0 oy
1,356 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

29 Cevaplar

+1 oy
(10,046 puan) tarafından
Bu video resimleri sakla mahkemeye sunarsın zaten boşanma sebebi. Ona hiç bir şey söyleme tazminat davasıda açarsın donuna kadar alırsın beter olsun ahlaksız..
(9 puan) tarafından
Abisine nasil solicem onu dusunuyorum bilsinler ne bokk oldugunu
(10,046 puan) tarafından
Mahkemede öğrensinler hepsi kimseyi uyandırma söke söke al herşeyini
(3,024 puan) tarafından
Ebruya katiliyom.canim kimseye siylr mahkemede patir patir dok herseyi
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından
Allahım ne diyorsun sen canım ya cok üzüldüm.nasil karakteristik  bu ya hemde yengesine  ya
(9 puan) tarafından
Nasil anlaticam ben onlara onu dusunuyorum yeminle
(24 puan) tarafından
Benve anlatsan da o bi şekilde lenidni inandırır abinesie  falan keşke kanıtın olsa elinde biran once kurtul ondsn bohle bit insanla evli kalınır mi hic ay nefret  ediyorum bohle kisilerden
(9 puan) tarafından
Canim ellimde video var hersey belli ortada videoda abisi gorunce zaten ona inanmaz apacik belli oluyo
tarafından
videoları baska yerede sakla senn telini elinden alip kirabilir silebilir gitmesin görüntüler
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Canım Rabbim yardımcın olsun başka söyleyecek söz bulamıyorum
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Pislik ya evdeki karısı dururken başkalarından niye tatmin ediyorsun. Hemde abisinin hanımından Allah ıslah etsin midem kalktı. 
0 oy
tarafından
Canim anlar boyle boyk3 yaptı yakaladım kaldıramıyorum de şimdi herşey cinsellik olmus ya
0 oy
(3,617 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ya esiniz kac yasinda bide nie yapio böyle sordunuz mu yani bi tanidigim eside pis videolar izliomus o anlatmisti kocanızi hos tutun falan demişti yani gozu hep disarda olur demisti yani evde ekmek bulamayan disarda arar bide karakter yoksa doymayi bilmez
(3,617 puan) tarafından
Simdi solesen abisi gil rezil olmamak icin sana engel olurlar kendi namusuda soz konusu bence mahkemede kullan bunları
(9 puan) tarafından
Kafam o kadar karışik ki napicağimi bilmiyorumm
tarafından
iyide disardan bi kadina gitmiyo kendini tatmin etmek icin abisinin esinin resmiyle ediyo boylr.sapkinlik olamaz demeyin simdi evde gonlunu hos tut gözü disa kaymasin diye
(9 puan) tarafından
Bunlar benin bi günde gorduklerim seyler kim bilir daha neler yapti kimlerin resmine bakti ole
(3,617 puan) tarafından
Dışardan kastim esi degilde disardan biri kendini tatmin etmek icin baskalarina bakio vs erkek milleti kadinlar gibi degil doyumsuzlar karakter olmayinca her pohu yaparlar allah hidayet versin
0 oy
(162 puan) tarafından
Insan şok oluyo okuyunca rabbim yardimcin olsun şu mubarek gun tez zamanda kurtul pislikten
(9 puan) tarafından
Aminn insallahhh ya
0 oy
(13,015 puan) tarafından
Bence abisini karıştırma mahkeme aç ailene anlat durumu o evdeyken  tek başına kalkışma bu işlere 

Birde seni tehdit ediyor 
(9 puan) tarafından
Aileme anlatmadim daha bilmiyolar avukada gidicem birazdan bakalim o ne dicek ne yapmam lazim.nasil davranmam.lazim bi fikir verir
(13,015 puan) tarafından
Kesinlikle öyle yapmalısın kendi başına kalkışma Avukata somra ailene anlat
0 oy
tarafından
Yengesinin resmini aldigi aldigi  varmi . Yani ispatlayabilirmisin
(9 puan) tarafından
Evet videoda belli apacik gozuyo hersey
tarafından
Ogrendiklerinde o evde durmaman lazm Allah korusun sana zarar verebilir cunku kiyametler kopacak
(9 puan) tarafından
Kendisi su an evde degil almadim.iceri polisi aradim
0 oy
tarafından

Bosanma mahkemesinde bisey ifade etmez bosanirsin, ancak sonrasinda tazminat davasi acip orda bunlari sunabilirsin saglam da bi avukat bulman gerekiyor. Hamile misin :(

