0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde (439 puan) tarafından
Hamımlar evde eşlerinizle nasıl vakit geçiriyorsunuz?

7 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ben oturuyorum eşimde hep uyuyor vaktimiz bu kadar flim izliyoruz yarısında uyuyor valla hi dünden beri 30 saat uyumuş hayla uykum var diyor 
(439 puan) tarafından
Çok mu yoğun yorucu bir işte çalışıyor
(7,376 puan) tarafından
12 saat çalışıyor
(439 puan) tarafından
Uyuması normal o zaman. Ama insanda istiyor ki beraber bişeyler yapalım. Rutine dönüyor galiba hayatlarımız
(7,376 puan) tarafından
İşte biraz vakit geçirmek istiyoruz
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Eşim bi pazar günü evde onda da sürekli geziyoz pikniğe gidiyoz alışveriş merkezine gidiyoz akşamlari kendi dükkanı olunca geç geliyor genelde yemek yedik çay içtik derken saat 11 i geçiyor dizi film izliyoz beraber yatıyoz akşamları çok vakit kalmıyor 
0 oy
tarafından
Sabah geldi işten kahvaltı yaptık birazdan kahve içeriz sonra kaldıysa parka cikarcaz kokoşumu öyle işte 
0 oy
(437 puan) tarafından
O bilgisayarda oyun oynuyor ben kızımla vakit geçiriyorum 
(887 puan) tarafından
Şu oyunlar benimki de tam bir oyun bağımlısı
(437 puan) tarafından
Yatana kadar oynuyo hatta ben yatıyorum kızımı uyutuyorum o gelio sonradan yatıo
(887 puan) tarafından
Aynı aynı işten gelir yemeğini yer koltuğu vardır onun çoklu pirizi çeker şarjı takar telefonda bakmışsın 3 de gelmiş bakmışsın 4 de gelmiş ben sabah namazına kalkcam adam daha yeni geliyor uyuyor ne kadar söylesem de boş bir tek uğraşı o varmış kafa dağıtıyormuş evde bağırıp durur oyun arkadaşlarına apartmandakiler de bizi kavga ediyor sancak diyorum sanmazlar diyo sinir oluyorum zaten
0 oy
(153 puan) tarafından

Ev aktiviteleri

1000 1500 parçalık puzzle alıp puzzle yaparız. 

Her hafta farklı bir ülkeden dizi film izler üzerine konuşuruz.

Her hafta okuyacağımız kitaplar bellidir kitapları okur bitirir yorum yaparız.

Sevdiğimiz bir Kore yarışma programı var Running Man mutsuz olduğumuzda bir bölüm açar keyifleniriz :)

Evde yapılacak aktiviteler kısıtlı, neyseki bahar geldi bol bol dışarı çıkmak gerek 

0 oy
tarafından
O sahibinden takılıyor ben trendyoldan
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Kahvaltı yaparız ben mutfağı toplarım eşim oğluma bakar.  Sonra namazları kılıp hava iyiyse dışarı çıkarız değilse de evde film izliyoruz 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 156 göst.
17 Ocak 2021 Aile kategorisinde Fatma41 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Beyzanurw (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
0 oy
3 cevap 127 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu