0 oy
728 göst.
Diğer kategorisinde (1,799 puan) tarafından

image

kizlar kardeşimin düğününe bu elbiseyi aldım tabi alalı bı kaç ay oldu şimdiki aklım olsa daha farklı bişey alırdım hep aldigim şeyde pişmanlık yapıyorum :))) 

Neyse düğün bu ayin 21 inde bunun üzerine abiye şal mi yaptırmalıyım yoksa aynı renk hayal tülden bı model mi yaptirmaliyim. 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı renk şal daha iyi oluru
(1,799 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
(672 puan) tarafından
Görür görmez gümüş dedim elbise de güzel güle güle giy
(1,799 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım fikrin için ☺️
0 oy
(1,115 puan) tarafından
Kesinlikle aynı renk olmalı 
(1,799 puan) tarafından
Renk olarak aynı renk olacakda hayal tül mu yoksa abiye şal mi kullanmalıyım diye kararsız kaldim
(1,115 puan) tarafından
Ben olsam hayal tül kullanırdım ama sen bilirsin eminim hepsi yakışır ♥  kardeşinin de  hayırlı huzurlu mutlu bir evliliği olsun inşallah ♥
(1,799 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım daha güzelleri senin olsun inşallah♥️
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Attığım marka dan al zamanın varsa gümüş ben çok beğendim Konya’dan mağazadan aldım istersen bak baştacıkonya instagram dan al hangi ildeysen veya bu markadan al canım aynı veya gümüş renk diyorum karar senin 
(1,799 puan) tarafından
Ben Instagram kullanmıyorum canım ya. İnternettende aynı ton gelir mi bilemedim
(1,170 puan) tarafından
Ben ne yapmıştım biliyormusun elbisemden kestirdim çok az alt kısmından boydan gidecekti öyle aldım hatta varsa kuşağın ona göre al götürse elbiseyi taşıma bence
(1,799 puan) tarafından
Kuşağı var canım artık magazadan alırsam öyle yaparım.
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Aynı renkte hayal güle bone yaptırıp üzerinde omuzundaji taşların renginde aksesuar kulana bilirsin 
(1,799 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim fikrin için♥️
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Hayal tül güzel olur bence bi bütünlük sağlar bire bir aynı renginden 
(1,799 puan) tarafından
Evet ya bende öyle düşünüyorum☺️
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Neden pişman oldun ki gayet güzel bir abiye bence üzerine aynı renk bir şal ama kumaşını deneyerek karar verebilirsin artık cift renk modası kalmadı zaten güle güle giy :)) 
(1,799 puan) tarafından
Ne bilim kardeşimin düğünü ya sanki daha farklı bı seçim yapabilirdim diye düşündüm. Daha güzelleri senin olsun♥️ teşekkür ederim fikrin için de☺️

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 902 göst.
22 Şubat 2023 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 345 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 506 göst.
3 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,286 göst.

397,312 soru

11,883,286 cevap

36,003 kullanıcı

...