0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar gorumcemin düğünü var 10 saat eşimin köyü oradan düğün olan köy 2 saat eşim sen çocukla bilmediğimiz yere gelme kalıcak yerleri varmı bilmiyoruz ama bizim köyde kal diyor eee annesi babası kendisi herkes gitcek ben napicam köyde diyorum iki gün sabret diyor 1 hafta durulcak bende diyorum ki bebeğimiz 10 aylık ve asla arabada felan artık durmuyor dışarı cikiuorum bebek arbasindan inmek istiyor sürekli ağlıyor dedim 10 saat ben bu çocuğu nasıl tutucam en iyisi gelmiyim bebekkem gittik ama ozaman emzir pusete koydugumda uyuyordu ama şimdi asla durmuyor ve bunun yemesi içmesi var alerjik bir bebek herşeyi yiyemiyor denemeden yolda nasıl basedicem yani diyorum eşimde burada tek mi kalicaksin diye kızıyor durdurulur bir şekilde diyor yardım ederim demiyor dedim yardım ediceksen geleyim annemler felan ederler herhalde dedi dedim düğün telaşı dan kadın nasıl yardım etsin sizce ne yapmalıyım çok kararsızım gitsem perişan olurum diyorum bilmiyorum offf kızlar akıl verin 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

+1 oy
(48,888 puan) tarafından
bebegi suruklemenin anlami yok 
(220 puan) tarafından
İşte anlatamiyorum yengelerinin çocuklarıyla karşılaştırıyor ya onların anası babasıgil köyde zaten her şekilde rahat ederler tabi
-Reklam-
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Orda perişan olacağına evinde otur gitme esin istediğini desin
(220 puan) tarafından
İşte oda çocuğu dedesigil görsün diye diyor birde bayrama denk geliyor bende istiyorum tabi ama önceliğim bebeğimi düşünmek o yol boyu ağlayınca rahat edemeyince bende strese girince mutlu olmiycaz hadi koyde de durmuycak biliyorum her yeri keşfetmek istiyo
(8,934 puan) tarafından
Dedesi görmek istiyorsa kalksın buyursun gelsin yada görüntülü arayıp görsün çocuğun huzuru sağlığı milletin kucağına alıp pispislamasindan daha önemli
0 oy
(119,719 puan) tarafından
otur evinde kocan gitsin mahvolursun (bunu diyen ben 3 aylik bebekle 60 saat yol yaptim ) cok zor gercekten
(220 puan) tarafından
Kız  ben 15 günlükken gittim köye ama ozaman emzir koy yerine uyusun du ve ozaman bile alt değiştir üst değiştir yolda yine perişan olmuştuk tabi şimdi hiç durmuyor hiç
0 oy
(7,271 puan) tarafından
Düğüne gitmiyeceksen ne anlamı varda gitmenin. Perişan olacağına otur evinde
(220 puan) tarafından
Yok canım gitmiycem düğüne aynen bende öyle diyorum ama işte diyor köyde kal sabret
(7,271 puan) tarafından
Mantıklı bişey değil yani dediği düğün için gitsen neyse
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Köyde nasıl kalıcaksın
(220 puan) tarafından
Dedesigilin yanında canım yani yaşlı ya onlarda gitmez düğüne uzak olduğu için ve köyde hiç durmaz yerini arıyor artık ve her yeri keşfetmek istiyor hadi oradan durdu yolda asla durmuyor
0 oy
tarafından
Eşimin bakacağını düşünmedigim zaman yola falan çıkmam kendi canıma bebeğime eziyet olur 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 194 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Melodi senfoni (2,512 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 214 göst.
5 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Yusuf 427 (700 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 582 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 234 göst.
11 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde G.ll0 (1,546 puan) tarafından soruldu

382,452 soru

11,450,233 cevap

35,025 kullanıcı

...