0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (1,679 puan) tarafından

Mutlu bir evliliğim olmadığı için mi yoksa o gelinliği giyince halbuki gerçek evliliğin ne olduğunu anladığım için mi bilmiyorum ama yenı evlenen birini görünce özellikle gelinlikli çok üzülüyorum bekâr hayatı gibi değil varsa şansın kocan ıyı ve anlayışlı ise evlilik bir şekilde çekiliyor diğer türlü zor iş:'(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mutluyum ama bende biraz üzülüyorum 26da evlendim ama bekarken daha iyiydi şimdi sorumluluk çok fazla 
(1,679 puan) tarafından
Hemde nasıl eşimle mutluydum taaaki evlenene kadar yıne çok şükür ama aile apartmanına gelene kadar psikolojim bozuldu nefret ettim herşeyden
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından

Ben  tam tersi seviniyorum evlendiğim güne geri gidiyorum heycanlanıyorum :)

(1,679 puan) tarafından
Ne güzel senin için
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Ben ailesinden ayrıldığı için üzülüyorum başka da birşeye üzülmüyorum çünkü evin içini bilemiyoruz iyi mi kötü mü dışardan çok iyi herşey Rabbim herkese mutlu huzurlu yuvalar kurmayı nasip etsin 
(1,679 puan) tarafından
Amin cnm valla yok insan evlenince helede çocuk olunca hıc bişey kalmıyor evde bütün gün temizlik yemek çocuk dert ediniyor kendine üstelik eşide bencil se çok zor
(5,368 puan) tarafından
Orası öyle canım evlilikte zaten herşey eşten bitiyo karşılıklı anlayış vs zaten zorken onlar olmayınca daha da zor oluyo
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Bende üzülüyorum eski günlerimi özlüyorum 
(1,679 puan) tarafından
Bende ya :(
0 oy
tarafından
Yoo hicde üzülmüyorum aksine güzel bir yuva kuruyor diye sevinirim. Seven insanların evlnmesi çok guzel
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Evlilik guzel birsey  hic geri gitmek istemem
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Ona değil de kendi düğün zamanım aklıma geliyor hepsi birer eziyettir benim için eşimle cok kavgalarımız oldu Nisan nikah düğün foto çekimi ne varsa hep burnumdan gelmişti 
0 oy
(774 puan) tarafından
Valla bende de oluyo bu his dua ediyorum evlenen için inşallah gittiği yerde çok mutlu olur diye 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 36 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Myangell (558 puan) tarafından soruldu
+1 oy
38 cevap 853 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 472 göst.
18 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.