(9 puan) tarafından
Avukat buldum gidicdm birazdan yok 5 yasinda kizim ve 3bucuk aylik bebegim var
tarafından
Canim baskasiyla yakalasan derimki sunu yap bunu yap bosanma vs vs. Ama abisinin karisi. Bu cinsel tatmin falan degil bu bildigin ensestlik.  Bu sebeple diyecek biseyim yok. İyice kendini saglama almadan hicbisey yapma videolari da baska yere kaydet ucuncu birine anlatma senden once gidip soylemesin
 Allah yardimcin olsun kizini da o adamdan uzak tut. Velayrtlerini alacaginda ensest oldugundan bahset ki cocuklarini alamasin.
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Canım herşeyden önce kendine dikkat et damarına çok basma ne olur ne olmaz bebeğini ve kendini koru devir böyle bir devir bence hiç bulaşma boşan sessiz sedasız git başına bela alma bu tiplerden herşey beklenşr burak Allah ından bulsun
(9 puan) tarafından
Avukata gidicem zaten birazdan
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Pislik herif. Hala yanındamısın o adamın Allah kurtarsın 
(9 puan) tarafından
Yok evde degil eve almadim giremez polisi aradim tehdit ettigi icin eve gelmeden yolda yakalamislar.zaten
(25,224 puan) tarafından
Ohh eline sağlık
0 oy
tarafından
Bunları sessizce ifşa edip seninde yeni haberin olmuş gibi yapsaydın hem kurtulmuş olur hemde onu rezil etmiş olurdun 
0 oy
tarafından

Adı pislik yaa :angry:

Kız bunu sen babanın evine gidince götürme kim bilir orda mi ailene ne biçim bakiyordur pi.slik ...

Allah ıslah etsin

tarafından
Tabiki hayır , eşinin yaptığı resmen şerefsizlikten öte birşey yaa , rabbim kimseye yasatmasin ve gostermesin
tarafından
Amin şu mübarek gunde sabah sabah kanım dondu ya
tarafından
Vallahi zor bir durum inan
tarafından
Yeni bi hayata adik atacak artık hayırlısı olsun hakkinda rabbim iyilerle karsilastirsin
tarafından
Amin inşallah rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah
0 oy
(114 puan) tarafından
Canım hatırladım seni bence de söyle ama eğer boşanmaya kararlıysan sonra sana bu adamın yüzüne nasıl bakıyorsun derler millet öğrenince eşinin yaptıklarını yada o aile bu durumda birbirine girecek abisi delirecek falan tekrar barışma durumunda sana herkes huzur bozucu gibi bakacak millet böyle lanet çünkü iyi düşün geri dönüşü yoksa söyle rezil et o adamı sana neler yapmış baksana Allah sana sabır versin eşine kız bağır 
0 oy
tarafından

Canim uzuldum adına ama sevindimde böyle bu pislikten kurtulmana.. 

1. Asla ama asla avukattan baska kimseye anlatma ailene bile detay verme

2. O telefonu asla bulamayacağı bi yere sakla görüntüleri mail hesabına yada flaş flan atip ona mutlaka ama mutlaka kopyala biri gitse biri kalır 

3. Adam resmen ensest ilişkiden zevk aliyo bu sapkinliktir çocuklarına dikkat et mahkemede ensest olduğunu kanitla  video ve fotolar ile ki çocuklarını asla da verme

4.polisi aramakla iyi yapmışsın insan da bi utanma  olur  bide seni tehdit ediyo gerizekali 

5. Abisini de mahkeme günü ara cagir öğren kardeşinin ne olduğunu gel de orda öğrensin sen onden bisi deme 
Allah yardimcin olsun
0 oy
(1,668 puan) tarafından
Hepsini kaydet canım mahkeme de ispatlarsın. Sadece bir telefona vs de kaydetme kırar falan bi yerde yedeğin de olsun. Abisine de söyle bilsinler. Eşine söyleme  kadın kötü hisseder abisine söyle o bilsin isterse eşine söyler. Ki bence mutlaka söyler 
0 oy
tarafından

Midemm bulandı :sick:

0 oy
tarafından
Bence kimseye söyleme böyle birseyi abisine veya yengesine deme o boşanma sürecinde herşeyi yapabilirler mahkemede öğrensinler o fotoğraf videoları da sakla evi terket git babanlara  karşı tarafa davayı aç  bence canım 
0 oy
tarafından
delilleri her ihtimale karşı çoğalt onu tehdit et görüntüleri cogalttim benden boşanmazsan abine yengene gostericem die tam bi serefsizzadi Allah'ın belâsı böyle erkekler.direk olsunler yaa ne utanmazz adammis

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 349 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Merveemirinannesi (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (823 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Funda6363 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 268 göst.