0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Arkadaslar kötu bisey yasasam veya aksi bisey ciksa hep nazar degdi diye saniyorum. Bisey paylasmaktan korkuom yani iyice nazara taktim. Ne yapabilirim,yani degmiyor deil ama bu takintidan nasil kurtulabilirim,veya hangi bir nazar okumaliyim

8 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Korkarsan değer korkma milyonlarca insan paylaşıyor herşeyi doğum yaptığı anı çocugun çıktığı anı ilk günden herşeyi paylaşıyorlar Bişey oluyormu 

Korkma yani 

Ama böyle dedim diye de sürekli paylaşma skdkdj
(11 puan) tarafından
Evet canim hep korkurum belkide kötu enerjiyi cekiyorumdur,yani bilmiorum, ne olsa nazar degdi diye dusunuyprum
-Reklam-
0 oy
(48,680 puan) tarafından
felak nas oku surekli
0 oy
tarafından

Ben pek sakarım ne kırsam nazar çıktı diye kendimi avutuyorum eşimde alıştı artık tabak bardak sesi duysa hadi inşallah nazar çıkacak diyor :D

0 oy
(15,212 puan) tarafından
Bişey paylasmayarak baslayabilirsin ise. Nazar var evet ama her zaman nazar nazar diyerek dolaşan insanlar da garip oluyo. Yani bı insana her zaman nazar değmez öyle dusun. Övünme, paylaşma , yaşadığın güzellikleri herkese anlatma. Senin için sevinecek insanlarla paylaş sadece. 
tarafından
Katılıyorum, eklemek isterim sevdiklerinede gerekirse anlatma, iyi yönden imrenirler o bile nazar olabiliyor
0 oy
tarafından
Neyden korkarsak o gelir başımıza, yapman gerekenleri yap sonra oluruna bırak felak nas ayetel kürsi dilin döndükçe oku bide sabah aksam zikirleri var onlari yap bunlar korur allahin izni ile ama allah dilemisse sen ne yaparsan yap onu yaşarsın
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bende öyleyim ne zaman oğlumu paylassam hasta oluyor bende bayadir paylaşmıyorum
0 oy
(1,013 puan) tarafından
O bende de var da oku kendini Allah'ın izniyle bişey olmaz
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bizdede acaba hangi adağı yapmadım hemen sadaka çıkarayım . Ne günah işledim tövbe edeyim denir ama işte bilemedim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 209 göst.
0 oy
4 cevap 146 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Safiye12 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hlmeren (672 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 192 göst.
9 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dnzkizi13 (24 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...