0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (7,757 puan) tarafından
Oğlum 20 aylık geçen gün farkettim üsteki dişleri çürüyor hemen gittim fırça aldım ablalarindann gördüğü için hiç sesini çıkarmıyor şimdilik 

12 Cevaplar

0 oy
(7,690 puan) tarafından
Ben alıştırdım şimdi kendi fırçalıyor 4.5 yaşında 1.5 yaşından beri fircaliyor hiç çürüğü filan yok çok şükür 
(7,757 puan) tarafından
Maşallah ne güzel (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlum 2 yaşında sadece su ile fırçalamak istiyor üst dişleri hafif çürüdü:( 
(7,757 puan) tarafından
Neden acaba ben o yaşlar için yutulabilen mscundan aldım oğlum hepsini yiyor
tarafından
Bende rocs aldım vallah çokta pahalıya aldım ama ağzına gelince istemiyor ağlıyor
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Benimkide 21 aylık olcak hiç fırçalamadim daha hatırlattığın iyi oldu bence fırça almayi düşünüyordum siz nerden aldınız zaten çok dişi yok 12 tane var ama olsun :D
(7,757 puan) tarafından
Bizimde 12 ama tam çıkmamış uçları tek görünüyor bazı dişlerin 。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。

Ben a101dem aldım bambu saplı inşallah işe yarar
(7,981 puan) tarafından
Ne zmn geldi a101e
(7,757 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki öyle tesadüfen denk geldim kasanın olduğu yere yakındı
0 oy
(829 puan) tarafından
Kızımın diş fırçalama zamanı geliş bence babası ile ben dış fırçalarken görüyor öğreniyor yapmaya çalışıyor 
(7,757 puan) tarafından
Kaç aylık
(829 puan) tarafından
2 yaşına girdi 5 gün önce
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bizimki fircaliyor sonra her yere suruyor 2.5yasinda
0 oy
(612 puan) tarafından
Kızımın yaklaşık bir buçuk yaşından beri fırçalıyoruz ama şimdiden iki çürük var. Ne şeker veriririz ne abur cubur, fırçalamaya da dikkat ediyoruz ama anlamadım gitti. Ön dişlerinde de lekeler var. Yeğenim de yaklaşık kızımla aynı yaşta doğru düzgün fircalamazlar bile ama masallah bembeyaz disleri 
(1,623 puan) tarafından
Genetik olabiliyor sanırım zayıf diş minesine sahip olmak
0 oy
(48,733 puan) tarafından
cok erken değil mi curumesi icin neyden kaynakli curuyor acaba 
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Kızım 20 aylık 1 yaşından beri fircaliyorum ama çok da verimli olmuyordur tabii çünkü fırçayı falan ısırıyor. Ben yine de her gün yapıyorum alışsın diye. Aslında ilk dişler çıkar çıkmaz başlamak lazım, benim kızımın dışı 8.5 ayda çıkmıştı. 12. Ay civarı başladık işte. Rocs marka diş fırçası kullaniyorum
0 oy
(3,572 puan) tarafından
Evet fircaliyoruz kendisi de ogremdi cok seviyo 2 yasinda
0 oy
(1,317 puan) tarafından
Ben bir buçuk yaşlarından beri fırçalamaya çalışıyorum. Ama bana yaptırmıyor yani ağzını açmıyor. Bende alışkanlık olsun diye eline veriyorum. 0-3 yaş yutulabilir macunlar var alabilirsin 
0 oy
(148 puan) tarafından
9.aydan itibaren fırçalarım başta parmak silikon fırça ile fırçaladım dişleri çoğaldıkça rocs fırça aldım şua  28 aylık kendi fırçalıyor diş  sağlığı çok önemli ve çok şülür dişlerimiz cok saglikli :)
0 oy
(1,102 puan) tarafından
1 yaşından beri düzenli fircaliyorum . İlsabah kahvaltıdan sonra, akşam yatmadan önce. Maşallah diyorum dişleri bembeyaz suan

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 542 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 198 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Baloglum. (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 81 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu

381,063 soru

11,408,019 cevap

34,945 kullanıcı

...