0 oy
535 göst.
Aile kategorisinde (346 puan) tarafından
Neden erkekler evlendikten sonra anne ve babasına düşkün oluyorlar evlenmeden önce suratlarına bakmazlar ama evlendikten sonra kıymetli oluyorlar 

37 Cevaplar

0 oy
(178 puan) tarafından
Benim de en çok merak ettiğim şey bu. Öyle çok gidip gelmek istemez ama hiç toz kondurmaz sürekli telefonla konuşur  azıcık sesleri bozuk gelse gunlerce depresyona girer konuşmaz etmeZ. 
-Reklam-
0 oy
(2,649 puan) tarafından
Eşim hep aynıydı bu konuda hiç ekstra bi düşkün durumu olmadı 
0 oy
(9,863 puan) tarafından

Benimki 5te bi başlıyor görüntülü konuşma anası babası dayısı dedesi 8de bitiyor konuşma :'(

0 oy
(1,271 puan) tarafından
Benimkide oyle bsbasinin yapmadigi eziyet kalmamis krndine hic bi sekilde okutmamis harclik bile vermezmis simdi bir laf soyletmez babasi anasi okadsr kiymetliki inan ikiside sevmiyor kendini kucuk kardesini cok seviyorlar kendini bankamatik olarak goruyorlar sadece
(346 puan) tarafından
Neden öyle oluyor acaba
0 oy
(8,190 puan) tarafından
Benimki öyle değil çok şükür.

Babasını pek sevmez annesini daha çok seviyo ama anneci değil  
0 oy
(9,024 puan) tarafından
Benimki bu türden değil annesini 5 yaşında kaybettiği için babasına hep düşkündü halen de oyle
0 oy
tarafından
Benimkide ayri yaşardı bekarken evlendik ailesinin dibinden çıkmak istemiyor 
0 oy
(1,969 puan) tarafından
Çok haklısınız. Benimki üniversitedeyken 10 ay evine gitmezdi. Şimdi 2 haftada bi gidiyoruz. Eğer gitmeyelim dersem çok alınıyor tövbe tövbe 
0 oy
(5,239 puan) tarafından
Ayrılıyorlar ya ondan ama benimkinin anası vefat etmiş babasi var onada zaten yapiyoz gidip geliyoz bekarken babasının suratına kimse bakmazdım 11 cocugu var sayemde baba ne demek onu öğrendiler 
0 oy
tarafından

Bize eziyet olsn die çıldıralım die :)

(346 puan) tarafından
Öylede oluyo zaten
0 oy
(5,661 puan) tarafından
Benim eşimin öyle çok düşkünlüğü yok bir oturuyoruz ama ne ailesi için beni kırar ne de onları herkese bi sınır koyar 
0 oy
tarafından

Benim kocam hanımcı şükürler olsun :D

0 oy
(520 puan) tarafından
Çünkü ölü g.tü ballı olur, kör olur badem gözlü olur
0 oy
(632 puan) tarafından

evlenmeden önce düşkün değildi şimdide hiç değil evimize geldiklerinde hoşgeldiniz anne baba diyip ellerini öper o kadar bizimkilerle daha samimi:D

0 oy
tarafından
Evlenmeden önce sürekli dip dibe olduklarından evlenince saatlerce uzak kaldıklarından olsa gerek. Şükür eşimde öyle birşey olmadı evlenmeden önce de bana düşkündü evlendik hala bana düşkün. Arada işe gidip gelirken telefon konuşur napıyorsunuz diye o kadar. Hafta sonları ben derim hadi sizinkilere gidelim diye. Oraya gittiğimizde de hadi eve gidelim diyip durur.
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Benim eşim bekarken de kötüydü ailesiyle bazı sebeplerden ötürü beni de istemediler ailesi şimdi evlendik hiç bir bağ konuşma vs. Kalmadı ne maddi ne manevî ne onlar bize ne biz onlara en güzeli de öyle eşimle tartışmalarım hep ikimiz arasında olan şeylerden dolayı oldu aile olsaydı araya onların yüzünden de kavga çıkardı iyi böyle.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 369 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde Lokumcum (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 691 göst.
2 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
10 cevap 370 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde samiramade (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 289 göst.