldı sonuçları var çocuk Hastanesinde dedim ondan sonra aramadilar tamam dediler 
0 oy
tarafından
Bazen yanlış çıkıyor gör bak ikincide herşey normal çıkacak korkma 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nebzelik (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 182 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
19 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.

379,187 soru

11,350,753 cevap

34,818 kullanıcı

...