0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından

12+5  dim bura da  ama biraz gün olarak küçük çıktı.. Şuan 14+1 im çok az kaldı ama iyice merak etmeye başladım bizler tabiki bilemeyiz ama insan duymak istiyor merak ediyorum çoğunluk ne diyecek :) sadece tahminde bulunur musunuz hanımlar sevgiler ♥️

image

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bence kız canım içimden öyle geçti :) 

(137 puan) tarafından
Çok sagol canım cevabın için Allah razı olsun hayırla sağlıkla inşallah ♥️
(137 puan) tarafından
Bugün öğrendim tahmininiz doğru çıktı kızım olcak inşallah :)
-Reklam-
0 oy
(2,904 puan) tarafından
İçimden kız geçti hemen . sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah Rabbim.saglikli olsun da kız erkek ne fark eder ki 
(2,904 puan) tarafından
Amin canım Allah senden de razı olsun inşaAllah ilk bebiş mi ?☺️
(137 puan) tarafından
Hayır canım ikinci ama ilk gibi heyecan var içimde:) ilki kız 2 yaşında kız olursa kızıma arkadaş gelicek diye çok seviniyorum erkek olursa da farklı bi duyguyu tadarım diye.. Yani her türlü çok mutlu olcam inşallah ♥️
(137 puan) tarafından
Kızım olcak inşallah tahmininiz doğru çıktı :)
(2,904 puan) tarafından
3 defadır tahminlerim doğru çıkıyor valla☺️ Rabb'im sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşaAllah ❤️ Benim de 10 aylık bir oğluşum var Rabb'im ikincisini bir kız da bana nasip etsin inşaAllah ❤️ çok istiyorum bir kızım olsun birkaç yıl sonra
(137 puan) tarafından
Amiin inşallah canım Rabbim evladını sana bağışlasın sağlıkla büyüsün ve vakti  geldiğinde sana hayırlı  sağlıklı bi kız evlat nasip etsin inşallah gönlüne göre olur♥️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 89 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anneliff (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Rmysa.27 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı