0 oy
87 göst.
Aile kategorisinde (177 puan) tarafından

image

kizlar bebeğime bu beşikten almıştım ama şimdi pek sığmıyor içine kollarını kenarına vuruyor demir olduğu için canını acıtıyor çok ağlıyor. Park beşik almayı düşünüyorum önerir misiniz siz ne kullanıyorsunuz 

6 Cevaplar

0 oy
(2,226 puan) tarafından
Park beşik kesinlikle
(177 puan) tarafından
Tamam canım bjr de Park beşik sallanıyor mu
(2,226 puan) tarafından
Sallama aparatı var da kullanmadım hiç nasıl oluyor bilmiyorum
(177 puan) tarafından
Tamam canım
-Reklam-
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Bende bundan almayı düşünüyordum iyi değil mi ? 
(177 puan) tarafından
Hemen gıcırdamaya başladı ilk başta büyük gibi görünüyor göze ama bebek büyüdükçe küçücük kaldı canım kollarini kenarlarına vurdu işte yavrumun kaç oldu aglamasi bu yüzden ve  bebeğim 4 aylık yani ben bundan sonra kullanmayı düşünmüyorum
0 oy
(3,364 puan) tarafından
Park besik cok rahat düscek mi korkusu yok basini carpsa canini yakicak birsey yok
(177 puan) tarafından
Tamam canım keşke ilk once ondan olsaydım pişman oldum şimdi bunu aldigimq
0 oy
(978 puan) tarafından
Park besik kullaniyo cogu anne.sallama aparatlarida var isterseniz sallayabilirsiniz
(177 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım biz de sallanarak uyuyoruz
0 oy
(1,478 puan) tarafından

image

3 aylik oglum suan cok memnunum
(177 puan) tarafından
Bizim beşiği benziyor sanki Sevindim canım senin adına biz de 3 aydan sonra sorun yaşamaya başladik
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Yer yatağı öneririm canım benimde bundan vardı aldığına pişman oldum bide bebek odası yaptım büyüyen beşik aldım çok lazımmis gibi bi kere yatmadi valla küçüğe de 4 5 ay zor yattı tek kişilik döşek getirdim kaynanandan bizim yatağın yanına yaptım onu dört tarafı çevrili döne döne yatiyo aman düştü mü kalktimi derdi olmuyo park besiklerde yüz üstü dönünce Allah korusun nefesi kesileniliyomus kuzenimin kızı park beşiğin kenarını yırtık disari çıkmış babası üstüne basmış gece çocuğun ahşap beşik desen aha benimki tutumupkalkiyo aşağı eğilmeye calisiyo büyüyen beşikte orda uyutdam Allah korusun kalksa bi düşse 
(177 puan) tarafından
Geceleri yanımda yatıyor çok rahat uyuyor geniş geniş yatmak istiyor artık yer yatağı da mantıklı ama sallanarak uyuyoruz su an uyju eğitimi için de daha vaktimiz var ama yorumunu da okuyunca kafam karıştı park beşik için böyle şeyler duymamıştım hiç
(6,850 puan) tarafından
Yani sen bilirsin canım ben cesaret edemem ne yalan soyleyim benimki de sallanarak uyuyo ayağımda sallıyorum yatırıyorum
(177 puan) tarafından
Bir deneyim bakalım ayağımda uyuyacak mi teşekkür ederim canım yorumun için
(6,850 puan) tarafından
Rica ederim canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
17 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde MinnieMouse (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 172 göst.
6 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
0 oy
11 cevap 180 göst.

378,351 soru

11,324,774 cevap

34,776 kullanıcı

...