0 oy
283 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,233 puan) tarafından

Ne kadar doğrudur bilinmez

image

7 Cevaplar

0 oy
(1,760 puan) tarafından
Tecrübeyle sabit az yemedikce hiçbir diyet kar etmez 30 kilo verirsin ama sonra muhakkak geri alirsin
(1,233 puan) tarafından
30 kilo alip geri almış ben :) gercekten ya az yemeyi bi öğrensek
(1,760 puan) tarafından
Her vücuda kötü gelen şey farklı mesela ben şu içmiyorum ödem çok oluyor
(1,233 puan) tarafından
Su icmeyince ödem mi oluyor canim vala dogrudur  ya kendini de bilmek gerikiyor ♡
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yalannn saat 8den sonra neler neler yerim 1 kilo aldığım yok :d
(1,233 puan) tarafından
Kilo verme arifesinde bana denilecek şey mi bu :)
tarafından
Almaya çalışan bende üzüldüm biraz:)
0 oy
(2,385 puan) tarafından
Gece 12 de yiyorum yatıyorum almıyorum. Bence bünye biraz ya 
(1,233 puan) tarafından
Aboo ben 1 sene geceleri yedim yedim de  simdi verecem diye ugrasiyorum. Ah bende almayaydim keske
(2,385 puan) tarafından
3 tane çocuk var bende ama :))
(1,233 puan) tarafından
Benim de iki tane var canım.  Allah bağışlasın :)
0 oy
(12,469 puan) tarafından

Elimde ekmeğin arasına bisiler dürüp yerken okuyan ben  :D

(1,233 puan) tarafından
Gercekten Yazında o seysi var ya ailecek yersek bizim de 7yi 8i buluyor yemek yemek.
(12,469 puan) tarafından
Napam canım be bekliyoz adamı beklemesem olmaz
(1,233 puan) tarafından
Iyi yapiyorsunuz canim .benim esim iste yiyip geldigi icin ve kendisi bazen bir avuc pilavla doyan birisi :) cogunluk beklemiyorum ben o yuzden. Genelde yemek yapma yemeyecem der günduz calistiginda sansliyim o konu da.
(12,469 puan) tarafından
Iyi valla ne yapcam derdin yok ahaha ben biri olmayınca kendim yeniyorum eşim de aynı şekilde geçen 11 de oturduk yedik bana soruyor sen yedin mi diye yedim desem yemeyecek o da  :)
(1,233 puan) tarafından
O da iyiymiş kız. :)
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Yiyom ama  20 den sonra 15+3 üm 3 kilo verdim verdiğim kilonun 1 kilosunu geri aldım sadece jsjsj
(7,478 puan) tarafından
İlk başta oruç bulantılar falan ondan verdimde sonra yedim 1 kilo alabildim sadece. Gerçi Oruçtada iftar sahur bide arada yiyordum 12 de falan o halde verdim jsjsjs ☺️
(1,233 puan) tarafından
Ben de dedim bu sefer kilo almayacam diye tutamadim kendimi. Gerci dogumdan sonra da gidiuor kilolar kiz ama sonra yine aldim. Basim belada :)
(7,478 puan) tarafından
Bende doğumdan sonra verdim sonra aldım sonra verirken hamile kaldım hedefe az kalmıştı ama
(1,233 puan) tarafından
Cok kilo almazsin insallah canim saglikla kucagina al bebisini.
(7,478 puan) tarafından
İnşallah canım amin teşekkür ederim
0 oy
(15,264 puan) tarafından
Diyet yapmaya karar verdiğim gün karşıma çıkan paylaşım 
(1,233 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim bende diyetteyim 5 de yedim bugun bakam hayirlisi
(15,264 puan) tarafından
Sonucu bize bildir kolay gelsin canım
(1,233 puan) tarafından
Benim sonuc uzun surer de 90 da basladim desem pazartesi. 80 i gordugum de bi sevinc postu acarim insallah canim
0 oy
tarafından
Saat 8 kahvaltı ikindi vakti dün akşamdan kalan yemek akşam 11 buçuk gibi yemek ve arada tatlı yerim gece 1 gibi çay ve tatlı yeriz eşimle ama gel gör 45 kiloyla sabit durmuşum ne yukarı ne aşağı eşim çok çabuk alıyor adam yemese bile alıyor sjsjsj
(1,233 puan) tarafından
Sen gercek misin arkadasim :) 45 kilo diye bi kilo mu var kız senden iki taneyim :)
tarafından
Valla gerçeğim eşim durmadan diyor kilo al kilo al sanki elimde olan birsey keşke bende biraz kilo alsam ama olmuyor 1 kilo bile alsam direk veriyorum :( hamileligimde 50 kilo olmuştum aşırı mutluydum doğum yaptım gene aynı kiloya düştüm://
tarafından
Yaa aslında iyice bak boyun kilon fln tam esitse sıkıntı etme
(1,233 puan) tarafından
Sende insallah alirsin canim . Verme imkanimiz olaydi da keske 5 kilom feda olsaydi :)
tarafından
Sjajsj öyle birsey icat edilmeli hemenn inşallah inşallah:))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 514 göst.
23 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Syvldc (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 149 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 241 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Aynurrrrr52 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 252 göst.
14 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde 12345ftmmm (174 puan) tarafından soruldu

397,262 soru

11,881,745 cevap

36,001 kullanıcı

...