0 oy
139 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (257 puan) tarafından
Kizlar bnm aşırı kullanılmasın temiz eşya ve giyim var.dolap uygulamasında satmak istiyorum ama hiç kullanmadim bilmiyorum.kullanici adı bile yalnis olmuyor kargosu nasıl oluyor nereye gönderiyoruz ücretli mi vs.bilen detaylı yazar mı 

5 Cevaplar

0 oy
(257 puan) tarafından
Post yukarı :)
-Reklam-
0 oy
(574 puan) tarafından
Gardrops uygulamasi çok daha iyi komisyon yok şu sıralar 20 TL kupon tanimliyorlar kargo bedava.dolap uygulamadi eskisi kadar avantajlı değil kullanım arttıkça bozdular kendilerini ürün ücretinden daha fazla kargo ve komisyon ödüyoruz 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ben dolaptan anlaşıp gardropstan satış yapıyorum. 3000 tl den fazla kazanç elde ettim. Gardrops 500 tl ye kadar kesinti yapmıyor. Dolap sizin kazancnızdan gelir elde ediyor o yüzden gardrops daha iyi. Ama ikisini de yükleyin nereden müşteri gelirse satış yaparsınız. Onlar satın aldığında kargoya verin diye uygulama belirtiyor hangi kargoyu seçerseniz bir kod çıkıyor o kod ile kargo şirketine gidip kodu vererek kargonuzu teslim ediyorsunuz. Siz kişinin ismini adresini görmüyorsunuz kodda gizli bu. Bu arada alıcı da ürünü alınca onun parası da uygulamada kalıyor sizin ürün eline geçip onay verince de paranız hesabınıza yatıyor 
0 oy
(269 puan) tarafından
Satış yapınca anlaşmalı kargo firmalarından kod alıp o kodla gönderiyorsun ama çok komisyon alıyor elinde kuş kadar bişey kalıyor
0 oy
(800 puan) tarafından
Sakin satma derim ben oyle yaptim 13parca kiyafet heosi marka 160a verdim gitti cocuguna kucuk gelmis geri iade etti simdi kargo parasini ben odeyecek geri geldigi icin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 121 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yusufcan (130 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 100 göst.
28 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 387 göst.

380,574 soru

11,394,633 cevap

34,910 kullanıcı