0 oy
1,029 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim bı arkadaşım vardı samimiydik ama şöyle ki kendisi benim mesajlarıma saatlerce hatta günlerce cevap vermedigi olurdu, genelde gecistirirdi, ben yazmasam yazmazdi.Sozde ise yakindik öyle derdi. Onu bu konuda da çok uyardım ama aynı şekilde devam etti, sadece eskiden nişanlısı vardı uzun zaman önce başkası ile evlendi o konu acilimca konuşur yazardı bana. En son tutamadım kendimi şöyle birşey yazdım çünkü kendimi kötü hisstmeye başlamıştım. Sizce ağır mi? Çünkü bu mesajdan sonra numarami flm silmiş arkadaşlıktan çıkarmış ve hiç yanitlamadi bile

image

25 Cevaplar

+5 oy
(15,310 puan) tarafından
Ben böyle bişey hissetsem arkadaşımda aramayı sormayı keserim. Sessizce uzaklaşırim. Bu tarz mesajlar bana mantıklı gelmiyo 
tarafından
Ben de öyle yaptım. Sessizce uzaklaştım ve 7 senelik arkadaşlığım böyle bitti gitti. Ama çok özlüyorum onunla olan muhabbetleri filan
(3,288 puan) tarafından
Evet yine sana katılıyorum benim de başıma geldi 10 yıllık arkadaşım baktım postta ki gibi davranıyor aynısını ben ona yaptım aradı açmadım mesaj attı cevap vermedim zamanla düzeldi bennde onun bu hareketini takmamayı öğrettim kendime. Benim için onun öncelik sırası en başta olabilir ama onun için ben öyle değilim demek ki diye düşündüm şimdi umursamam hiç yazmazsa veya mesajıma aramalarıma geç.cevap verirse çünkü aynısını ben de yapıyorum
(15,310 puan) tarafından
İlişkiler karşılıklıdir. Karşımızdaki nasıl davranıyorsa ona göre sekillenmek en iyisi bence de. Herkes.kendi değerini belirler.
tarafından
Aynen benim bu kuzenim var sıkıntısı olunca beni arar başka yok başka mesaj bile atmaz ben onu hiç aramam bu yüzden
-Reklam-
+1 oy
(4,983 puan) tarafından
Bence aramamakla tepkini koyardin zaten gereksiz bir msj olmuş 
tarafından
Aramadigim da oldu ama aynıydı kendisi. En son ifade etmek istedim
(4,983 puan) tarafından
Ee tamam sende direk aramayı kesseydin şuan için içini yemezdi bu msj için
+1 oy
(720 puan) tarafından
Ne kadar saçma ya sende arama mesaj atmazdin en fazla ergen gibi mesaj nie attiyorsun
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Cevap veremedi mı
0 oy
(553 puan) tarafından
Mesajda ağır hiç bir şey yok hatta çok olumlu yazılmış buna rağmen seni silmiş boşuna kafanı yorma böyle çıkarcı bir insan için 
tarafından
Bende hatayı hep kendimi arıyordum ya ama en son anladım ki sizlerinde yorumundan sonra, bende değilmiş
(2,093 puan) tarafından
Maria kaç yaşındasın
tarafından
25 e girdim canm
0 oy
(9,001 puan) tarafından

Geç bile kalmışsın bence...

tarafından
Teşekkür ederim canm ya inan elimden geleni de yapmıştım
(9,001 puan) tarafından
Msjin dan belli canım...
Boylelerine çok inan sen halen kendine vicdan yapion bosverrr
tarafından
Bosverecegim artık valla ya kafam daha rahat
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Yoo ii demişsin bnce
0 oy
tarafından
Yok valla gayette güzel yazmışsın.

Valla sana tavsiyem bir daha o kişiyle arkadaş falan olma. 

