0 oy
111 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Kızlar benim annem bakamadığı için kayınvalidem çalıştığımda kızıma bizde bakıcak. Kurban bayramında kadın haklı olarak evine gitmek istiyor ama ben çalışıyorum eşim çalışıyor biz gidemicez ben 24 saat çalışıyorum diğer 3 gün tatil . Kayınvalidem de kızımıda götürmek istiyor 5 gün . Ben bensiz gitmesini istemiyorum beni çok arar ben özlerim diye. Sizce napmalıyım işim 24 saat olmasa hiç düşünmücem direk bakıcı arıcam ne yapcam bilemedim ya.siz gönderir misiniz yoksa daha küçük diye yollamaz mısınız?

8 Cevaplar

+1 oy
(211 puan) tarafından
İşi batsın değil 5 gün 1 gün bile bırakmam 
-Reklam-
0 oy
(8,932 puan) tarafından
1 gün olsa tamam ama 5 gün çok uzun Bi süre kabul etmem 
(55 puan) tarafından
Bende görüntülü konuşurken dedim zaten kayınvalidemde duydu yollamam ben arar özler daha küçük dedim .
(8,932 puan) tarafından
O yaşta çocuk için zaten çok zor olur huzursuz güvensiz olur
(55 puan) tarafından
Evet canım haklısın 1 -2 saat ben bir yere gittiğimde bile anne anne diyor beni arıyorlar .
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Çalıştığım yerden izin alma şansım yok mu durumu anlatsan en azından 
(55 puan) tarafından
Nöbet usulü çalışıyorum durumu anlatıp izin almaya çalışıcam. Herkes bayramda ailesinin yanına gitmek istiyor nasıl olcak bilmiyorum .
(4,859 puan) tarafından
Umarım anlayış gösterirler yoksa mecbur  kayinvalidenle gidecek
0 oy
tarafından
5 gün çok uzun. 5 günü anca akşam eve geldiğimde çocuğumu gördüğümde kabul ederdim. Tamamen görmemezlik yapamam.  Günün sonunu kızımla kapatmak isterdim. 
(55 puan) tarafından
Evet bende çok özlerim .
0 oy
(14,032 puan) tarafından
O götürsün sen işten çıkınca gidip al geri getir 1 gün ayrı kalmış olursunuz 5 gün çok fazla aslında o yaşta ki bebek için 1 gün bile çok ama şartlar malesef 
(55 puan) tarafından
Kütahyada evleri bize uzaklar
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Göndermem. 1.2 saat dışında asla göndermem ki 5 gün mümkün değil. Ki giderkende babası yanında yoksa o 1.2 saatte göndermem. Kendi aileme de tek göndermem. 
(55 puan) tarafından
Bende göndermek istemiyorum ayrı kalamam.
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Gönderirim sonuçta evde tek kalamiycana göre ben ameliyat olmuştum bir hafta hastanede yattım kızım ve oğlum babamlarda kaldı yani 
0 oy
tarafından
Valla parka bile gönderemiyorum gitmiyor çünkü kıyameti koparıyor agliyo bağırıyor ama o kadar uzun süre veremem ama bende

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 401 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 286 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 181 göst.
0 oy
6 cevap 89 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu