0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde (875 puan) tarafından
kızlar eltimin 4 çocuğu var en küçüğü benim oğlumla yaşıt 2 ay var aralarında oğlum büyük ama oğlum asla şiddet ne vurmak ne bilmiyor yani insanlara çocuklara vurmaz asla eltimin kızı da vuruyor itiyor saçını çekiyor oğlum hep ağlıyor ama onları çokta seviyor nasıl kendini savunmasını öğretebilirim dayak yiyor ama yine de ısrarla onunla oynamak istiyor dün eltimin kızı oğlumu çok kötü itti yüz üstü yere fena düştü oğlum itmiyor bile eltimin kızını da çok çok seviyorum o da bebek anlamıyor normal ona da kızmıyorum sadece oğluma kendini nasıl savunur onu öğretmem istiyorum 2 yaşını geçti oğlum ama hep dayak yiyor 

6 Cevaplar

0 oy
(8,396 puan) tarafından

Kuzum bence sen eltinin çocuğuna şiddetin kötü bişey olduğunu öğret öğrenmesi gereken o senin oğlun değil <3

(875 puan) tarafından
ya o kızın suçu yok ki eltimin oğlu var çok kıskanç eltimin küçük kızını hep dövdüğü için kızda ondan öğrenmiş yoksa çok tatlı bir kız
(8,396 puan) tarafından
Yani kızdada zaten suç yok tüm problem eltinde Bi çocuğu nasıl yetiştirirken öyle gider o zaman ektin oğlunu eğitecek önce canm
-Reklam-
0 oy
(680 puan) tarafından

Sorun diğer bebişte

(875 puan) tarafından
aslında onda da değil abisi hep onu dövdüğü için o da ondan öğrenmiş yoksa çok tatlı
0 oy
tarafından
Canım senin çocuğun nasıl anlıyorsa eltinin kozı da anlayabilir. Ben olsam görüşmeyi keserdim. Çocuğumu şiddete yönlendirmem. Ama dayak yemesini de izleyemem
(875 puan) tarafından
işte benim oğlum arsız yine ısrarla oynamak istiyor ee çevremde başka çocukta yok oğlumla oynayabilecek
tarafından
Tabiki oynamak ister çocuk o. Siz tam burda devreye gireceksiniz işte. Onun oğlunuza vurduğunu bunun çok yanlış bir hareket olduğunu bu yüzden onunla görüşmeyeceğinizi söyleyeceksiniz. Oyun grubuna falan götürebilirsiniz. Havalar ısındı parka çıkartabilirsiniz.
(875 puan) tarafından
parka hep çıkartıyorum da pek çocuk yok malesef her gün çıkarıyorum
0 oy
(7,996 puan) tarafından
Yapacak birşey yok maalesef

Benimde kızım öyleydi şimdi 7 yaşında hala öyle deli oluyorum bazen 

Ben senjn yerinde olsaydım çok nadir görüşürdümm
(875 puan) tarafından
işte oğlum çok seviyor başka görüşecek bir çocukta yok evde sadece benle oğlum oluyoruz sıkılıyor hep
0 oy
(1,276 puan) tarafından
Belki doğru değil ama aklıma başka bir şey gelmedi şimdi. Vuran çocuğa vurmazsan uapmazsan şunu alıcam rüşvet tarzı birleyler alıp verseniz. Malûm yaz geliyor. Çeşit çeşit meyve zamanı. İllaki sever . Abur cubur zararından sebep diyemiyorum brşey ama kullanıyorsa eltin onlarda olabilir
(875 puan) tarafından
bu hiç aklıma gelmemişti canım umarım bir ikiden sonra alışkanlık yapmaz
(1,276 puan) tarafından
O kısmı hiç düşünmemştim. Ama illaki birşeyler yersiniz onu kast ederek dersin sonra
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Hiç de öğretme. Yoksa sapma sapan bir kişilik olup gider. Bir ağlar iki ağlar baktı zarar goruyor büyüdükçe uzaklaşır. 
(875 puan) tarafından
işte öyle yapmıyor ağlıyor sonra susuyor gidiyor yine oynuyor çünkü çevresinde başka çocuk olmayınca oğlumda onunla oynamak istiyor
(2,762 puan) tarafından
Büyüdükçe anlayacak şimdi anlayamaz.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 647 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Elif21 (2,573 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 475 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu