0 oy
953 göst.
Aile kategorisinde (2,126 puan) tarafından
Kızlar önceki postumu okuyan bilir. Kuzenim konuşmuş o numarayla maalesef ki korktuğum başıma geldi kızmis. Ellerim titriyor ağlamayı durduramiyorum. Biz bir buçuk yıl sevgili kaldık severek evlendik çok zorluk yaşadık. Bu Ekim'de 4 yıl olacaktı. Ve ben ailesiyle yaşıyordum onların yanında kızdığı laf söylediği oldu. Hamileyken bile sinirden vurdu ya kiyamadigi 2 yaşında oğlu var. Ne yapacağımı bilmiyorum sussam olmaz ne sevgisi var ne ilgisi ne başka bişey herşeyi affettim ama bunu affedemem . 

21 Cevaplar

+4 oy
(48,690 puan) tarafından
evliligin zaten sorunluydu buda belki vesile olur kendini kurtarmana kolay kolay kimseye bosan denmez de senin ki kotu bir evlilikti
(2,126 puan) tarafından
Aynenn canm haklısın herşey gözümün önünden geçiyor herşeyi ben çektim yaşadım ama o bekar gibiydi
(48,690 puan) tarafından
iste başkasıyla konuştuğu icin senin ağırlığın yoktu yada.senden çekinmiyordu sen evdeki kekliksin elinin altinda
(2,126 puan) tarafından
Öyle görmüş belli
-Reklam-
+1 oy
(3,451 puan) tarafından
Serefsizzz yaaa bide ailesiyle yaşatıyor. Başka kadınlara yedircek parası varsa önce ayrı ev tutsaydı sana
(3,451 puan) tarafından
Eski postlarina baktım da, zaten sen biliyomuşsun aldatıldıgini. Görmüşsünn o telefonda bişeyler
(2,126 puan) tarafından
Aynen canm ağzına sağlık
(2,126 puan) tarafından
Benim gördüğüm resimlerdi kimin attığını bilmeden canm mesaj ilk defa yakaladim
tarafından
Evli arkadaşının evinde kalmak istemiş bı gece ? Ne malum evli bı erkek olduğu . Hiç gözüm tutmadı .
(2,126 puan) tarafından
Hee oda var unutmuştum bak
+1 oy
tarafından
Beni yanlış anlama da affedersin bacım. Sen o telefonu daha önce de karıştırmışsın. Daha önce de fotolar falan bulmuşsun yani yeni birşey değil belli ki kocanın bu olayı
(2,126 puan) tarafından
Ben zaten son zamanlarda şüpheleniyordum canm belliydi hareketlerinden mesaj ilk defa yakalıyorum. Resim dediğin böyle çocuğu olan birinin de attığı seylerdi
tarafından
Ya yavrum adam evli arkadaşımda yatıya kalacağım demiş. Aylaaar önce. Buna da mı hiç şüphelenmedin
(2,126 puan) tarafından
O zamanlar başladı işte şüphem net bişey yoktu daha ne olacak baksana gerekeni yapacam
0 oy
(684 puan) tarafından
Bir kere affedersen devami gelir şuan aynı durumu yaşıyorum mal gibi defalarca yaşadım yaşıyorum da hala bir kere yapan bir daha yapar kesin. 
(2,126 puan) tarafından
Buna bende inanırım canm
(684 puan) tarafından
Elinden şuan için geliyorsa direk bitir yoksa ilerisi inan bana daha da kötü oluyor
(2,126 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun yarın eşim başka şehire gidecek babasıyla eşyamiz kaldı getirecekler kaldıkça kalır en kısa zamanda gerekeni yapacam
0 oy
(400 puan) tarafından
Allah yardımcın Olsun önce bı konuş diyecem de boyleleri kendini haklı çıkarmak için cirkeflesiyor haysiyetsizler 
(2,126 puan) tarafından
Ne konusacam ki canm
(400 puan) tarafından
Hiç kendini yorma evet yaptım mi diyecek sanki.ama devam ediyor mu acaba konuşmaya takip etseydin
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Allah kahretsin böyle erkekleri. Sen eşinle konuş kız olduğunu söyleme. Bu numara kim sana atmış günaydın hayatım diye. Bak tepkisini ölç yalan mı söylüyor napıyor diye. Büyük ihtimal erkek arkadasim şaka yapıyor diyecektir. Sonra yalanını ortaya cikart. İtiraf etmesi kolay olsun. Ne diyeceğimi bilemiyorum ya. Boşan kurtul affetme
(2,126 puan) tarafından
Böyle şeyin affı olmaz ailemden de destek alim gerekeni yapacam Allah'ın izniyle.
0 oy
(2,726 puan) tarafından
İhanetin affı olmaz 
(2,126 puan) tarafından
Aynenn canm
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Ah bu erkekler hic bir zaman yanindakinin kiymetini bilmezler
(2,126 puan) tarafından
Hemde hiç beni de bilmediyse kimseyi bilmesin çok istiyorsa getirsin koysun
0 oy
(888 puan) tarafından

Şu erkekleri anlamıyorum evinde gül gibi karısı varken çocukları varken ne demeye başka kadına bakarsın görüşürsün 1.yoldan gözlemledim ben çünkü o evdeki çocuğum 2 kardeşim ile beraber biz o çocuklarız ailenin nasıl yıkıldığını annemi gördüm :( rabbim yardımcın olsun 

