0 oy
455 göst.
Aile kategorisinde (93 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
...................

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Takma gülüm malasef hepimiz de var Bi sıkıntı takmamaya çalış daha lojusalik donemindesin yavrunun dusun kendini düşün kimse sizden önemli deil<3

-Reklam-
0 oy
(7,951 puan) tarafından
Cidden kafayı yemişler..
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bisey yesinler gereksizler
0 oy
(13,089 puan) tarafından
Ben çocuğa ancak yetiyorum de geç. Ünlü düşünür Şeyma Subaşı demişki herkesi mutlu edemezsin çünkü sen pizza değilsin :)  Sen sen ol kimseyi memnun etmeye çalışma 
(93 puan) tarafından
Aynı evde yaşıyorum kalabalık yemeği ev temizliğini onlar yapıyor elimden geldiğince yardım ediyorum herkes diyor çok şanslı evet cidden çok şanslıyım ama bunun diğer yüzüde var sürekli annem evdekiler tek başına yaşayan anneler napiyo senin yemegin yok temizliğin yok diyolar yüzüme vuruyolar vurmasalarda anlıyorum sanki onlara yük musum hissediyorum elimden gelsede yapsam
(13,089 puan) tarafından
Dediğim gibi canım keşke ayrı olsanda yapsan yapmak istersen yaparsın yapamazsanda dert etmezsin. Ben gezmeye gidip geldiğinde de evdekinden ilgi alaka yemek bekleyen insanlardan nefret ediyorum
0 oy
(588 puan) tarafından
Aynı evde mi yaşıyorsunuz kaynananla
(93 puan) tarafından
Evet aynı evde yaşıyorum
(588 puan) tarafından
İşte bu yuzsuzluk oradan geliyormus meğerse. Ayırın evlerinizi canım benim ben memlekete 2 günlüğüne gidiyorum çok değil kaynanamda 2. Gün kavga ediyoruz. :D  gelin+kaynana+aynı ev = huzursuzluk
0 oy
(20 puan) tarafından
Aynı şeylerin bı benzerini yaşıyorum canım 3 tane çocuğum var biri 7 diyeri 2 buçuk diyeri 1 yaşında evin içinde temizlik yapmaktan bile çok zorluk çekiyorum çocuklarla kayın velidem arayipda bugün ne yiycez ne pişirdim dediği zaman tüm cinlerim tepeme çıkar 3 tane çocukla yeterince zorlanıyorum zaten eşimde farkında biseylerin ama aile birşey diyemiyor işte 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Allahım benim kaynanam ne kadar iyi bir kadınmış hergün neler görüyorum burda :)) tabi bağzı gıcıklıkları oluyor ayrıda yemek yapar ekmek yapar bana da yollar tabi bende yollarım kaynanan abartmış madem köye gitmişler orda yapıp getirselermiş el kadar bebekle yapamaman gayet normal 
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Zıkkımın pekini yesinler kızı yapaydı cahiller
(93 puan) tarafından
O değil bnm ikizimde köye gitti ayrıca hem eltim hem ikizim  olur kendisi oda onlarla köye gitti daha demin yanımdan geçerken öyle bı baktiki gözünün ucuyla sinirli sinirli ne yaptım ya adammi öldürdüm tüm gece uyuyan siz .ne istiyorlar ama sabırsızlıkla ikizimin çocuğunun olmasını bekliyorum aynısını ona yapicam bakalım nasılmis bebek bakmak yazık size ne kdr üzüldüm
(3,013 puan) tarafından
Ne desem ki canım bilemedim artık
0 oy
(5,908 puan) tarafından
Çok benciller hak etmiyorlar bence iyiki de yapmamışsın lohusa kadından hizmet bekliyolar Bi de utanmadan yaptıkları çok ayıp 
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Tarladan aç geldikleri için öyle davranmislaedir bi de yorumlarda demissin her seyi onlar yapıyor diye onlar da her şeyi biz yapıyoruz bize bir patates bile kizartmiyor diye düşünmüşlerdir
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Az yesinlerde uşak tutsunlar. Ne istiyorlar bu lohusalardan anlamam...
0 oy
(279 puan) tarafından
Ziftin pekini yesinler bunami kafayı taktın aylik bebeği olandan insan su istemez be 

İlgili bir soru bulunamadı

380,018 soru

11,375,747 cevap

34,862 kullanıcı

...