0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ne yapacağım gelişimi için de çok önemli, acaba takviyesi alınır mı cocuklar için 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yoğurdu tatlandırdığında yemiyor mu ?
tarafından
Hayır ya asla yemiyor
-Reklam-
0 oy
(5,828 puan) tarafından
Peynirli yumurta pankek krep vs yapıp o şekilde alıştırmak lazım labne peynirle pastalar yapıp yedir poğaça yap mesela poğaça yaparken patatesle peyniri karıştır böreğide öyle yap 
0 oy
(878 puan) tarafından
Acaba farklı bir şekilde mi verseniz misal krep yaparak yada börek de yoğurdu da meyveli tatlandırarak mı verseniz 
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Ben yöntemi cacikla buldum. Sütü içiyor ama süt içinde iyi şeyler söylenmiyor. Yoğurdu da cacık yapiyorum sarımsak da istiyorum öyle yediriyorum. Peyniri bizimki de yemez. Yumurtasının içine ya labne katiyirum yada kaşar rendesi yapıp eritiyorum
tarafından
Labneli yumrta güzel mi ki
(1,091 puan) tarafından
Çok gizel oluyor, yumurta piştikten sonra içine kat8yorum canım çok lezzetli. Haşlanmış yumurtanın da sarışının içine katıyorum öyle yiyor
0 oy
(3,825 puan) tarafından
Benim oğlum da hiç yemiyor yoğurt, peynir, zeytin, domates. Yedirmek istesem midesi bulanıyor, öğürüyor vs. Bende üstelemiyorum . Belki büyüdükçe yemek ister. Bu arada 2.5 yaşında.
(6,315 puan) tarafından
Kuzenin 16 yaşında bunları hala yemiyor teyzem hala bir umut büyüyünce yer diyor :)) şaka bir yana bunlar önemli besinler ya benim bebeğimde yumurta yemiyor en
(3,825 puan) tarafından
Canım zorla da güzellik olmuyor yemiyor oğlum zorlamayı da doğru bulmuyorum.  Canları sağolsun . Tavuk ilik kemik sularından çorba pişirip yediriyorum bende onları yemeyince. Her çocuk her şeyi yemiyor malesef
0 oy
tarafından
Benimkide yoğurdu yemiyor dogdugundan beri sevmiyor. Zaten en başta alerjisi vardı. Yedikçe kusuyordu. Şimdide tiksindi herhalde.

Ama arada süt içiyor
0 oy
(3,355 puan) tarafından
Benim yeğenim de yemiyor ancak böreğin  içinde peynir olsa yer sadece yumurta hiç yemiyor süte  bal karıştırınca  içer 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 100 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.