0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar kac yilin bi basi ev temizletim dedim normalde hep kendim yaptim ama kendimi cok yorgun ve yapamam hissediyom onuda bulamadm bilen benimle paylasirmi varsa

9 Cevaplar

+4 oy
(802 puan) tarafından
bisey diycem de neyse 
-Reklam-
+3 oy
(13,825 puan) tarafından
Ev temizlikcisi ne 
(1,351 puan) tarafından
Artiladim  balım ❤️
(13,825 puan) tarafından
:)))))
(1,351 puan) tarafından
Jsjsjsjssn
+1 oy
(2,374 puan) tarafından
Yardımcı abla mı demek istedin ?
(1,235 puan) tarafından
Tam olarak oyle demek istedim ve kimse anlayamadi ilk defa alacktm evime hamileyim ve belim agriyo millet gömmüş hemen
0 oy
tarafından
Evin sağlam sen çocuğun eşin işte kim varsa haytta canın sağ cokda kasma kalk yap yavaş yavaş yani orda herkes kendi derdinde bide hizmetçi arıyorsun 
(1,235 puan) tarafından
Hamileyim ve belim agriyo ilk zamnlar hic halim yok 3 aydir sagda solda kaliyom dogru duzgun uyku bile uyuyamiyom milletin evinde
tarafından
Canım işte ne güzel evin ayakta git yavaş yavas temizle otur ben şahsen orda birine diyemem gel ev temizle üstelik o depremi bende yasadim
(1,235 puan) tarafından
Canim evet herkes depremi yasadi ama herkes bir sekilde hayata tutunmaya calisiyo ayrica gittikleri evler daha kötü durumda yani onlar bi sekilde para kazaniyolar boyle dusunup kimse cagrmasa onlar ne kazanacak
tarafından
Tamamda sence kim gelir temizler ev görmek istemeyen birsuru insan var ben bile TOKİ'den başka eve giremiyorum
(1,235 puan) tarafından
Zaten bende kimseyi eve zorla cagirmiyorum bnde depremin gobegindeydim ama evde kaliyorum bak cunku mecburum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ev temizlikçisi ne ya az kibar ol. 2 kuruşa ev temizletince kendinizi Bihter Ziyagil falan mı hissediyorsunuz, ne yapıyorsunuz?
(1,235 puan) tarafından
Yemin ederim insanlarin ne dusundugu ne hissettigi konusunda hic bir fikriniz yok sadece muhalefet olmak derdiniz ilk defa boyle yardimci alacaktim ve dogru cumleyi kullanamadm butun olay bu
0 oy
tarafından
Ablam sen temizletme evini otur kendin yap gelen ablaya da mi böyle diyeceksin 
(1,235 puan) tarafından
Yanlis cumle kurdum ilk defa yani zaten gelene hizmetci filan degil yani oyle saygisiz ve kendini buyuk goren biri degilim olamamda zaten sadece dogru cumle kuramadm
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Ev temizlikçisi sözünü geçtim Allahını seversen kitap oku biraz Türkçeni ve kendini geliştir ne yazdığın ne düşüncelerin anlaşılıyor kitap okursan ufkun genişler kelime haznen zenginlesirde ev temizlikcisi değilde gündelikci yardimci ev temizligi yapan kişi gibi kelimelerin doğru kelimeler olduğunu ogrenirsin
(666 puan) tarafından
Evet canım çok güzel demişsin tebrik ederim ☺️
(666 puan) tarafından
Bende seninle aynı fikirdeyim ❤️
(8,936 puan) tarafından
Elbet ovunurum okumak meslek sahibi olup insanın kendi ayakları üzerinde durup Bi erkeğe minnet etmemesi kadar güzel bisey yok hayat herkese eşit ve adil davranmıyor doğru ben ailemden tek kuruş almadan kendim çalışarak okudum kimse kusura bakmasın ailem kötü yda başka bisey diye evliligi kurtuluş olarak görenlerden olmadım çaba kader insanın kendi elindedir bahaneler insanın kolayına gelmemeli.... öğretmen olsamda kitap okuma vs gibi Bi zorunluluğum yok bu tamamen benim tercihimdir Bi insan kendinden daha alt kademe meslek icra eden insana ev temizlikcisi vs. Gibi rencide edici onur kırıcı cümleler kullanamaz emeğiyle para kazanan her insan saygın meslek sahibidir ev temizlikcisi ne demek ben sana evde oturan Bi ise yapamayıp bütün gün yemek yapan kadın vs gibi kalıplar kullansam sen kendini değersiz vs görmez misin? Bu arada ego kibir meslek sahibi olmakla değil olmayıp boş beleş yaşayıp koca parasıyla koca imkanlarıyla hava atmakla olur ;)
(398 puan) tarafından
Aynı şey değil o kadın belki okumamış bilmeyen biri ama sen okumuş bilen birisin o farkında olmadan yanlış bir cümle kurmuş ama sen bile isteye rencide edip eziyor sun

Aile konusuna gelince ne mutlu sana kendi emeğinle okumuş bir yere gelmiş sin ama bize o bize (bana) o fırsat ta sunulmadı okumak yasak denildi kızlar okumaz denildi okutmadılar zaten aklımız kesene kadar iş işten geçmiş oldu

Melseğinle övün elbet ama başkalarını da ezme kendini yüceltirken başkalarını alçaltma
(398 puan) tarafından
Ozge cim teşekkür ederim ☺️
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Biz malatyadayiz burda yok bulamıyoruz depremden dolayı artık kimse kimsenin evine gitmiyor 
(1,235 puan) tarafından
Yaa evet buralarda her yer mafoldu hamileyim yapmak istemiyom ayakta kaldigimda bile belim agriyo o yuzden istiyordum bende

İlgili bir soru bulunamadı

380,178 soru

11,381,337 cevap

34,874 kullanıcı

...