0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
Kızlar bodrum da oturuyorum evim 3 katta ve her yağmur yağdığında evime değişik değişik böcekler giriyor yaa solucan türünde değişik böcekler giriyor eve artık ne yapacağımı bilmiyorum camları açmaya korkuyorum az önce banyonun camının önünde Birtane gördüm hem büyük sürüngen bişey di eşimi uyandırıyorum uyanmıyor yarın sabah bakarım diyor ben dayanamıyorum artık 1 ay sonra doğumum olucak ya bu böcekler bebeğin beşiğine falan girerse ben görmezsem düşündükçe deli oluyorum sizce ne yapmalıyım lütfen biri bir çözüm söylesin

8 Cevaplar

0 oy
(6,943 puan) tarafından
Ah bacım ah ben o dert yuzunden Mart ayında ev taşıdım şimdi burda da karınca bela oldu başıma 2 ay önce tezgahın üstünde geziyolardi sanki et kurtlanirya öyle çok oluyolardi bi de ilacladik tezgah temizlendi şimdi de bulaşık makinanın içinden çıktılar bi gör sanki yuvaları gibi onu da ilacladim bakalım nolcak sonumuz sende bi ilaç dene 
(11,231 puan) tarafından
İmparator diye bi ilaç var çok kuvvetli onu öneririm ikinize de kızlar ama dikkat edin kokusu var evi havalandirin yaptıktan sonra
(370 puan) tarafından
Burda biri paylşmıştı ben yaptım gerçekten oldu
Karıncalara karıncalar sizi peygamber efendimize söylüycem ahirette size şefaat etmesin benim evimi terk edin derseniz bir tane bile kalmıyor ve bida gelmiyor denenmiştir %100 garantili bi yöntem
(6,943 puan) tarafından
Gerçekten mi kız
(370 puan) tarafından
Ewet gerçek merve
(6,943 puan) tarafından
Denicem canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(15,154 puan) tarafından
Nerden girdikleri belli mi
(133 puan) tarafından
Banyonun penceresi hep açık zaten normalde gündüzleri evin pencereleri hep açık iki gündür yağmur yağıyor bencereleri arada açıyorum hava alsın diye ordan giriyorlar
(15,154 puan) tarafından
Oraya incecik tel taktirsaniz olmaz mi
0 oy
(55 puan) tarafından
Pencere, kapı kenarlarına, supurgeliklerin kenarlarına mastik çekin bacı. Beyaz silikon gibi bisey. Evde hiç açık parke kenarı falan bırakmayın. Bir de pencere kenarlarin evin köşelerine limon yağı damlat. Giderlere damlat ve kapalı tut mutlaka. Benim evde de hep gümüş böceğiyle örümcek çıkıyordu ben böyle kurtuldum şükür ama her gün dip köşe temizlik yapmaktan canım çıkıyordu. İnsan tiksiniyo valla çok iyi anlıyorum. 
(133 puan) tarafından
İnan uyuyamıyorum atık. Söylediklerin mutlaka yapıcam inşallah teşekkür ederim
(55 puan) tarafından
O hissi çok iyi biliyorum şimdi anlatıp sende yeni tedirginlikler olusturmayacagim. Böceklerin cinsi ne ama onu da öğrenmeye çalış tamam mı ona göre de yöntem uygulansın. Google lens uygulamasından böceğin fotoğrafını çek öğrenirsin türünü de. Ay inşallah kurtulursun bir an önce
(133 puan) tarafından
Söylediğin iyi oldu yapıcam da okadar değişik bisey ki bide büyük korkuyorum eşimde sürekli kızıp duruyor böcek sana ne yapıcak niye korkuyorsun diyor:((
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Camlarda sineklik yok mu?
(133 puan) tarafından
Var ama banyonun sinekliği az bişey yırtılmıştı
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Pencerelerine kendi evinse sineklik yaptır cok faydası var
0 oy
(12,965 puan) tarafından

Çok zor biz de muştaylem evim 3 üç katta idi örümcek gibi garip böcekler geliyordu

İlaç aldık cam kenarına sürdük gelmediler birde uzun süre çamaşır suyu dökmüştüm
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Camlara tel taktırın 
0 oy
(11,231 puan) tarafından
Her cama sineklik taktirmalisin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 639 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde sweetsc (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.