0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (581 puan) tarafından
Kızlar oğlum 22 aylık ama gelişimi azcik geride. Ama sabah aksma meme diyo düzgün yemek yemiyo. Ben de bırakamak istiyodum zaten. Dedim deniyim bı salça süreyim belki hani şey etmdz. Ama pis diyo emmeyi sildigim halde. Bı anda öyle yapınca içim garip oldu erken değil demi yani biraksadaa

5 Cevaplar

0 oy
(12,536 puan) tarafından
allah kolaylık versin erken değil bence ya 

benim kız 12 olacak hamileyim ayıracağım şimdi
(581 puan) tarafından
Senin içinde kuzum inşallah.  Ayy bı anda olunca içim bir garip oldu
(12,536 puan) tarafından
teşekür ederim eh biz anneler duygusaliz
-Reklam-
0 oy
(978 puan) tarafından
Hic erken degil normal yemek yeme zamani olmus artik.hem salca surup hem pis diyince uzulmeniz bilemedim yani ne istediginize siz karar vermemissiniz daha :)
(581 puan) tarafından
Dediğim gibi birktirmak istiyorum zaten. Çünkü ne yemek ne uyku düzenimiz yok. Ama işte ne bilim içim garip oldu :)
(978 puan) tarafından
Uzulursunuz anne bebek arasinda bi bag sonucta.ama yasanmasi gereken bi surec kolay gelsin
(581 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(3,055 puan) tarafından
19 aylık kızım emzigi birakinca beni emzik yaptı sabaha doğru 3 kere emmek istiyor ama sırf emzik gibi yani süt içtiği yok.. bende biraktiriyorum bugün 
(581 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle gece sabaha kdr mememde hadi iki yaş dolsun dedim ama yemesi de yok ondan deniyim dedim
0 oy
(551 puan) tarafından
Benim oğlum da 18 aylık bugün aşısı vardı hemşireye dedim artık emmese mi beni yalancı emzik yaptı memede uyuyor yemek yemiyor faln dedim bana hayr kesmiyoruz önceden iki yaş diyorduk ama artık 3 4 yaşına kadar emmesini istiyoruz dedi baktım tamam o zaman okula başlayana kadar emziriyim dedim zor ama anne sütü yani diyor 
(581 puan) tarafından
Hahaah öylede ne bilim kuzum gece sabah kdr emiyo ama gündüzleri iki çekip birakiyo öyle iştahlı iştahlı emmiyo oyalanmak için emiuo gibi
(551 puan) tarafından
Bende öyleyim valla sabaha kadar meme ağzında gündüzde aynı şekilde emdigide yok bos emiyor çekmiyor oda yoruyor insanı
0 oy
tarafından
Tam o ayda kestım sütten ruj sürdüm geldı silmeye calıstı mat rujdu dilemeyince bıraktı çok rahat ettım vala yemesı ıcmesı her şeyi düzeldi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 255 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,396 soru

11,326,421 cevap

34,778 kullanıcı

...