0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (151 puan) tarafından
Merhaba tadimlari yapiyoruz havuç patates kabak yogurt elma muz bunlarin tadimini yaptikda baska.ne tattirabilirim acaba ne verebilirim ek gida konusunda aklim cok karisiyo nasil dewam etmem lazim yardimci olurmusunuz lutfen

3 Cevaplar

0 oy
(1,018 puan) tarafından
Yumurta brokoli ıspanak armut artık mevsimde ne varsa canım tabi bazı meyvelerin falan zamanları var ayları var
(151 puan) tarafından
Anladim canim cok sagol
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Doktorunuz varsa o da size ay ay beslenme ile ilgili yardımcı olur yoksa sağlık ocağındaki ebe de bir kaç sayfalık yeme içme programı verebiliyor nette de tablolar bulabilirsiniz. 3 gün kuralına uyarak vermeyi unutmayın.
(151 puan) tarafından
Olur canim çok sağol
0 oy
(6,936 puan) tarafından
Ben sana yazıyım 8 aylık olana kadar bal kabağı (mevsimi geçmeden al doğra buzluğa koy çok faydalı ) taze fasulye bezelye enginar kereviz ıspanak armut avokado (mutlaka yemeli ) peynir yumurta sarısı pekmez 7 aydan sonra ceviz 8 ayı doldurana kadar bunları tattirabilirsin brokoli de yiyebilir ama mevsimi geçti onun 1 yaşına girene kadar da mantar patlıcan salça tuz şeker bal ve çilek kivi gibi allerjik meyveler yasak bunların dışında herşeyi yiyebilir yaşını doldurunca da süt bal çilek ne aklına geliyosa tadım yaparak yedirebilirsin 
(151 puan) tarafından
Allah razi olsun canim cok sağol
(6,936 puan) tarafından
Rica ederim canım ne zaman istersen kafana takılan bişey olursa bana yazabilirsin
(151 puan) tarafından
Yazarim canim çok tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 92 göst.
17 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Expertmom (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hatice000 (672 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 155 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hatice000 (672 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...