0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (2,363 puan) tarafından
kızlar 2 yaş (25 Aylık ) bebekleriniz neler yapıyor kendi başlarına oynuyormu mesela huysuzlarmı bi yere gittiğiniz zaman zehir ediyolarmı

13 Cevaplar

0 oy
(2,379 puan) tarafından
Ooo etmezler mi yöne de giderim ben 3 yaşına Eylül'de giricek
-Reklam-
0 oy
(732 puan) tarafından
24 ay kendi oynuyor, kendi yiyor, biri birşey verdiginde teşekkür etmeyi biliyor tam konuşamıyor ama öpücük atınca teşekkür etmiş oluyor Türkçeyi geçtik İngilizceye başladık sjsjsj birşeye evet diyor ya yeeeeee diyor parmağını da o şekilde gösteriyor istemiyorsa noo noo diyor ama Türkçe sadece baba teyze dede mama çiş baska yok bir yere gidince de uyum sağlıyor ama istediği şeyi ağlayarak yaptırıyor maalesef erkek çocuğu ama aşırı nazlı 
(2,363 puan) tarafından
benim kizimda öyle no no diyor hep benimkide çok nazlı vallahi temmuzda düğünümüz var o zamanda 25 aylık olucak 26 ayina 6 gün kalıcak ama şimdiden düşünüyorum acaba durucakmı ordada böyle ağlarsa zehir ederse diye
0 oy
(1,170 puan) tarafından
kendi basina pek oynamaz cunku hep yaninda dururum otururum oda iki dk oynar geri yanima gelir veya ben bulasik falan yikarken kendi basina oynar biraz eger suyundan gidersen cok iyi her yere ve herseye uyum saglar ama sinir edersen bunaltirsan aglar surekli şükür çişini de ogrettim gittigim yerde de oyle cok sknti vermiyor konusmasi gun geçtikçe daha cok gelişiyor 2li 3 lu cumlerler kurarak konuşabiliyor ama cok nazlı ve inattir da
0 oy
(4,068 puan) tarafından
28 aylık bazn kendi başına oynuyo bazn telfn bakmak istiyor 2 aylıktan oğlm var bu ara pek verimli olamıyorum kızma tuvalet eğitimi ne başladık aynı zamanda şmdlik iyi gidiyoruz gittğimz yrde durr çock vrsa oynr yoksa anne telfn der veriyorm kıstlamıyorm you tube kıds indrdim bya faydalı oldu kelime dağarcığı gelşti onn dışnda bna yardım ediyo evde çamşr asr katlr berbr kek yaparız malzemelri o çıkarr hep  hva güzelse parka gideriz ama dönmek istemez huyszlnır uyku zatn doğdu doğlı düşmanı hiç sevmez zorla uytrm 
0 oy
tarafından
23 aylık olacak benimki 1 hafta ya mahvediyor beni ne dersem tersini yapıyor sürekli tehlikeli işler peşinde sürekli bişiler in üstüne çıkma derdinde kız üstelik fiziksel ve mental gelişimi iyi ama ama işte Bi yere gittiğimde sağa sola koşmak ister göndermeyince ağlar ikizler burcu işte ne soruyon bacım :) 
0 oy
(197 puan) tarafından
Çıkıp pişman oluyorum tövbe ediyorum ertesi gün aynı:(
0 oy
tarafından

Oğlum 2 yaşında  bir yere gittiğimizde yanımda arabalarını götürüyorum oynar öyle rahatsızlık vermiyor kendi başına evdede oynuyor arabalarıyla o konuda rahatım 

Genel olarakta artık soru sorduğumda cevap veriyor 
3 lü cümle kuruyor mesela anne bebek ağlıyo anne bak araba bunun gibi bir çok cümle. 
Kendi yiyiyor kendi içiyor. Kendi kendine şarkı söylüyor yani bu aralar maşallah büyük adam gibi sohbet ediyoruz :) 
Aşağıda arkadaşın yazdığı gibi çok ağlayan bir çocuk oğlum ağlayarak yaptırmaya çalışıyor erkek çocuğu çok yaramaz yaaaa :)
0 oy
tarafından
Pek etmiyor oyuncaklarını götürdüm dün . Arkadaş cagirmisti. Oynadı biraz sıkıldı biraz oynadı öyle geçti işte. ☺️
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Benimki bir yere gitti mi hiç durmuyor misafirliğe yani ama gezersen o kadar ses cıkatmaz
0 oy
(13,143 puan) tarafından
Kızım 2 yaşındayken şuan 3 ama hala birlikte oynarız sadece ben mutfakta iş yaparken kardeşi ile odalarında oynarlar oda 20 25 dk 

Gezmeyi seviyordu şükür öyle huzuruslzuk yapmadı gittiğimiz yerler de 
0 oy
tarafından
22 aylık aşırı huysuz çok sinirli oynamıyor kırıyor oyuncakları bir yere gidince zehir ne demek ağzıma sıçıyor kısaca özeti bu 
0 oy
(1,741 puan) tarafından
2 buçuk yaşında oğlum  bazen iyi bazen huysuz gittiğim yerlerde pek problem çıkarmaz sadece parkta problem cikariyo eve asla gelmek istemiyor evde de çok şükür başladı oynamaya ama tamamen değil tabi genelde benimle hep buyudukce duzeliyoruz biraz sanırım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 97 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde Fulya (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 270 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Adesseda (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 125 göst.