(2,126 puan) tarafından
Amin insAllah canm sağolasın. Bu aşamayı nasıl atlatacam bilmiyorum. İnan beraber oturmayı avantaj bildim çocugu birakrdm giyinirdm makyaj sohbet hep vardı bazen sinirli olurdum ailesine yutardm ah ahh
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Diyecek hiç bişey yok tart ölç kararı verecrk olan sensin csnm. Herkes kendine göre yorar bu durumu
(2,126 puan) tarafından
Aynen canm
0 oy
(1,893 puan) tarafından

Ayy tüylerim diken diken oldu çok üzüldüm canım yaa :(

(2,126 puan) tarafından
Benimde öyle canım yaniyor :(
(1,893 puan) tarafından
Zaten ilgisiz bir koca ve ilgisiz bir baba fazla düşünme ailen arkanda duracaksa kendine bu eziyeti yapma düzelmez çünkü bugün ayrılır 3 ay sonra başkasını bulur Allah yardımcın olsun canım
(2,126 puan) tarafından
Amin insAllah canm sağolasın. Durur insAllah
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Cnm yanlis anlamada eski postlarinda sana deger vermedigi apacik belli. Farkli seylerde yakalamissin zaten..simdide kanit olmus. Artik karar senin
(2,126 puan) tarafından
Sağol canm haklısın
0 oy
(119,340 puan) tarafından
ooff oofff           
(2,126 puan) tarafından
Hemde ne off
0 oy
tarafından
Ah canm sen de postlarini okursan fark edeceksin . Bence boyle bı eşle olmaz . Aldatmış kaç kere de . Aileci zaten . 
(2,126 puan) tarafından
Haklısın canm
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzu;(
(2,126 puan) tarafından
Sağol canm insAllah
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Boşanacaksan ağzına s.ıç ama yok boşanamam diyorsan ses çıkarma yoksa daha çok azıtır hiç çekemezsin sen anasına babasına bak oda kadınlarla fink atsın pi.slik herif 
(2,126 puan) tarafından
Aynen öyle valla kolay insanlar değil sürekli gönüllerine gitmek zorunda kaldım karıştırılar laf soylediler haklı olsamda bazen sustum ama ne diyeceğimi bilmiyorum. Boşanamam demem için tek sebebim çocuğumu bana vermezler mahkeme bana versede illa babada görüyor ya kacirirlarsa diye korkuyorum
(1,529 puan) tarafından
Yaşında küçük galiba daha canım benim halam yıllarca enişteminin aldatmalarını kaynanasının dırdırını çekti ama gidecek kapısı olmadığı için susmuş işte babaannemler dedemler kız geri geldi muhabbeti olsun istememişler ama biz çocukken halam eniştemin burnundan getirdi tabi yaş geçmiş gençlik bitmiş ya böyle bir hayata devam edip yaşlanıp hırsınısçıkarcan yada kendi ayaklarının üzerinde durucan bu zamanda çok zor ev kurup çocukla yaşamak iyi düşün sonradan perişan olmak var Allah yaşatmasın boşan demek çok kolay ama sonrası herkes başaramaz belki normal arkadaşıdır hemen aldatmış diye de yorumlama ya laf arasında da sora bilirsin belli etmeden inşallah düşündüğün gibi değildir Rabbım yuvana huzur versin
(2,126 puan) tarafından
Amin insAllah canm benim sağol düşüncelerin için haklısın kolay değil sonrası var ama susmak da kötü süründürmek de iyi o kadar güçlü kalır mıyım bilmiyorum arkadaşı cnm dese eyv da hayatım nedir canm olmaz olamaz düşünüyorum nasıl konuyu acacagmi
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Keşke düşündüğün gibi çıkmasaydı 

Ne yapmayı düşünüyorsun Eşine diyecek misin 
(2,126 puan) tarafından
İnan bende bilmiyorum canm ne yapacağımı :( soylicem ama nasıl yolla onu dusunecem
0 oy
(369 puan) tarafından
peki eşinle konustunmu canim 

yoksa daha farkında olduğunu bilmiyormu

Ya aslında çok kötü bir durum Rabbım kimseye ne gözleriyle şahit ettirsin nede kulaklariyla duymasını nasip ettirsin 

ama bunu bile bile susmak yanlış sonuçta eşin Bi konuşun bakalım eğer saçma sapan yalanlar söylemeye başlarsa sen uzatma zaten hersey belli diyip yapmak istediğini yap eğer söz verip bir daha yapmam dersede nasıl Bi izlenim oluşur sende bilmiyorum 
(2,126 puan) tarafından
Daha konuşmadım canm farkında değildir. Tek korkum ayrılsak bile çocuğumu kaçırması kendisi de aileside böyle bir yapıya sahip
(369 puan) tarafından
ama olurmu canim öyle bisey diycemde maalesef var öyle tipler madem kaçıracak kadar seviyorsa çocuğunu neden bu ... yemiş
(2,126 puan) tarafından
Haklısın valla. Ailesi de çocuğa düşkün ya destek çıkar daha akilverir şöyle yap diye hele annesi varya
(369 puan) tarafından
zaten aile çok önemli rol oynuyor gerçekten
(2,126 puan) tarafından
Öyle her hatasına susup yüzüne gülüp hizmet ediyorlar bizide alet ediyorlar canm
0 oy
tarafından
Valla bacım kaç kere zaten belirtileri yakalamissin. Ama sende bence görmek istemiyorsun
(2,126 puan) tarafından
Şimdi tam gördüm
0 oy
tarafından

Çok üzüldüm Allah sonunuzu hayır etsin hayırlısı neyse o olsun inşallah

Çocuğunuza yazık :(

(2,126 puan) tarafından
Aynen valla canm bende onu düşünüyorum. Amin insAllah sağolasın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 492 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hilalasya1212 (1,918 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,155 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ceku balm& (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 2,044 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 531 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı