0 oy
141 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Yanı biliyorum 3 yaşından sonra bırakılıyor öğlen ukusu ama benim kız hiç uyumak istemiyor son zamanlarda bir şekilde uyutuyorum hemen uyanıyor anlamadım neden böyle olur 

6 Cevaplar

0 oy
(832 puan) tarafından
2 yaşından beri uyutmuyorm sabah on gbı kalkıyor uyusa gece sabahlar 
-Reklam-
0 oy
(4,222 puan) tarafından
Oglum uyuyor ogle ama kısa yarım saat fln 2 uyku yapıyor. Sabaha kadar da uyuyor masallah 
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Bnmkide uyumuyor.  Uyutmaya kalksam yarım saat sallıyorum. 1 saat uyur. Gece uykusuna geçerken zorla yatırıyorum 1 saat bile salladigim oluyor. O yüzden uyutmuyorum. 9da uyaniyo aksam 9 dada yatırıyorum 32 aylik kizim
(5,240 puan) tarafından
Kötü dedin demedim simdi bizler anneyiz ya anlamamız gerek denedi yapamadı belki hem zamanı gelince kendileri yatiyor bazı teyzeler gibi oldu bu dediğin ondan dedim :) emiyormu sütün var mi bu çocuk aç cok zayif vb. Derler ya teyzeler iki kizim var ikiside gazliydi sallanmaya alıştılar simdi biri 2 bucuk yaşında bazen ister bazen istemez koyarım yatar digeride ayni oda denemistir illaki ama yatmayinca yatmiyor baxi cocuklar
(7,993 puan) tarafından
Ya doğrudur ama zorluk işte tamamen anne için diyorum ben yoksa istediğini yapabilir
(1,102 puan) tarafından
Canim beşikte sallıyorum o yüzden zor olmuyor:) gozdegunes ince kalbini sevim senin :) öğlen uyutmadigim zaman zaman 2 dk da gidiyor kif diye. Aslında sallamasam da uyur ama yanında yatmam lazım. 1 saatten fazla vakit geçiyor. Bende o vakti orda harcamak istemiyorum sallamak işime geliyor:)
(5,240 puan) tarafından
Saol kuzum anneyiz ben kimsenin anneligini eleştirmeyi sevmiyorum herkes kendi çocuğunu kendi doğruları ile buyutmekte özgür şöyle böyle yap denilmesi taraftarı değilim kimse kendini ve cocugunu kendinden daha iyi düşünemez haddime değil yani ama minnosta kötü niyetle dedi demiyorum beni yanlış anlamasın öpüyorum sizi kızlar :)
(1,102 puan) tarafından
Yok yok kimse kötü niyetli demedi :)
0 oy
(418 puan) tarafından
Bazen erken bırakma da oluyor canım benimki 3 yaşında bıraktık gündüz uykusunu normalde ama sabah 7 7 buçuk gibi kalkarsa öğlen yatırıyorum 1 2 gibi çok huysuz oluyor yoksa 
0 oy
(9,001 puan) tarafından

Benimki daha bırakmaz uyutmasam 4 de ister :)

Seninki geç mi kalkıyor o zaman da uyumak istemezler

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Dönemsel yatırma saatini değiştir mesela benim kız 7 de kalkar önceden 12 gibi yatiriridim simdi 2 de yatiriyorum 2 saat falan yatar aksamsa 9 da yatar 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 83 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sssstttt (3,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 236 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 129 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,102 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...