0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (1,788 puan) tarafından

Kızlar şu dizileri izleyenler varmı.. ben dizi izlemem ama bu adamı hep izlerim nekadar doğru :blink:

13 Cevaplar

0 oy
(2,387 puan) tarafından
Takip ediyorum bende bu adamı. Güzel yorumlar yapıyor. Yalı çapkınını izlemiyordum. Baya kötü eleştirmişler. 
(1,788 puan) tarafından
Bu dizileri izleyenler izlemesi lazım bence bu video yu
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Komik buluyorum bu adamı yorumlarıyla ezip geçiyor:D
(1,788 puan) tarafından
2 diziyi yine iyi gömmüş
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bende bunu izliyorum sadece 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
İzliyorum valla napak cocuklar yatınca ayirabildigimiz tek şey kendimize oda 1 2 saat anca zaten ülke belli neler duyuyoruz diziler normallestirse nolur Allah aşkına zaten gerçekte olan şeyler dizi yapılıyor normalde yaşanmış zaten normallestirmese ne olur yani
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Benim bacıda dizileri izlemez bunu izler,çok iyi olduğunu duydum ammaaa izlemedim
0 oy
(13,046 puan) tarafından
Murat Soner Adamdır
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bende murat Soner yaaaaa bayılıyorum adamın tukurmesine 
(1,788 puan) tarafından
Evet okadar tükürük boşa gidiyor yalnız
(7,121 puan) tarafından
Kimse takmıyor ki adamı gerçekten kadını aşağılayan ne varsa o tutuyor
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Bu iki diziyide hiç izlemedim reklamları denk geliyo bazen:))
(1,788 puan) tarafından
Bende izlemedim videoyu izleyince hiç izlenecek bişey olmadığını anladım
0 oy
(12,629 puan) tarafından
adam efsane yaaa takip ediyorum
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Aaaa biz bebeğimiz emeklemeye başladığında TV'yi falan kaldırdık. Bir iki netten dizi izledik,  en so Pera Palas ile de dizi izlemeyi PC den bile izlmemeye başladık. Şuan görüyorum ki yaklasık 1 senedir dizi vs izlememek benim için çok faydalı imiş.. burda ilk defa bu adamı izledim adamın bir söylemi çok hoşuma gitti.. 

Dizileri bilmiyorum ama gördüğüm sahneler hiç iç açıcı değil din de bozulur ahlakta bozulur yetmezmiş gibi insanları cinsel dürtüleri canlandırılıyor ve bu hiç bir şey yokmuş gibi normalleştiriliyorsa ah ülkem ah.. ah gençlik ah..

RTÜK nerede ?
(1,788 puan) tarafından
Çok doğru dedin canım.. gençlik bu dizilerle büyüyor ve normal karşılanıyor artık.. diğer videolarınıda tavsiye ederim hepsinde çok haklı ama maalesef sonu gelmiyor.. izleyen kitlesi çok oldukça böylede devam eder..bizde çocuklarımıza asla izletmiyoruz bu dizileri 12 10 8 yaşında benimkilerde.. tv de çok nadir açarlar
(1,279 puan) tarafından
Biz daha 17 aylık olacağız TV yatakodamizda  odada yok, oğlumuza müzik açtığımızda eline hoparlörü var onu veriyoruz.  Zaten oyuncakları kitapları derken vakit geçiyor. Ben eşim gelince  iki sohbet edip bebeğimizle oynamayı seviyorum. Nette takip ettiğim bir tepkikolik var kafamı rahatlattığım onu bile uzun zamandır izlemiyorum. Bebeğimiz uyuyor bir iki bardak çay günün nasıl geçti muhabbeti  sonra bir kahve biraz sohbet falan iş yap derken zaten vakitte yok izlemeye :D
0 oy
(11,264 puan) tarafından
Cok konuşuyor direk konuya girse dinlerken sıkılıyorum bu adamı 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Murat sonere bitiyorum adam o kadar haklı ki
0 oy
tarafından
Çok güzel konuşuyor bende takip ediyorum snsnjs

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 298 göst.