Şuna baksana bir cevap verme tenezzulunde bile bulunmuyor. Hadsiz
tarafından
Değil mi, ya yorumunuz gönlümü rahatlattı, cidden biraz morali bozuk olsa hemen arar sorardım. Ama ondan bunun yarısını dahi görmedim. Teşekkür ederim
0 oy
(1,003 puan) tarafından
İyi yapmışsın 
0 oy
(505 puan) tarafından
Yani bu mesajı yazmadan da mesafeni koyabilirdn bnece bu laflara gerek yoktu diye düşünüyorum. Öyle niyette biri olduğunu düşünüyorsan ona göre davranır mesafeni koyarsın zaten anlar o da ve kendini sorgular 
0 oy
(48,742 puan) tarafından
aslinda aa olur mu öyle sey falan dese sen kaldığın yerden devam ederdin demek ki tamda senin hissettigin gibiymis.arkadasliginiz sen iyi oldugunuzu saniyormussun
0 oy
(5,748 puan) tarafından
Özür dileyerek söylüyorum mesaj bana ergence geldi sende etkiye tepki yapsaydın aramıyorsa sende aramsaydın sormasaydın ama mesaj çokta gerekli değil Di bence 

Bu kadar takma her şeyi kafana hayat çok kısa değmez ☺️
tarafından
Haklısınz bende biraz ergence olduğunu düşündüm ama şöyle ki, normalde bütün ilişkilerimde dediğiniz gibi davranırım fakat bu arkadaşımı cidden çözemedim diye böyle yazmak zorunda kaldım normalde beni takmayani usteleyen biri degilim
(5,748 puan) tarafından
Evet anladım seni oluyor bazen insanda gel gitler bence hiç düşme artık peşine bırak kendi haline zaten dediğin gibi yakın olsanız şu an bu postu açmaz dın
tarafından
Kesinlikle doğru
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Benimde yakın olduğumu düşündüğüm arkadaşım ne sözüne ne nisanına çağırmadı. Hayırlı olsun canım  yazdım  soğuk Bi sagol yazmış. Bende bida yazmadım. Yazmayida düşünmüyorum. Keşke sende yazmasaydın kendini bişey sanmış 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Başlarda durumu izah etmişsin de sonundaki cümle hadi baybay olmuş ondan cevap vermemiş bence. Aman mesaja bile gerek yoktu bence  açma arama bir arar iki arar bırakırdı zaten boşuna üzmüşsün kendini canım 
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Msj hiç ağır değil ki 
0 oy
(5,397 puan) tarafından
İyi demişsin vala banada ters geliyro yaa seni arayıp soriyrosa sende sormalisin hiç değilse yorum yapablirsin durumuna beni hiç aramayan sormayan arkadaşlarimi bnde ne araraim ne sorarım bnane ya hero yan mero bnm eltimde öyle korona oldular yüz kere aradık doğum yaptı hamilelik sürecinde yüz kere aradım bir gün olsun ne mesaj attı durumlarıma nede aradı numarasıni sildim snra gtmis demiş bni engelemis bende öyle bişey yok dedim bugüne bugün ne aramisun durumu görüp.hic önemli şeylere bile hiç yazmadin bisiru hakaret etti slak bende engelledim ama şunu unutma mesafe herzaman iyidir merhaba merhaba buakdr.
0 oy
tarafından
Aman bende de vardı öyle bir arkadaş akşam yazsam 1 haftaya belki cevap verirdi 1 yaptı 2 yaptı 3 de açıklama bile yapmadan sildim numarasını onula mı uğraşıcam 
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Biraz kaba bir tabir olacak ama ben kimsenin götünüü kaldırmaz böyle msj atmazdim önce msj atamayı keserdim bir müddet sonra numarasıni silerdim tenezzül etmem böyle msj atsam 
tarafından
Canm bende kimseye atmak böyle mesaj, ama çok samimiydik ondan yani fakat atmamak daha iyidir tabi
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Boşu boşuna g.ötu kalkiyo böylelerinin keske yazmasaydin ne hali varsa görseydi o aradiginda yazdigindada aynisini yapardin ha gerçi sen yapinca kötu olursun bu kisilikte olanlar maaleaef kendi hatalarini görmezler
0 oy
(580 puan) tarafından
Ben böyle bir mesaj atmazdım. 

Çok yersiz olmuş 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 587 göst.
21 Mayıs 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,285 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 573 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 136 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,969 kullanıcı