0 oy
297 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Kizlar 2 senelik evliyim birde oğlum var. Kaynanam ilk evlendiğimiz sıralarda eşim için onla çok evlenmek isteyen oldu ama istemedi falan diye anlattı. Gecen gün bize gelmişti yine bı yerden konu açıldı aynı şeyi detaylı şekilde anlattı. Eşim yoktu ama evde. Aşırı derece moralim bozuldu ve kafaya taktım eşim bişey olduğunu anladı ona da anlattım mecburen annen böyle söyledi falan diye o da o düşünmeden söylemiştir takma sen diyo ama çok üzüldüm. Sizce niye anlatiyo bana ya 

11 Cevaplar

+1 oy
(6,919 puan) tarafından
Yani ayağını denk al oğlumu üzer sen güle güle deriz sana diyor  üstü kapalı 
-Reklam-
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Bosver benimkide anlatiyo ne yapayim onunla evlenseydi ama benimle evlendi diyorum bakakaliyo
(12 puan) tarafından
Aynen öyle ben diyemedim o an işte
(981 puan) tarafından
Diycen asla altta kalmiycan daha beterini der yarin
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ay bu benim kaynanam mahallede istemediği söylemediği kız kalmamış bide bana anlatıo çok güzel yok öğretmen falan bide eski eşini hep anlatır ağlar boşanmalarını hiç istemedim diye 
tarafından
Seninki de düşman başına
(6,441 puan) tarafından
İnan gelmesini hiç istemiyorum ya ondan konu açar yada eşimin kızından moral bzar gider eşimde hiç ses etmez
tarafından
Çok şükür kaynanam iyi ama kötü de olsa eşim çenesini actirmazdi galiba Allah yardım etsin
(6,441 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Hep düşünmeden söylerler zaten. Kötü niyetleri yoktur.
0 oy
tarafından
Aklın sıra oğlunu kıymetlendiriyor işte çok evlenmek isteyen okduda istemedi senle evlendi kıymetini bil gibisinden ima ediyor 
0 oy
(333 puan) tarafından
benim kaynanada kız bulamıyoduk kimse vermiyodu diyo kendi nasibi karşısına çıktı acele etmemek gerek bu işlerde diyo 
(12 puan) tarafından
Nasıl böyle şeyler söylüyorlar kendilerine soylense hoşlarına gider mi acaba
(333 puan) tarafından
Eşimde anlatıyor oyuzden sıkıntı görmeyip anlattı bi kaç kişiyi görücü usulü istemeye gitmişler kızın aileleri vermemiş okuycak felan diye bana denmis birşey yok kendi oğlu hakkında konuşuyor
0 oy
(1,770 puan) tarafından
Benim kaynana kayınpeder çok yaptı onu.. güya oğullarını ballandırıyorlar işte.. bulunmaz Hint kumaşı misali kaç kişi istedi de biz seni aldık die.. bende anlatmıştım kocama niye böyle yapıyorlar die oda ben yokken gitmiş kızmış ne yapmaya çalışıyorsunuz siz napayım karımı boşayım onlarımı alayım amacınız ne demiş.. ondan sonra sustular 
0 oy
(265 puan) tarafından
Yarım akıllarıyla güya oğullarının ne kadar değerli olduğunu anlatmaya çalışıyorlar. 
0 oy
(21 puan) tarafından
Sende beni ne doktorlar istedi gibi şeyler söyle sinir olurum böyle şeylere yaa onları alsaydı o zaman. Bi kere böyle bisi oldu bende kayinpederim gençken sevgilisi varmış onu sordum bidaha diyemedi :)
0 oy
(229 puan) tarafından
Klasik kaynana modeli kargaya yavrusu Şahin görünümü o hesap onlardan birini alsaymış o zmn hiç takma söylerse bi daha şuam benle evli Allahın sevgili kuluymuş de geç :) 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Fesatlıktan yapar umursama hatta dinleme onu hiç cevap verme kulak asma duymuyo unutsamıyosun gibi yap gıcıklığına yaptığı kesin ama ayıptır ya

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,253 göst.
1 Nisan 2019 Aile kategorisinde ♥️Japon balığım ♥️ (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 706 göst.
22 Aralık 2021 Aile kategorisinde Senemerken (690 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 185 göst.
22 Aralık 2021 Aile kategorisinde Senemerken (690 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 620 göst.
27 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı