0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (315 puan) tarafından

• :(Bebeğim çok iştahsız atesleniyor emmeyi bıraktı mama da içmiyor çorba veriyorum muhallebi meyve tavuk herşeyi deniyorum kuş kadar bile yemiyor 2 günde eridi bitti hastaneye de götürdüm diş çıkarma döneminde dediler nereye kadar böyle gidecek nasıl yapıcam hicbirsey yemiyor sütüm var içmiyor çok üzülüyorum bari emseydi :(

6 Cevaplar

0 oy
(6,219 puan) tarafından
Oğlumun genelde 1 hafta sürüyor geçen haftaki birşey yemiyordu mesela bu hafta düzeldi 
(315 puan) tarafından
Kaç aylık oğlunuz
(6,219 puan) tarafından
19 ama süreç hep boylr ilerliyor
-Reklam-
0 oy
(173 puan) tarafından
Cacık dene canım hafif sarımsaklı benim oğlan hep iştahtan kesiliyor diş döneminde şuanda da öyleyiz sarımsaklı yoğurt cacık dışında hiç bişey yemiyor bi dene derim
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Patlayınca gecer merak etme zorlama bu süreçte damaklari aciyor 
0 oy
(618 puan) tarafından
Tedagil ver mutlaka günde bir kez dış etleri aciyodur bide hafif soğuk yoğurt ver içine yiyorsa cici bebe yada ekmek içi atabilirsin 
0 oy
(588 puan) tarafından
Karpuz dene cnm hafif serin olsun iyi gelir diş etlerine. Teklif var ısrar yok bide. Yesin diye çok strese girme onu da hissedip inatlasiyorlar. Rahat ol biraz geçecek zaten acıkınca mecbur yiyecek. Sen her öğün teklif et o istediği kadar yesin. O zaten 8 aylikmis iki lokma yese midesi küçük doyuyordur merak ettme. 
0 oy
(267 puan) tarafından
Yiywbildiği kadar ver çok zorlama sık sık azar azar ver bu dönemi atlatna kadar 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Melezprenses (441 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 79 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 74 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.