0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (214 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar Postumu Okuyanlar Biliyorsunuz Eşim madde Bağımlısı demiştim Dava Acicam Demiştim Dün evraklarimi Tamamlayıp Teslim ettim dava açılacak Bir ay icerisindede Birlikte oturduğumuz Evi boşaltacaktim Eşim gunlerdir eve gelmiyordu Kapıyı çaldı bu gün hemde kıracak şekilde Rezillik Çıkartmasin Diye mecbur açtım evde çocuklarım var diye korkmasınlar Diye eşim eve girince kavga çıkarttı ağıza Alınmayacak laflar söyledi dövmeye yürüdü üstüme Tabi evin anahtarını elimden alıp bizi kapı dışariya Attı direk polisi aradım şikayette bulundum Ama ellerinde yazılı belge karar olmadığı için evimize zorla giremediler kapıyı çaldılar polisler ama açmadı sorum şu Bu benim elimden anahtarı aldı Ve eşyalarımızı Dilekce vermeden alamıyorum uğraşmam gerekiyor Dilekçesiz Nereye başvurabilirim bunun için bilen var ise yardımcı olur musunuz 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Abin baban yokmu. Onlarda onu hirpalasin alsın anahtarı 

Yada git çilingir tut. O evde yokken anahtarı degistirt
(214 puan) tarafından
Abim yok babamla annem ayrilar senelerdir görüşmüyoruz babamla bizimle alakası Yok çilingir de olmaz gibi çünkü uzaklaştırma aldırdım benim oraya gitmem olmaz resmi şekilde olması gerekiyor ve polis bana dilekçe yazdır dedi ama iki çocukla oda zor olacak o yüzden kısa yoldan bilen varmı diye sormak istedim
tarafından
Uzaklaştırma alınca senin değil onun senden uzak olması lazım.  Kısa yoldan çilingir dışında hiçbir çözüm yokki cnm
-Reklam-
0 oy
(149 puan) tarafından
Allah islah etsin onu insallah kalcak yerin baska varmi canim naptin cocuklarla insallah disarda degilsindir
(214 puan) tarafından
Kız kardeşime geldim canım sağolasın Ordayım şimdi annem de burada
(149 puan) tarafından
Iyi canim allah yardimcin olsun insallah insallah dogru yolur bi an once
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bu nedir ya bir insan eşine çocuklarına bu zulmü reva görür mü yahu. Allah'm sen büyüksün Yarabbim.  Nasıl olur bilmiyorum kuzu ama neredesin şimdi.
(4,651 puan) tarafından
En acilinden boşanma davası aç kurtul o adamdan. Zaten ispat edip bosandin mi kendine çocuklarına ait eşyalarını alır yeni bayat kurarsın. O adamın ne yapacağı belli olmaz. Hayatı tehlikeniz var . Allah korusun
(7,972 puan) tarafından
Ayy metmi kullanıyor, sen iyi cesaret etmişsin kapıyı ona açmışsın iyi bişey olmamış sana yine o adama geri dönme asla bak görüyorsun int de uyuşturucu etkisiyle neler yapıyorlar.. Allah yardımcın olsun ins Allah korusun seni ve çocuklarını.
(214 puan) tarafından
Açtım canım davayı evrakları verdim adli yardım istediğim için biraz uzun sürecek dediler
(214 puan) tarafından
Allah'ım korusun mecbur açtım canım açmasam kapıyı kıracak çocuklar iyice korkacak zaten psikolojikmen mahvoldular bende aynı şekilde
(7,972 puan) tarafından
O kapıya öyle vurduğunda hemen kadese basicakdin anında geliceklerdi seni değil onu alıp goturuceklerdi canım. Yanlış yapmışsın.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 29 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Nunum1996.1996 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 149 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (879 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.