0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından
Bebeğim çok fazla konuşmuyor tek anne baba dede bi kaç isim çiçek araba gibi şeyler söylüyor ama hiç cümle yok bazen kelimenin bile ilk hecesini söylüyor mesela kitap diyoruz ki diyor geri mi kaldı konuşması yoksa bu aylarda böyle mi olmalı 

5 Cevaplar

0 oy
(1,210 puan) tarafından
24 aylık bizimle beraber konuşuyor. 22 aylıkken de konuşuyordu ama her çocuk farklı. Birkaç arkadaşım var onunkiler de konuşmuyor bence normal 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anne baba dede babaanne anneanne gel kalk otur oyun arkadaş dütdüt ( araba) telefon benim ve halasının ismini hala teyze abi abla kaşık yemek kaka park saç süt su birkaç kelimesi daha var işte ama çümle de anne baba dütdüt e hadi diyor onun dışında yok 

Tam 22 aylık her çocuk bir değil cnm etrafımda tam konuşan çocuklarda var anne baba dışında konuşmayanda değişiyor sen sürekli konuş sohbet et onunla ben doğduğundan beri konuşuyorum sohbet ediyorum 
0 oy
(457 puan) tarafından
21 aylık kızım  bır aydır cümle kuruyor Maşallah

Anne bak kedi 

Abla saçımı yoldu, acıttı, vurdu =) 

Anne çok tatlı 

Anne lütfen meme dio  herkezın adını söyler 

Ablası var 3 buçuk yaşında  3 yaşında cümle kurmaya başladı hepsı farklı
0 oy
(915 puan) tarafından
Baba meme başka bişi yok 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Ayni aydalar. Dik gelisimi gercekten farkli bende uzuluyorum kendini ifade edemiyor hircinlasiyor. Parmağımı tutup yaptirmak istedigi seye götürüyor anlar soyle diyorum kendini yere atıyor. 

Anneee annee anni anneehh (en cok kullandigi)

Dut dut aç baba bebe dede deyze, şş miyav falan ama genel olarak sıkışınca konuştuğunu farkettim. 

Sanirim ben dedigi herseyi anladigim için konuşmaya gerek duymuyor. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 221 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arwen95 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 169 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 213 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Sevdatanesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 281 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (428 puan) tarafından soruldu

379,912 soru

11,372,909 cevap

34,855 kullanıcı